Strona 26 z 44
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 435

Lutówki 2018

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Witaj Sysia1811 Gratuluję

Mikallo, cudowna wiadomość od rana Tak miało być!

Moja dzisiejsza śniadaniowa zachcianka: 2 kanapki z serem smażonym, 1,5 jajka na twardo z majonezem, śledzik i kawa zbożowa z mlekiem Dużo lepiej się czuję po takim śniadaniu
    bardzo syte śniadanko Ja dziś wmusiłam w siebie tylko jakieś chrupkie pieczywo i nektarynki. Zaraz chyba z Młodym zrobimy sobie koktajl truskawkowy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Też dziś planuję koktajl truskawkowy z wodą kokosową albo zielone smoothie, jeszcze się zastanawiam co bez problemu przełknę Zanim nie pojawiły się mdłości piłam smoothie codziennie Niech to paskudztwo szybko mija!

Witajcie dziewczyny, dobrze słyszeć ze macie się dobrze i ze nowe mamusie się pojawiają. Ja dziś byłam na badaniach krwi , aż 15 pozycji się uzbierało. Dobrze, że większość miałam na medicover, bo te kilka które ubezpieczenie nie obejmowało kosztowało 209 zł. Wyniki pewnie dopiero w poniedziałek będą. Ostatni tydzień więcej chodziłam więc mam nadzieję że z krwiakiem się nie pogorszylo. Ale lepiej się czuje gdy więcej się ruszam. W domu taki bałagan, że już nie mogę się doczekać aż będę mogła normalnie funkcjonować.

Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Pewnie zobaczysz Ja byłam na wizycie w dniu, w którym zaczęłam 7 tc i serduszko pięknie biło
    chyba będę płakać ze szczęścia, pierwszy raz w życiu będę słyszeć serduszko dziecka
    ciekawe jak mój partner, dla niego to też pierwszy raz hehehe

Junior Member
    Sysia1811

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-23 zobacz kalendarz
    Data
    23 luty 2018
    ja właśnie wcinam serek wiejski z awokado, rzodkiewka, pomidorkiem i ogórkiem :-)

ale tak piszecie o truskawkach to chyba wdepnę do ogródka i nazrywam też trochę, póki jeszcze mam własne

Cześć mamcie
    Nie zazdroszczę problemów z jedzeniem, ja mam odwrotnie, jadłabym non stop...tylko na słodycze nie mogę patrzeć, tradycyjnie w ciąży
    Burze przeszły straszne, głównie wiatr zrobił robotę i ponad dobę nie było prądu...dobrze, że jest kuchenka turystyczna bo kurde wszystko mam na prąd
    Dzieciaki za to szczęśliwe bo łaziły z latarkami wczoraj wieczorem a to zawsze radocha...
    Ja na szczęście objawów póki co brak, jedynie spałabym na okrągło, cyce tkliwe, pamietam co mi się śni ( a pamiętam tylko w ciąży ) i rano lekko mnie muli ale do śniadania wyłacznie, jak już żoładek pełny to jest ok.
    Ja mam chorobę autoimmunologiczną i biorę leki które upośledzają wchłanianie żelaza i kwasu foliowego. Dodatkowo chore jelito też gorzej wchłania z jedzenia. Więc muszę suplementować non stop. Mój szwagier jest weganinem, nie je nic pochodzenia zwięrzęcego a wyniki ma jak koń. Od 10 lat. A ja non stop muszę dodatkowo uzupełniać pigułami. Teraz już też dostałam od gastrolog mojej żelazo do picia 2 razy w tygodniu na czas starania o dziecko. Jak się potwierdzi ciąza trzeba będzie zwiększyć dawkę
    Miłego dnia kochane i jak najmniej męczących objawów.

Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Mdłości aż do 4 miesiąca to jakaś masakra... Mam nadzieje że mi przejdzie jak najszybciej bo przeszkadza mi to w pracy ,a na zwolnienie mi się jakoś nie śpieszy, dodatkowo w sierpniu mam być świadkową i chciałabym być w formię na tym ślubie .

Znacie jakieś sprawdzone metody na mdłości? poza herbatą z imbirem bo nie mogę już na nią patrzeć
    Termin 08.02.2018

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Sysia witaj!

Ja juz po wizycie, dzidzia jest i serduszko pięknie bije Nawet nie wiecie jaka ulga ))

Miłego dnia dziewczyny
    Ale się cieszę!!!!!!! Mówiłyśmy, że będzie dobrze

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dziewczyny czy bez problemu dostajecie L-4 od początku ciąży?

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Dziewczyny czy bez problemu dostajecie L-4 od początku ciąży?
    Na prośbę ciężarnej lekarz powinien wystawić bez problemu. Ja chodzę do pracy póki mogę.

Ale pyszne rzeczy piszecie do jedzenia A ja... nie zjadłabym tego Dzisiaj przełknęłam kanapkę z serkiem i pomidorem... Zgaga mniej męczyła, bo więcej nabiału zjadłam. W poprzedniej ciąży też nabiał mi pomagał na zgagę.

To chyba niemożliwe, ale nie jestem pewna czy wyczuwam ruchy płodu? Takie jakby muskanie motylka, gilgotanie... W ciąży z córką było identycznie, ale gdzieś tak w okolicach 13-16 tygodnia (nie pamiętam dokładnie). Wiem, że przy kolejnych ciążach wcześniej się odczuwa, ale żeby już w 10 tygodniu? Nie wiem czy to jelita, ale odczucia są idealnie skoncentrowane tam gdzie macica hmmm.. W każdym razie jelita czy dzidzia - to miłe

Melduję, że do dzisiaj wymiotowałam 5 razy łącznie, to niezły wynik, dużo lepiej niż w ciąży z córką! Mam nadzieję, że już tak zostanie, oby nie zaczęło się w 4 miesiącu...

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów