Strona 21 z 70
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 693

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Pamietasz jak wtedy areagowalas na wiesc o rodzenstwie?
    Ja bylam nastolatka (nie pamietam wieku, ale cos 13 i 16 lat) jak mama mi mowila, ze jest w ciazy. Za kazdym razem cieszylam sie, ale niestety ciaze nie rozwinely sie i pozostalam jedynaczka.[/QUOTE]

To bardzo przykre :/

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Majka596 moja córka niedawno skończyła 3 latka. Taka nasza Hanka Bielicka, bardzo dużo mówi :-)

A ten prenalen to nie jest lek homeopatyczny?

Ja nie widzialam plodu ani nie słyszalam bicia serduszka, podobno u mnie za wcześnie było. Jak juz zobacze i usłyszę serduszko będę dużo spokojniejsza.

Ja też mam wizyty co 3 tygodnie. Kolejne wizyty 13.07 i 03.08

Jutro ost dzien przed urlopem w pracy, tak się cieszę bo ledwo sie trzymam rano, tak mi się wymiotować chce.
    Prenalen jest przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciazy i karmiacych, na bazie naturalnych skladnikow, po otwarciu przechowuje sie do max 7 dni w lodowce, jest bezpieczny. I bardzo slodki.
    My z kolei nie chcemy jeszcze mowic mlodszej corce, bo zwyczajnie sie wygada a na typ etapie nie chce jeszcze dzielic sie tym faktem ze swiatem. Teraz jest na etapie zadawania po 100 pytan na raz i to takich na ktore czasem trudno odpowiedziec Twoja cora musi byc nad wyraz elokwentna jak dalas takie porownanie
    Super, ze bedziecie sie urlopowac, bardzo Wam sie przyda

O mnie
    Mama_m i jak, dalas rade w pracy, obylo sie bez pawia?

Moja corka glaszcze i caluje brzuszek wie, ze tam jest dzidzius i paluszkami pokazuje o taki malutki

Dzisiaj w pracy pilam ciagle goraca herbate i ziola z miodem, z gardlem lepiej...

Nie mam w ogole apetytu, na jedzenie ciezko mi patrzec... ale jesc trzeba.

Test pappa rowniez dostalam skierowanie, odnioslam wrazenie, ze wszystkim daje.

Majka gratuluje serduszka! ja mam wizyty co 2-3 tygodnie, potem rzadziej.

Urlop mam za tydzien od 10 lipca i nie moge sie doczekac niestety bede musiala kilka dni poswiecic na siedzenie w bibliotece napisac magisterke...

Dziewczyny, macie juz zalozone karty ciazy? Wydaje mi sie, ze wyjatkowo pozno mi zaloza jutro, w ciazy z corka od razu mialam zalozona kartę ciazy.
    Dobrze, ze z gardlem juz lepiej

Niestety, brak apetytu tez mnie dosiegnal i troche jestem zla, bo tyle teraz swiezych produktow a one nie robia na mnie wrazenia :/ Staram sie jak moge bo tak jak napisalas: jesc trzeba.
    Karty ciazy jeszcze nie mam.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    W zasadzie maz robi mi jedzenie do pracy, bo ja patrzec sie nie moge...

Dzisiaj wizyta u lekarza o 14:20 ciekawe co powie, czy da zwolnienie.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Mama_m i jak, dalas rade w pracy, obylo sie bez pawia?

Moja corka glaszcze i caluje brzuszek wie, ze tam jest dzidzius i paluszkami pokazuje o taki malutki

Dzisiaj w pracy pilam ciagle goraca herbate i ziola z miodem, z gardlem lepiej...

Nie mam w ogole apetytu, na jedzenie ciezko mi patrzec... ale jesc trzeba.

Test pappa rowniez dostalam skierowanie, odnioslam wrazenie, ze wszystkim daje.

Majka gratuluje serduszka! ja mam wizyty co 2-3 tygodnie, potem rzadziej.

Urlop mam za tydzien od 10 lipca i nie moge sie doczekac niestety bede musiala kilka dni poswiecic na siedzenie w bibliotece napisac magisterke...

Dziewczyny, macie juz zalozone karty ciazy? Wydaje mi sie, ze wyjatkowo pozno mi zaloza jutro, w ciazy z corka od razu mialam zalozona kartę ciazy.
    Super, że już lepiej z gardłem.
    Mi lekarz założył kartę na wizycie potwierdzającej ciążę. Przyniosłam ze sobą kartę z poprzedniej ciąży (prowadzę ciąże w Medicover i tam dają takie grube książeczki na kilka ciąż) i dopisał mi kolejną.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    W zasadzie maz robi mi jedzenie do pracy, bo ja patrzec sie nie moge...

Dzisiaj wizyta u lekarza o 14:20 ciekawe co powie, czy da zwolnienie.
    Trzymam kciuki za wizytę!

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Dziewczyny, chyba zaraziłąm się od starszego syna wczoraj dopadła mnie straszna biegunka, ledwo żyję. Już i tak nie mogłam patrzeć na jedzenie, a teraz jest jeszcze gorzej. Wiecie może, co mogę brać? Piję tylko miętę. Nie wiem, jak ja dziś dam radę sama z chłopakami, bo nie mam w ogóle siły.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Dziewczyny, chyba zaraziłąm się od starszego syna wczoraj dopadła mnie straszna biegunka, ledwo żyję. Już i tak nie mogłam patrzeć na jedzenie, a teraz jest jeszcze gorzej. Wiecie może, co mogę brać? Piję tylko miętę. Nie wiem, jak ja dziś dam radę sama z chłopakami, bo nie mam w ogóle siły.
    Wspolczuje :/ Znam to.
    Przede wszystkim duuuzo pij i wiecej wody jak miety, do tego elektrolity z apteki (mam Orsalit) i jesli to tylko biegunka to warto zrobic marchwiankę (mi ona smakuje), potem gotowane lub pieczone jablko, banan, sucharki, kleik ryzowy lub kukurydziany.

Zawiozlam corke do przedszkola, wrocilam, wskoczylam w pizamke i dalej lezakuje a co tam

Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Możesz smectę albo tasectan przeciwbiegunkowo. Może masz w domu przy dzieciakach się przydaje. No i cola działa zarąbiście nawet na rotawirusa ale to już kwestia podejścia do kofeiny.
    Zdrówka.

Cześć dziewczyny !
    Gratulacje dla wszystkich dwupaków spokojnych, zdrowych, nieuciążliwych ciąż !!
    Nieśmiało dołączam. Mam nadzieję, ze nie za wcześnie ale dziś 46 d c, test pozytywny, cyce wrażliwe więc chyba lokator się powoli zadomawia
    Wg kalkulatora internetowego termin na 23 luty a że to będzie cc to pewnie z tydzień wcześniej.
    Wizytę mam 7 lipca i wtedy się wszystko okaże. Mam nadzieję, że zrobi mi usg bo idę do nowej cipolożki więc nie wiem czy ma aparat w gabinecie czy da skierowanie. Szóstego mam urodziny to serducho byłoby miłym prezentem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów