Strona 29 z 70
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 693

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Chyba mnie dopadają ciążowe zachcianki. Własnie poczułam gigantyczną ochotę na pączki oponki! Najgorsze, że nie mam składników, mąż pojechał z chłopakami do parku, a mi się nie chce iść do sklepu do tego, wszystko bym dała za taką kaszkę bananową dla niemowląt dzueciom takich kupnych nie daję, ale sama bym zjadła strasznie! Tylko nie taką na mm, tylko bezmleczną, zrobiłabym sobie na mleku kokosowym...aaaa, chyba jednak muszę się ruszyć do sklepu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    [QUOTE=Aurinko;3084347]Chyba mnie dopadaj

Aurinko, lepiej w tę stronę jak nic nie jeść
    Ja moich wysłałam po cukierki Verbena, jak nie będzie to jakiekolwiek landrynki, bo ślinotok doprowadza mnie do szału, już kolejne 2 raz wymiotowałam przez niego. Fuj

Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Mikallo gratuluje egzaminu Sama bym chętnie wróciła na studia i do tego studenckiego życia.
    Termin 08.02.2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Mikallo gratuluje egzaminu Sama bym chętnie wróciła na studia i do tego studenckiego życia.
    Też mi się marzył powrót na studia ale to już nie to samo co kilkanaście lat temu teraz już grupa nie jest tak zgrana a i wiedza nie wchodzi tak łatwo

Co do jedzenia to ja nie mam na nic ochoty ale się zmuszam i czasem jem na raz za dużo. Mam plan żeby w czasie ciąży nic nie przytyć, moja obecna waga to na mnie wymusza. Mam nadzieję, że sie uda.
    Poprzednią ciążę zaczynałam z waga w normie i przez 1 trymestr nic nie przytyłam a przez cała ciążę 16kg do przodu także zobaczymy jak teraz bedzie.

Jutro wizyta u innego ginekologa, mam nadzieję, że okarze się lepszy. Cały dzień boli mnie podbrzusze więc leżę i odpoczywam. Oby cos na to poradził choc wydaje mi się że może to byc kwestia stresu.

Hej dziewczyny dziś się dowiedziałam ze moja młodsza siostrzyczka jest w ciąży. Miesiąc różnicy w terminie ale się cieszę. A dziadki to nie będą miały na nic czasu tylko odwiedzać jedną i drugą

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Valentine30 super wieści! Szczere gratulacje

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Valentine30 Zobacz posta
    Hej dziewczyny dziś się dowiedziałam ze moja młodsza siostrzyczka jest w ciąży. Miesiąc różnicy w terminie ale się cieszę. A dziadki to nie będą miały na nic czasu tylko odwiedzać jedną i drugą
    To cudownie, ze tak sie zgralo! czyli bedzie marcowka?

Majka, sledzik tu sledzik tam, chyba bedzie chlopczyk

U mnie zdecydowanie dziewczynka, odrzuca mnie od gorzkiego i nie stronie od slodkiego. No i wysypaly mnie krosty.

U mnie tez ciagle sensacje jelitowe, wzdecia itd... Ale ja tam mialam caly czas, przed ciaza rowniez.

Ciagle nie mamy imienia... Maz chcialby, zeby byla Klaudia, a ja sie waham...

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Od wczoraj nie czuje sie w ciazy i brzuch mi sie zmniejszyl... Boje sie czy dzidzia nie umarla albo przestala sie rozwijac... Podobno to objawy obumarcia plodu... Przez dwa tygodnie jeszcze mozna nosic martwy plod i sa jeszcze objawy typu wymioty itp, ale podobno intuicja juz "czuje". Chcialabym wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze!

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Mikallo dzięki.
    Leelaa- chyba marcowka albo koniec lutego. Nie martw się leelaa na pewno jest wszystko w porządku. Ja jednego dnia też obudziłam się z zupełnie płaskim brzuchem, a to po prostu wzdecie w nocy minęło

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Od wczoraj nie czuje sie w ciazy i brzuch mi sie zmniejszyl... Boje sie czy dzidzia nie umarla albo przestala sie rozwijac... Podobno to objawy obumarcia plodu... Przez dwa tygodnie jeszcze mozna nosic martwy plod i sa jeszcze objawy typu wymioty itp, ale podobno intuicja juz "czuje". Chcialabym wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze!
    o matko, nawet tak nie myśl! Ja tak miałam w pierwszej ciąży, że nagle wszystkie objawy minęły i poczułam, jakbym nie była już w ciąży. Oczywiście panika i poleciałam na usg. Wszystko było ok. To też był jakoś 9-10 tc. Jeśli masz się stresować i dołować, to lepiej przejdź się do lekarza.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów