Strona 23 z 70
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 693

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Dziękuję Wam bardzo za rady w sprawie biegunki. Mięty piję niedużo, bo w większych ilościach może hamować laktację, a ja karmię piersią młodszego. Coli się trochę napiłam, próbowałam smectę, ale prawie puściłam pawia. Dla mnie to nie do przełknięcia. Elektrolity będę pić, bo kupiłam dla starszego synka. Spróbuję też tą marchwiankę i sucharki.
    Mam nadzieję, że to choróbsko nie wpłyniw negatywnie na maluszka.
    Nie wplynie zle, jesli bedziesz trzymac sie bezpiecznych sposobow. Jeszcze do tego karmisz to lekko Ci teraz nie jest na pewno. Jak minie szybko tzn. ze nie trzeba sie zbytnii martwic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Ale sie rozpisalyscie! Wlasnie jade do gina.

Witam nowa mamusie, cipolozka hahaha pierwszy raz słyszę okreslenie

Aurinko, ja tez w Medicover rety biegunka.. nie pomoge, kiepska jestem w te klocki dietetyczne :/ ale dziewczyny dobrze napisaly.

Moja córka byla szczepiona na ospe, ale i tak moze zachorowac tylko lagodniej. Ja niestety nie chorowalam ani nie bylam szczepiona na ospe i bede lekarza pytala na wizycie czy corka ma przestac chodzic do przedszkola dla bezpieczenstwa. Natomiast rozyczke przechodzilam w dziecinstwie, potem bylam szczepiona i mam piekne przeciwciala.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Zawiozlam corke do przedszkola, wrocilam, wskoczylam w pizamke i dalej lezakuje a co tam
    O rany, ja nie umiem lezec nudze sie jak leze. Kiedys moglam lezec calymi dniami, jak dorosłam to mi przeszło i czuje potrzebe chodzenia, sprzatania, wyjscia.... nawet dzisiaj w pracy bylo mi zal, ze mialabym od jutra miec zwolnienie i nie przyjsc...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Aurinko podziwiam jak moja corka miala 2 lata to posmarowalam cycki musztarda i zakonczylam to. Od razu bylo lepiej, stala sie bardziej samodzielna i zaczela wiecej jesc

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    O rany, ja nie umiem lezec nudze sie jak leze. Kiedys moglam lezec calymi dniami, jak dorosłam to mi przeszło i czuje potrzebe chodzenia, sprzatania, wyjscia.... nawet dzisiaj w pracy bylo mi zal, ze mialabym od jutra miec zwolnienie i nie przyjsc...
    Pierwszy trymestr u mnie bardzo spiacy Gdzie normalnie nie potrafie ani lezec ani spac w dzien.
    Poza tym, majac juz trojke dzieci mam co robic (nudy absolutnie nie ma) i kazda chwila wytchnienia jest naprawdę potrzebna i fajna

O mnie
    A..i dolączam sie do grupy rzygajacych, dzis pierwszy raz ale to ewidentnie przez sline :/

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Juz po wizycie, wszystko w porzadku Dzidzia ma 2,1cm i tak jak na poprzednim usg, termin porodu bez zmian na 1 lutego. Gdyby plamienia sie nasilily, wtedy przyjsc po zwolnienie. Doktor nie zmierzyl tetna plodu, mam nadzieje ze jest prawidlowe. Karta ciazy zalozona i nie podoba mi sie wolalam taka rozkladana tekturowa niz ksiazeczke medicover. Aurinko, sama uzupelnialas niektore pola np. Grupa krwi, tryb pracy?

Dzisiaj caly dzien mi mdlo, ciagle powstrzymuje sie od rzygniecia. W domu sobie rzygne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    leelaa powodzenia w pisaniu pracy. Kiedy obrona? Ja też pisałam w ciąży i chyba na mnie patrzyli łagodniejszym okiem jak sie broniłam
    Ospa po szczepieniu i tak jest możliwa , tyle że ma łagodniejszy przebieg.
    Jak u was ze sportem w ciąży?
    Termin 08.02.2018

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Moi akurat znieśli dobrze córka zupełnie lajtowo, 2 dni gorączki, 4 dni wysypka a potem zupełnie git. Miała tylko kilkadziesiąt krostek i dobrze się czuła. Młody trochę mocniej bo najpierw nam wymiotował, potem miał 2 dni gorączki a potem go wysypało. I on ma więcej krostek ale też nie ma dramatu.
    Tak, to będzie trzecia ciąża. Córka z kwietnia 2012 i syn z lutego 2015
    Faktycznie mamy dzieci w podobnym wieku
    Zauważyłam, że na razie mamy na forum same doświadczone mamy chyba żadna z nas nie jest w ciąży po raz pierwszy.
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Nie wplynie zle, jesli bedziesz trzymac sie bezpiecznych sposobow. Jeszcze do tego karmisz to lekko Ci teraz nie jest na pewno. Jak minie szybko tzn. ze nie trzeba sie zbytnii martwic
    Na szczęście już jest znacznie lepiej, od rana nic się nie działo. Nawet męża na mecz wypuszczam
    Aurinko podziwiam jak moja corka miala 2 lata to posmarowalam cycki musztarda i zakonczylam to. Od razu bylo lepiej, stala sie bardziej samodzielna i zaczela wiecej jesc
    Mój mały z jedzeniem nigdy problemów nie miał, on pochłania wszystko, jak odkurzacz na razie mi to długie karmienie nie przeszkadza, więc nie biorę się za odstawianie, ale pewnie w bardziej zaawansowanej ciąży będzie mi ciężko.
    Juz po wizycie, wszystko w porzadku Dzidzia ma 2,1cm i tak jak na poprzednim usg, termin porodu bez zmian na 1 lutego. Gdyby plamienia sie nasilily, wtedy przyjsc po zwolnienie. Doktor nie zmierzyl tetna plodu, mam nadzieje ze jest prawidlowe. Karta ciazy zalozona i nie podoba mi sie wolalam taka rozkladana tekturowa niz ksiazeczke medicover. Aurinko, sama uzupelnialas niektore pola np. Grupa krwi, tryb pracy?

Dzisiaj caly dzien mi mdlo, ciagle powstrzymuje sie od rzygniecia. W domu sobie rzygne
    Wow, dzidziuś już całkiem duży Na pewno tętno jest prawidłowe, gdyby lekarz zauważył, że cokolwiek jest nie tak, to by pewnie robił dokładniejsze pomiary.
    Tak, muszę sobie pouzupełniać w książeczce wszystko. Kartkę z grupą krwi sobie wpięłam z poprzedniej książeczki, jakieś inne informacje mi lekarz kazał przepisać.
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    leelaa powodzenia w pisaniu pracy. Kiedy obrona? Ja też pisałam w ciąży i chyba na mnie patrzyli łagodniejszym okiem jak sie broniłam
    Ospa po szczepieniu i tak jest możliwa , tyle że ma łagodniejszy przebieg.
    Jak u was ze sportem w ciąży?
    Wow, pisanie magisterki w ciąży to dopiero wyczyn
    U mnie ogólnie ze sportem kiepsko, więc w ciąży pozostanę przy spacerach. Był taki okres w moim życiu, kiedy bardzo dużo ćwiczyłam, no ale potem zaraz zaszłam w ciążę, miałam plamienia i nie mogłam ćwiczyć. Wtedy stwierdziłam, że jak już urodzę trzecie, to znów wezmę się porządnie za siebie, bo mimo tego, że jestem z natury szczupła, to nie podoba mi się moje ciało, jak jest niewyćwiczone.

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    iza, wow masz na prawdę długi staż związku 23 lata! Mam nadzieję, że mój mąż ze mną tyle wytrzyma

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów