Strona 27 z 44
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 435

Lutówki 2018

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    A i wczoraj powiedzialam kierowniczce o ciazy, do kadr zanioslam zaświadczenie.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Na prośbę ciężarnej lekarz powinien wystawić bez problemu. Ja chodzę do pracy póki mogę.

Ale pyszne rzeczy piszecie do jedzenia A ja... nie zjadłabym tego Dzisiaj przełknęłam kanapkę z serkiem i pomidorem... Zgaga mniej męczyła, bo więcej nabiału zjadłam. W poprzedniej ciąży też nabiał mi pomagał na zgagę.

To chyba niemożliwe, ale nie jestem pewna czy wyczuwam ruchy płodu? Takie jakby muskanie motylka, gilgotanie... W ciąży z córką było identycznie, ale gdzieś tak w okolicach 13-16 tygodnia (nie pamiętam dokładnie). Wiem, że przy kolejnych ciążach wcześniej się odczuwa, ale żeby już w 10 tygodniu? Nie wiem czy to jelita, ale odczucia są idealnie skoncentrowane tam gdzie macica hmmm.. W każdym razie jelita czy dzidzia - to miłe

Melduję, że do dzisiaj wymiotowałam 5 razy łącznie, to niezły wynik, dużo lepiej niż w ciąży z córką! Mam nadzieję, że już tak zostanie, oby nie zaczęło się w 4 miesiącu...
    Leelaa ale juz daleko jestes, chwila moment i koniec I trymestru
    Ruchy na tym etapie na pewno juz jakies sa ale czy jest mozliwe aby je czuc, sama nie wiem.
    To oby te wymioty juz nie wracaly, tez najgorzej mialam przy pierwszej corce, dzien w dzien przez 2 miesiace, teraz raptem 1 raz ale do 16 tyg. jeszcze duzo moze sie wydarzyc

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Mdłości aż do 4 miesiąca to jakaś masakra... Mam nadzieje że mi przejdzie jak najszybciej bo przeszkadza mi to w pracy ,a na zwolnienie mi się jakoś nie śpieszy, dodatkowo w sierpniu mam być świadkową i chciałabym być w formię na tym ślubie .

Znacie jakieś sprawdzone metody na mdłości? poza herbatą z imbirem bo nie mogę już na nią patrzeć
    Iza, sama chetnie poznam jakis cudowny sposob

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Dziewczyny czy bez problemu dostajecie L-4 od początku ciąży?
    W tej ciąży nie potrzebuję, bo nie pracuję, ale w poprzednich dostawałam bez problemu ze względu na plamienia. W drugiej ciąży wróciłam do pracy po pierwszym trymestrze, niestety, tylko na tydzień, bo brzuch mi się strasznie spinał i twardniał. Od tego czasu lekarz co miesiąc wypisywał mi zwolnienie.
    Na prośbę ciężarnej lekarz powinien wystawić bez problemu. Ja chodzę do pracy póki mogę.

Ale pyszne rzeczy piszecie do jedzenia A ja... nie zjadłabym tego Dzisiaj przełknęłam kanapkę z serkiem i pomidorem... Zgaga mniej męczyła, bo więcej nabiału zjadłam. W poprzedniej ciąży też nabiał mi pomagał na zgagę.

To chyba niemożliwe, ale nie jestem pewna czy wyczuwam ruchy płodu? Takie jakby muskanie motylka, gilgotanie... W ciąży z córką było identycznie, ale gdzieś tak w okolicach 13-16 tygodnia (nie pamiętam dokładnie). Wiem, że przy kolejnych ciążach wcześniej się odczuwa, ale żeby już w 10 tygodniu? Nie wiem czy to jelita, ale odczucia są idealnie skoncentrowane tam gdzie macica hmmm.. W każdym razie jelita czy dzidzia - to miłe

Melduję, że do dzisiaj wymiotowałam 5 razy łącznie, to niezły wynik, dużo lepiej niż w ciąży z córką! Mam nadzieję, że już tak zostanie, oby nie zaczęło się w 4 miesiącu...
    hmm, sama nie wiem czy na tym etapie to możliwe. Dzidziuś jest chyba jeszcze bardzo maleńki.Ja w obydwu ciążach czułam ruchy koło 17 tc, bo miałam łożysko na przedniej ścianie.
    Oby te wymioty całkiem Ci odpuściły. To musi być strasznie męczące.

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Sysia1811 Zobacz posta
    chyba będę płakać ze szczęścia, pierwszy raz w życiu będę słyszeć serduszko dziecka
    ciekawe jak mój partner, dla niego to też pierwszy raz hehehe
    Już po wizycie? Jak było?

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Dziś byliśmy na zakupach, myślałam, że wypatrzę coś, na co miałabym ochotę, ale kiepsko z tym Jakieś tylko owoce sobie wybrałam, bo to jedyne, co mi wchodzi bez problemu. Kurcze, ja tak lubię jeść, a teraz na tyle rzeczy nawet patrzeć nie mogę
    Muszę sobie kupić jakieś krótkie spodenki ciążowe, bo te które mam strasznie mnie obciskają brzuch. Dziwnie się s tym czuję, bo wydaje mi się, że za wcześnie na takie zakupy, ale cóż zrobić, jak nie mam w czym chodzić.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Chyba zrozumialyscie, ze wymiotowalam 5 razy w ciagu dnia hehe nieeee chodzilo mi o to ze od poczatku ciazy tylko 5 razy i bardzo sie ciesze ze tak malo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Już po wizycie? Jak było?
    Aurinko było cudownie, oczywiście jak usłyszeliśmy serduszko to łzy popłynęły, łzy szcęścia :-)
    ale dostałam aspirynę w dawce 75 mg, która mnie uchronić przed gestoza.
    mam własny ciśnieniomierze i mierze kilka razy dziennie, na razie wszystko ok.
    no i mam zadbać o dietę o niskim ingeksie glikemicznym.
    Wy tu wszystkie z niedowagą ;-) a ja z nadwagą...
    ale na razie wszystko pozytywnie

maluch ma 4mm
    i termin porodu faktyczie 23 luty.

Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    Chyba zrozumialyscie, ze wymiotowalam 5 razy w ciagu dnia hehe nieeee chodzilo mi o to ze od poczatku ciazy tylko 5 razy i bardzo sie ciesze ze tak malo
    faktycznie ja też zrozumiałam, że 5 razy w ciągu dnia hehe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Sysia, ja mam wagę w górnych granicach normy BMI W poprzedniej ciąży startowałam z takiej samej wagi jak obecnie i przytyłam do porodu 18 kg. W ciągu pół roku zrzuciłam to. Teraz wolałabym aż tak nie tyć, miałam mnóstwo wody w organizmie i byłam obrzęknięta...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów