Strona 24 z 44
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 435

Lutówki 2018

Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    iza, wow masz na prawdę długi staż związku 23 lata! Mam nadzieję, że mój mąż ze mną tyle wytrzyma
    Życzę Ci tego A Ty jaki już masz staż ?
    u mnie związek długi , ale małżeństwo krótkie bo 20 lat się upewnialiśmy czy na pewno chcemy powiedzieć TAK.
    A ciąża w pisaniu magisterki mi chyba trochę pomogła.
    Termin 08.02.2018

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    To my mamy staż związku 14 lat, a staż małzeński tak jak w suwaczku Nie wymienilabym meza na zadnego innego!

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Życzę Ci tego A Ty jaki już masz staż ?
    u mnie związek długi , ale małżeństwo krótkie bo 20 lat się upewnialiśmy czy na pewno chcemy powiedzieć TAK.
    A ciąża w pisaniu magisterki mi chyba trochę pomogła.
    W sierpniu będziemy mieć 7 rocznicę ślubu. Razem jesteśmy 9 lat. Strasznie ten czas leci, nie mogę w to uwierzyć

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Ale tu dziś cisza. Jak samopoczucie? U mnie coraz gorzej z jedzeniem, nie mogę na nie patrzeć. Dziś jestem w stanie zjeść tylko bułki z serkiem topionym. Długo na takiej diecie nie pociągnę. Mam nadzieję, że to minie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Aurinko, szacuję, że mdłości będą trwać do połowy 3 miesiąca bądz do 4 miesiąca Ja też nie mogę patrzec na jedzenie...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Jak tam dziewczyny, byly burze u Was w nocy?

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Jak tam dziewczyny, byly burze u Was w nocy?
    U nas nie było, ale teraz niebo jest mocno zachmurzone. Rano, jak poszliśmy odprowadzić najstarszego do przedszkola, było baaardzo gorąco i niebo było bezchmurne. Teraz zdecydowanie pogoda nam się psuje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Czesc dziewczyny u nas burzy nie było za to deszcz padał. Dzis wieje ale duchota straszna.
    Ja sił w ogole nie mam. Wczoraj spędziłam pierwszy dzień w domu po wyjazdach i dopiero zaczynam odpoczywać
    Mam wrzuty sumienia bo jakos nie potrafię się wczuc w tę ciążę może nie chce się naprawiać... Jak jutro zobaczę dzidziusia to pewnie uwierzę, że jestem w ciąży. Boję się strasznie tej wizyty.
    Trzymajcie proszę kciuki!
    Co do objawów ti mi mdlosci troszkę ustapiły (nie wiem czy to dobry znak) ale za to mam wieczne zmeczenie, zgage i zachcianki np na gotowana marchewkę
    W sobotę mam egzamin i nic nie umiem, jakos wiedza mi nie wchodzi a na zajeciach bylam w kratkę wiec tez kiepsko. Oby jakos poszło.
    Co do zwiazkow to my jesteśmy 9 lat razem a 5 po ślubie. O ciąży dowiedzieliśmy sie 2 dni po 5 rocznicy ślubu. Super wymarzony prezent otrzymalismy

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Mikallo, nic się nie stresuj, będzie dobrze! Nie ma co się przygnębiać. Ja dowiadując się o tej ciąży nie umiałam się określić, nie u miałam się cieszyć. W końcu do mnie dotarło, że noszę pod sercem kolejne cudo, więc teraz będę obchodzić się z nim jak z przysłowiowym jajkiem
    Kciuki zaciśnięte i za jutrzejszą wizytę i za egzamin!
    Ja mam problem z jedzeniem rano, sama nie wiem co wtedy chcę, obiad muszę zjeść konkretnie i z kolacją też problemu nie mam, ale ciągle popijam wodę i w międzyczasie przegryzam migdały i chrupki kukurydziane No i zachcianki mam chyba największe jak do tej pory, dziś dostanę zupę na zamówienie, babcia która normalnie już nie gotuje, bo sił jej brak, zrobi dla mnie swój specjał, na sobotę będą kopytka z kapustą od mamy. Jak tylko mama mi tylko wspomniała jak to będąc w ciąży uwielbiała te dania tak automatycznie zapragnęłam tego samego
    Mam wyniki pierwszych badań i wg własnych interpretacji stwierdzam, ze jest OK

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Mikallo bedzie dobrze dzisiaj caly dzien meczy mnie okropna zgaga brrr...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów