Strona 19 z 70
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 693

Lutówki 2018

Witam wszystkie nowe mamusie i z serca gratuluję :-) nadrobiłam nieprzeczytane strony, fajnie że nas coraz więcej :-)
    Jestem po wizycie i mam potwierdzoną ciążę. Wstępny termin to 12 luty ale następna wizyta to potwierdzi wg wielkości dzidziusia.
    Gardło mnie boli i mam katar. Piję na przemian herbatę z miodem, cytryną i mleko z miodem. Organizm walczy. Lekarz napisał mi że na tym etapie ciąży w grę wchodzą tylko domowe sposoby.
    Każdy lek może zaszkodzić.
    Dziś pierwszy raz puściłam pawia :-( boję się jak to będzie jutro w pracy.

2. dzieckozakupy.pl
    Moja córcia wie o dzidziusiu i bardzo o mnie dba :-) pyta czy mam na coś ochotę bo "dzidziusia trzeba karmić żeby był coraz większy" :-) prosiłam ją żeby jeszcze nikomu nie mówiła, wymieniłam jej kto wie o ciąży i potwierdziła że zachowa to dla siebie :-)

Przytyłam juz 1 kg i wszystko robi mi się ciasne, tzn takie uwierające. W poprzedniej ciąży chodziłam w przysłowiowym byle czym. Teraz chcę kupić sobie ładne ubrania żebym się dobrze czuła.

Kiedy mówicie szefostwu w pracy o sytuacji?

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mama_m mnie tez boli strasznie gardlo od lodow na weselu tylko mnie zlapalo, u meza i corki jest ok... Plucze soda, ale nie pomaga... A co do wagi to jeszcze ci zdazy spasc, wymioty i mdlosci zrobia swoje

Widze, ze powoli kolejne wchodza w etap pieknego pawia

Jutro ide do gina i poprosze o zaswiadczenie ciazy. Jak na usg bedzie ok to zakladamy karte ciazy.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Mama_m mnie tez boli strasznie gardlo od lodow na weselu tylko mnie zlapalo, u meza i corki jest ok... Plucze soda, ale nie pomaga... A co do wagi to jeszcze ci zdazy spasc, wymioty i mdlosci zrobia swoje

Widze, ze powoli kolejne wchodza w etap pieknego pawia

Jutro ide do gina i poprosze o zaswiadczenie ciazy. Jak na usg bedzie ok to zakladamy karte ciazy.
    Na gardło można spróbować tabletki do ssania Prenalen. Na początku ciąży mi pomogły na ból.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Chodzę caly czas głodna, nie mogę nawet patrzeć na jedzenie :/ wolałabym nie chudnąć, bo i tak mam niedowagę.

Zauważyłam, że gin wystawił mi już skierowanie na usg genetyczne i test pappa. W poprzednich ciążach pappa nie robiłam, pewnie teraz chodzi o wiek, bo przekroczyłam 30. A Wy będziecie robić?

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Melduję się po wizycie i ja
    Wstępny termin na 22 lutego. Widzialam maluszka i nawet serduszko juz pukalo Lekarz zaskoczony moim przypadkiem ale w rezultacie mnie pocieszyl.
    Na razie mam zrobic tylko Tsh, toxo i glukozę. Nastepna wizyta za 3 tygodnie.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mama__m Zobacz posta
    Moja córcia wie o dzidziusiu i bardzo o mnie dba :-) pyta czy mam na coś ochotę bo "dzidziusia trzeba karmić żeby był coraz większy" :-) prosiłam ją żeby jeszcze nikomu nie mówiła, wymieniłam jej kto wie o ciąży i potwierdziła że zachowa to dla siebie :-)

Przytyłam juz 1 kg i wszystko robi mi się ciasne, tzn takie uwierające. W poprzedniej ciąży chodziłam w przysłowiowym byle czym. Teraz chcę kupić sobie ładne ubrania żebym się dobrze czuła.

Kiedy mówicie szefostwu w pracy o sytuacji?
    Witaj
    Ile corcia ma lat? Cudownie reaguje wiedzac, ze bedzie miec rodzenstwo
    Na przeziebienie rzeczywiscie warto wspomoc sie Prenalen i w pasylkach do ssania i w syropie. Mozesz tez zrobic syrop z cebuli i inhalacje, nawet takie proste - ciepla woda w misce np. z sola, rumiankiem, szalwia lub z czyms innym. No i warto jesc cytrusy. Walczylan tak w drugiej ciazy majac problem z zatokami.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Melduję się po wizycie i ja
    Wstępny termin na 22 lutego. Widzialam maluszka i nawet serduszko juz pukalo Lekarz zaskoczony moim przypadkiem ale w rezultacie mnie pocieszyl.
    Na razie mam zrobic tylko Tsh, toxo i glukozę. Nastepna wizyta za 3 tygodnie.
    Super wieści

Zawsze masz wizyty co 3 tygodnie? Ze mną się lekarz umawia zawsze co 4, tylko przed samym porodem częściej.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Chodzę caly czas głodna, nie mogę nawet patrzeć na jedzenie :/ wolałabym nie chudnąć, bo i tak mam niedowagę.

Zauważyłam, że gin wystawił mi już skierowanie na usg genetyczne i test pappa. W poprzednich ciążach pappa nie robiłam, pewnie teraz chodzi o wiek, bo przekroczyłam 30. A Wy będziecie robić?
    Jeszcze tak daleko z badaniami nie zaszlam ale 2 dzieci rodzilam majac 3 z przodu i nie robilam Pappa. Jak bedzie w tym przypadku dopiero sie dowiem.

W 2 i 3 ciaze zaszlam z niedowaga, kilka miesiecy temu udalo mi sie w koncu wrocic do idealnej wagi a tu zaraz znow ciaza i perspektywa niedowagi w przyszlosci

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Super wieści

Zawsze masz wizyty co 3 tygodnie? Ze mną się lekarz umawia zawsze co 4, tylko przed samym porodem częściej.
    To byla moja pierwsza wizyta i lekarz mowil, ze na samym poczatku bedziemy widziec sie czesciej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów