Strona 28 z 70
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 693

Lutówki 2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Sysia1811 Zobacz posta
    Aurinko było cudownie, oczywiście jak usłyszeliśmy serduszko to łzy popłynęły, łzy szcęścia :-)
    ale dostałam aspirynę w dawce 75 mg, która mnie uchronić przed gestoza.
    mam własny ciśnieniomierze i mierze kilka razy dziennie, na razie wszystko ok.
    no i mam zadbać o dietę o niskim ingeksie glikemicznym.
    Wy tu wszystkie z niedowagą ;-) a ja z nadwagą...
    ale na razie wszystko pozytywnie

maluch ma 4mm
    i termin porodu faktyczie 23 luty.
    Ja też z nadwagą i to sporą...
    Ja po egzaminie- zaliczony na 5
    Umowiłam wizytę do innegolelarza na poniedziałek, mam obiekcje co do babki, u ktorej byłam w piatek.
    Brzuch mi się strasznie stawia i strasznie sie czuję, masakra w 1 ciazy byłam pełna energii a teraz wrak człowieka, to chyba nie jest normalne?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Sysia1811
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Data
    16 luty 2018
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Umowiłam wizytę do innegolelarza na poniedziałek, mam obiekcje co do babki, u ktorej byłam w piatek.
    Brzuch mi się strasznie stawia i strasznie sie czuję, masakra w 1 ciazy byłam pełna energii a teraz wrak człowieka, to chyba nie jest normalne?
    Gratuluję egzaminy...ehhh kiedy to było ;-)

To cieszę się, że są tu mamusie też okrąglejsze hehehe nie czuję się taka samotna ;-)

Chciałabym dużo nie przytyć ale marnie to widzę, odkąd zaszłam w ciąże z automatu jakoś odstawiłam kawę ( zawsze piłam czarną bez cukru ) i niestety od razu zaparcia... Kiwi, woda, owsianka, kasza jaglana, kefiry, maślanki...nie bardzo to wszystko pomaga...

A wy jak sobie radzicie? Też macie z tym problem ?

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Chyba zrozumialyscie, ze wymiotowalam 5 razy w ciagu dnia hehe nieeee chodzilo mi o to ze od poczatku ciazy tylko 5 razy i bardzo sie ciesze ze tak malo
    faktycznie, tak to słasnie zrozumiałam
    Aurinko było cudownie, oczywiście jak usłyszeliśmy serduszko to łzy popłynęły, łzy szcęścia :-)
    ale dostałam aspirynę w dawce 75 mg, która mnie uchronić przed gestoza.
    mam własny ciśnieniomierze i mierze kilka razy dziennie, na razie wszystko ok.
    no i mam zadbać o dietę o niskim ingeksie glikemicznym.
    Wy tu wszystkie z niedowagą ;-) a ja z nadwagą...
    ale na razie wszystko pozytywnie

maluch ma 4mm
    i termin porodu faktyczie 23 luty.
    Super, że wizyta udana od razu człowiek jest spokojniejszy, że dzidzia spokojnie sobie rośnie. Już bym chętnie też się przeszła na usg, a tu jeszcze ponad dwa tygodnie :O
    Brawo! Gratulacje!! Właśnie sobie uświadomiłam, że moja obrona była już 7 lat temu! Poczułam się staro
    Ja też się czuję, jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze. Zwykle jestem energiczna, a tera najchętniej nie wstawałabym z kanapy zero energii, nic kompletnie mi się nie chce. A tu, kurcze, dwoje dzieci i mieszkanie do ogarnięcia. Oby mi się odmieniło.
    Gratuluję egzaminy...ehhh kiedy to było ;-)

To cieszę się, że są tu mamusie też okrąglejsze hehehe nie czuję się taka samotna ;-)

Chciałabym dużo nie przytyć ale marnie to widzę, odkąd zaszłam w ciąże z automatu jakoś odstawiłam kawę ( zawsze piłam czarną bez cukru ) i niestety od razu zaparcia... Kiwi, woda, owsianka, kasza jaglana, kefiry, maślanki...nie bardzo to wszystko pomaga...

A wy jak sobie radzicie? Też macie z tym problem ?
    Ja nie mam zaparć, ale a to całą gamę innych problemów żołądkowych. Wzdęcia, bóle i co jakiś czas biegunki :/ nie za bardzo sobie z tym radzę.

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Mikallo, gratuluję
    Jeśli masz obawy co do lekarza to bardzo słuszna decyzja co do zmiany! Lekarzowi trzeba ufać w 100%.
    Prawda jest taka, że możesz czuć się zupełnie inaczej w kolejnej ciąży, to może wynikać z wielu czynników.
    I kolejna prawda to taka, że większość z nas czuje się niefajnie w pierwszym trymestrze. Niestety ale brak energii to u mnie norma w tym pierwszym okresie, dlatego chciałabym aby szybko zleciało

O mnie
    Sysia1811, przez 2 dni miałam problem tzn. nie korzystałam z WC w tym celu. Ale teraz jakoś codziennie się udaje.
    Dużo tu zależy też od hormonów. Staram się mieć tę swoją dietę tak zróżnicowaną jak do tej pory.
    Co do wagi, z reguły kobiety tęższe tyją mniej, to te szczuplizny powinny przytyć więcej.

O mnie
    Sysia, no i gratuluję udanej wizyty To bardzo wzruszające chwile Mamy podobny termin, z jednodniową różnicą

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dzieki dziewczyny Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja czuje się tak fatalnie...
    Ja miałam egzamin na podyplomowce a broniłam magistra ponad 5 lat temu. Tak mi sie na starosc zachciało dokształcić
    Co do zaparć to ja pije 2 łyki kawy i już choc przyznam, że srasznie mnie od niej odrzuca w ciąży. Nic innego na mnie, kawoszkę z przed ciąży nie działa. Ponoć w ciaży można wypić 2 filiżanki słabej kawy dzienie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    U mnie już tradycją stają się niedzielne śniadania w łóżku Mąż się stara. Znów był śledzik itd. Wczoraj jeszcze wieczorem zajadałam się chłodnikiem litewskim, taka mnie naszła ochota że musiałam zrobić

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    U mnie już tradycją stają się niedzielne śniadania w łóżku Mąż się stara. Znów był śledzik itd. Wczoraj jeszcze wieczorem zajadałam się chłodnikiem litewskim, taka mnie naszła ochota że musiałam zrobić
    Mnie tak wczoraj naszło na botwinkę. Myślałam, że wyjem wszystko, a to miała być zupa na dziś
    Super, że Twój mąż Ci serwuje śniadania do łóżka u nas to niewykonalne, bo mój w weekendy potrafi spać do południa

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Dzieki dziewczyny Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja czuje się tak fatalnie...
    Ja miałam egzamin na podyplomowce a broniłam magistra ponad 5 lat temu. Tak mi sie na starosc zachciało dokształcić
    Co do zaparć to ja pije 2 łyki kawy i już choc przyznam, że srasznie mnie od niej odrzuca w ciąży. Nic innego na mnie, kawoszkę z przed ciąży nie działa. Ponoć w ciaży można wypić 2 filiżanki słabej kawy dzienie
    Mi w ciąży strasznie przeszkadza zapach kawy. Ja nie piję, ale mąż bardzo często. Kupił sobie jakiś specjalny tygielek do zaparzania i w całej kuchni pachniało kawą intensywnie. Niestety, musiał się przezucić na ekspres, bo nie byłam w stanie tego znieść.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów