Strona 2 z 70
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 691

Lutówki 2018

Witam wszystkie dziewczyny :-) dziś pokazały mi się dwie kreski :-) wizyte mam 21 czerwca. Kalkulatory online pokazują terminy między 11-15.02
    Jakie macie objawy?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Witam mama_m u mnie z objawow to bolesne piersi. Tez mam planowana wizyte 21 czerwca, ale mam isc wczesniej i czekam az sie zwolni jakas wizyta za tydzien. Ja caly czas jak na szpilkach, boje sie kolejnego poronienia. Dzisiaj byl zolty sluz, ale podobno mam sie nie martwic...

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Witam mama_m u mnie z objawow to bolesne piersi. Tez mam planowana wizyte 21 czerwca, ale mam isc wczesniej i czekam az sie zwolni jakas wizyta za tydzien. Ja caly czas jak na szpilkach, boje sie kolejnego poronienia. Dzisiaj byl zolty sluz, ale podobno mam sie nie martwic...
    leelaa ne martw się na zapas żeby kruszynka miała się dobrze- a będzie dobrzej jak będziesz tak myśleć :-)

Widzę że twoje pierwsze dziecko ma już 3 latka :-) Moja mała też skończy 3 latka na dniach :-)

No to zaczynamy przygodę :-)

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć?
    Wczoraj zobaczyłam 2 piekne kreseczki na teście Ze wstepnych wyliczeń wychodzi mi, że dziś rozpoczynam 5 tc. Przewidywany termin porodu bedzie prawdopodobnie 15.02.2018
    Gratuluję Wam serdecznie

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Witam Mikallo

Dzisiaj jednak przyznaje bez bicia, ze jak tylko zachlysne sie jakims smrodkiem, dostaje mega skurczu zoladka. To moja czwarta ciaza i chyba juz sie tego wszystkiego nauczylam... To bedzie corka, bede rzygac porankami :/

Wychodzi na to, ze poronione ciaze to byly chlopczyki, inaczej przebiegaly i slyszalam, ze "dziewczynka mocniej sie trzyma"... Tak sie czuje od razu jaka plec i objawy sa tez inne. Moze kiedys bedzie mi dane jeszcze chlopczyka urodzic. Takze ten... mysle nad imieniem dla corki.

A jak u Was? Czujecie co nosicie pod serduszkiem?

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Leelaa wszystkie ciąże przechodziłaś podobnie?
    Ja mam już prawie 3 letnią córkę i w pierwszej ciąży prawie nic mi nie było, objawy typowo chłopczykowe miałam Teraz nie mam żadnych przeczuć, chyba za wcześnie jeszcze, ale przyznam, że marzy mi się synek

Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć?
    Wczoraj zobaczyłam 2 piekne kreseczki na teście Ze wstepnych wyliczeń wychodzi mi, że dziś rozpoczynam 5 tc. Przewidywany termin porodu bedzie prawdopodobnie 15.02.2018
    Gratuluję Wam serdecznie

Witaj Mikallo! :-) gratuluję ci dzidziusia :-) mamy ten sam termin porodu i dzieci w tym samym wieku :-) Kiedy masz wizytę potwierdzającą u lekarza?
    Moja mama zapowiedziała mi dziewczynkę i znając jej "umiejętności" P tak będzie.

Leelaa ja dziś byłam w Auchan- stoisko rybne mnie odrzuciło w bok :P I z sikaniem mam masakrę, jak mnie kibel widzi to chyba też mu sie niedobrze robi Poza tym piersi mnie bolą i troszkę czuję się jak na karuzeli.

A jak dajecie radę w pracy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Mama_m dziękuję i również gratuluję Pierwszą wizytę umowilam na 22.06 to bedzie 7tc wiec liczę, że będzie juz pieknie bić serduszko A ty, na kiedy masz wizytę?

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    mama_m dopiero doczytałam, że masz wizytę na 21.06 Będę trzymac kciuki za wizytę

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Dwie poronione ciaze byly podobne do siebie. Ciaza z corka i obecna sa podobne do siebie, wiec sadze ze to zalezy od plci

Dzisiaj sie zaczelo-nie tknelam jajecznicy. Zapach cebulki tak mnie odrzucal, ze zoladek wywracalo mi na druga stronę.

Ciagnie mnie do slodkiego niestety, a musze ograniczac cukier. Wczoraj skusilam sie na loda

Ja nadal szukam wizyty pozniejszej niz 12 czerwca. To bedzie koniec 6 tygodnia i obawiam sie, ze jeszcze nie bedzie serduszka, a nie chce powielac usg w krotkim czasie.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów