Strona 22 z 70
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 693

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam bardzo za rady w sprawie biegunki. Mięty piję niedużo, bo w większych ilościach może hamować laktację, a ja karmię piersią młodszego. Coli się trochę napiłam, próbowałam smectę, ale prawie puściłam pawia. Dla mnie to nie do przełknięcia. Elektrolity będę pić, bo kupiłam dla starszego synka. Spróbuję też tą marchwiankę i sucharki.
    Mam nadzieję, że to choróbsko nie wpłyniw negatywnie na maluszka.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Cześć dziewczyny !
    Gratulacje dla wszystkich dwupaków spokojnych, zdrowych, nieuciążliwych ciąż !!
    Nieśmiało dołączam. Mam nadzieję, ze nie za wcześnie ale dziś 46 d c, test pozytywny, cyce wrażliwe więc chyba lokator się powoli zadomawia
    Wg kalkulatora internetowego termin na 23 luty a że to będzie cc to pewnie z tydzień wcześniej.
    Wizytę mam 7 lipca i wtedy się wszystko okaże. Mam nadzieję, że zrobi mi usg bo idę do nowej cipolożki więc nie wiem czy ma aparat w gabinecie czy da skierowanie. Szóstego mam urodziny to serducho byłoby miłym prezentem
    Witamy trzymam kciuki za wizytę! Obyś zobaczyła piękne serducho

Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Dziękuję Wam bardzo za rady w sprawie biegunki. Mięty piję niedużo, bo w większych ilościach może hamować laktację, a ja karmię piersią młodszego. Coli się trochę napiłam, próbowałam smectę, ale prawie puściłam pawia. Dla mnie to nie do przełknięcia. Elektrolity będę pić, bo kupiłam dla starszego synka. Spróbuję też tą marchwiankę i sucharki.
    Mam nadzieję, że to choróbsko nie wpłyniw negatywnie na maluszka.
    No smecta jest ohydna...ani ja ani dzieciaki nie jesteśmy w stanie tego wypić dlatego ja zamiast smecty polecam tasectan w saszetkach bo proszku jest tyle co nic, może 1/2 łyżeczki do herbaty i spokojnie można dosypać do łyżki zupy czy rozpuścić w herbacie to plus węgiel w syropie zawsze w domu jest
    Dbaj o siebie, oby jak najszybciej odpuściło.
    Ja mam obecnie drugą rundę ospy na szczęście już w odwrocie. Mamy dzieciaki w podobnym wieku

Ja mam obecnie drugą rundę ospy
    Moja córka idzie od września do przedszkola- bardzo boję się że podłapie ospę, różyczkę czy coś podobnego a ja nigdy na to nie chorowałam. Nawet świnkę miałam pod znakiem zapytania. Bardzo się tego boję bo jak mnie złapie w ciąży to chyba nie będzie wesoło.
    W pracy jakoś wytrzymuję, co chwilkę coś podgryzam jak czuję że mogłabym polecieć w kierunku kibelka... Ogólnie bardzo chce mi się spać przez tą duchotę.

Dziewczyny dopiero dziś do mnie dotarło że drugi raz będę mamą :P Jaki szok :P Czuję się jakbym dopiero dziś zrobiła test

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    No smecta jest ohydna...ani ja ani dzieciaki nie jesteśmy w stanie tego wypić dlatego ja zamiast smecty polecam tasectan w saszetkach bo proszku jest tyle co nic, może 1/2 łyżeczki do herbaty i spokojnie można dosypać do łyżki zupy czy rozpuścić w herbacie to plus węgiel w syropie zawsze w domu jest
    Dbaj o siebie, oby jak najszybciej odpuściło.
    Ja mam obecnie drugą rundę ospy na szczęście już w odwrocie. Mamy dzieciaki w podobnym wieku
    O kurcze, ospa :O to dopiero hardkor! Jak dzieci ją znoszą?
    Też spodziewasz się trzeciego dzidziusia?

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Moja córka idzie od września do przedszkola- bardzo boję się że podłapie ospę, różyczkę czy coś podobnego a ja nigdy na to nie chorowałam. Nawet świnkę miałam pod znakiem zapytania. Bardzo się tego boję bo jak mnie złapie w ciąży to chyba nie będzie wesoło.
    W pracy jakoś wytrzymuję, co chwilkę coś podgryzam jak czuję że mogłabym polecieć w kierunku kibelka... Ogólnie bardzo chce mi się spać przez tą duchotę.

Dziewczyny dopiero dziś do mnie dotarło że drugi raz będę mamą :P Jaki szok :P Czuję się jakbym dopiero dziś zrobiła test
    A szczepiłaś dzieci przeciw tym chorobom? Mój starszak był szczepiony na wszystko, za to młodszy nie był ani przeciw odrze, śwince, różyczce, ani przeciw ospie. Jakoś wczesniej ciągle on, albo ktoś inny w domu był przeziebiony i przekładałam.
    Czyli możemy Ci jeszcze raz pogratulować ciąży skoro dobra nowina do Ciebie dotarła

Na różyczkę wszystkie dziewczynki w Polsce po roku 1988 były szczepione obowiązkowo więc jesli nie jesteś baaardzo stara to byłaś szczepiona Ja jestem rocznik 79 i mam przeciwciała piękne przeciwko rózyczce
    Co do świnki i odry to od 2004 roku wszystkie dzieci ( no prawie wszystkie ) w Pl są obowiązkowo szczepione około 13 mies życia na odrę, świnkę i różyczkę więc córka powinna być zaszczepiona. Chyba że Ty z tych nie szczepiących. Jak była szczepiona to nie przyniesie i ty nie zachorujesz. Jak nie była szczepiona to ryzyko jest większe ale obecnie 90% dzieci jest wyszczepionych więc te choroby nie są popularne w pkolach i choruje jakieś 130 dzieci rocznie w całym kraju.
    Co innego ospa. W pkolach to jesienią i wiosną/latem niestety standard. Ale mozesz zaszczepić młodą i wtedy ci nie przyniesie. Bo faktycznie ospa w ciąży to bardzo kiepski pomysł.
    Nooo to gratki mamo po raz drugi jeszcze zobaczysz jak czas w drugiej ciązy zasuwa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    O kurcze, ospa :O to dopiero hardkor! Jak dzieci ją znoszą?
    Też spodziewasz się trzeciego dzidziusia?
    Moi akurat znieśli dobrze córka zupełnie lajtowo, 2 dni gorączki, 4 dni wysypka a potem zupełnie git. Miała tylko kilkadziesiąt krostek i dobrze się czuła. Młody trochę mocniej bo najpierw nam wymiotował, potem miał 2 dni gorączki a potem go wysypało. I on ma więcej krostek ale też nie ma dramatu.
    Tak, to będzie trzecia ciąża. Córka z kwietnia 2012 i syn z lutego 2015

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cześć dziewczyny !
    Gratulacje dla wszystkich dwupaków spokojnych, zdrowych, nieuciążliwych ciąż !!
    Nieśmiało dołączam. Mam nadzieję, ze nie za wcześnie ale dziś 46 d c, test pozytywny, cyce wrażliwe więc chyba lokator się powoli zadomawia
    Wg kalkulatora internetowego termin na 23 luty a że to będzie cc to pewnie z tydzień wcześniej.
    Wizytę mam 7 lipca i wtedy się wszystko okaże. Mam nadzieję, że zrobi mi usg bo idę do nowej cipolożki więc nie wiem czy ma aparat w gabinecie czy da skierowanie. Szóstego mam urodziny to serducho byłoby miłym prezentem
    Hej Gratuluje, serducho zobaczysz na pewno. Mamy podobny termin porodu z jednodniową roznica.

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)

Rozwaz szczepienie przeciwko ospie. Moja trojka zlapala jedno po drugim w zeszlym roku zima. Najmlodszy mial 10 miesiecy i w miedzyczasie zapalenie oskrzeli. Tak jak przedszkolak przeszedl bez szwanku tak moj niemowlak tak, ze nie zycze nikomu. Dla bezpieczenstwa okruszka w brzuszku warto zaszczepic coreczke a siebie wyjatkowo chronic abys nie zlapala od innych przedszkolakow.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów