Strona 18 z 44
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 435

Lutówki 2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć

Ja powiedziałam 2 przyjaciółką, które tez staraja się o dzieci, oraz moim rodzicom, bratu i bratowej, siostrze oraz babci (wszyscy mieszkają w jednym domu a mój brak energii i mdłości ciężko bylo ukryć. Reszczie rodziny powiemy chyba po 10- 13 tc.

Moja córcia się domyśla ale nic jej jeszcze nie powiedzielismy, żeby sie nie nastawiala bo bardzo chce rodzenstwo.

Z książeczek o rodzenstwie polecam "Tupcio Chrupcio mam rodzeństwo", nada się dla dzieci od 2,5 roku do nawet 5 lat

Ja tez muszę poszukać swoich ciażowych spodni bo brzuch mam wzdęty i drażliwy.

Iza77 rozmawiałaś już z córką?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko
    Dzieciom na razie nic nie mówimy, bo starszy by się wygadał w przedszkolu, a mlodszy jest jeszcze za mały, żeby wiedzieć o co chodzi za jakiś czas im powiemy, kupię też jakieś książeczki na temat pojawienia się rodzeństwa, żeby ich dobrze przygotować
    Dokładnie z tego samego powodu nie uświadamiamy jeszcze maluchów. Brzuszek zrobi się widoczny to wtedy się powie
    Ostatnio edytowane przez Majka596 ; 25-06-17 o 10:25

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Tak mi było fajnie bez objawów ciążowych...no ale zaczęło się. Jestem ciągle głodna, ale kompletnie na nic nie mam ochoty. Staję przed lodówką i chce mi się płakać, bo na co bym nie spojrzała, to czuję bleeeehhh. Mąż wczoraj byl na zakupach, a ja mu potem marudziłam, że nic dobrego nie kupił do tego biegam na siku co godzinę. No i musiałam już sobie zamowić spodnie ciążowe. Jeszcze mi brzuch nie rośnie, ale mam tak wrażliwe podbrzusze, że nie mogę zapiąć spodni.
    Byle do drugiego trymestru
    Mam podobnie co do tego jedzenia, lodowka pelna a mnie prawie od wszystkiego odrzuca :/
    Poludnie zaraz a ja sobie jeszcze leze, zazyczylam sobie jajecznice do lozka Niech zyja zachcianki
    Siusiam tez czesto ale tez czesto pije, bo slinotok by mnie zameczyl.
    Na razie ubieram to co dotychczas i ciesze sie na zapas, ze nie zdazylam wydac ulubionych legginsow ciazowych i calej reszty
    Ostatnio edytowane przez Majka596 ; 25-06-17 o 10:38

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Cześć

Ja powiedziałam 2 przyjaciółką, które tez staraja się o dzieci, oraz moim rodzicom, bratu i bratowej, siostrze oraz babci (wszyscy mieszkają w jednym domu a mój brak energii i mdłości ciężko bylo ukryć. Reszczie rodziny powiemy chyba po 10- 13 tc.

Moja córcia się domyśla ale nic jej jeszcze nie powiedzielismy, żeby sie nie nastawiala bo bardzo chce rodzenstwo.

Z książeczek o rodzenstwie polecam "Tupcio Chrupcio mam rodzeństwo", nada się dla dzieci od 2,5 roku do nawet 5 lat

Bardzo zachęcająca propozycja książki

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Zaczynacie się już czymś smarować? Powoli zaczynam o tym myśleć.

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Cześć

oo super, za jakiś czas zamówię tę książkę

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Zaczynacie się już czymś smarować? Powoli zaczynam o tym myśleć.
    Dziś byłam w rossmannie i się nad tym zastanawiałam, ale w końcu nic nie wybrałam. W poprzednich ciążach miałam jakieś balsamy, na pewno Palmers i nie pamiętam, co jeszcze. Niezbyt regularnie się smarowałam, ale na szczęście nie mam rozstępów. Pewnie za jakiś czas coś sobie kupię na wszelki wypadek.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Iza77 rozmawiałaś już z córką?[/QUOTE]

Rozmawiałam , nie było tak źle jak myślałam . Z radości nie skakała i chyba ważniejszy był fakt że dowiaduje się jako pierwsza niż samo to że będzie miała rodzeństwo. Podsumowała nas tak że znów robimy coś w takim czasie , że nikt się tego nie spodziewa.
    Termin 08.02.2018

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Rozmawiałam , nie było tak źle jak myślałam . Z radości nie skakała i chyba ważniejszy był fakt że dowiaduje się jako pierwsza niż samo to że będzie miała rodzeństwo. Podsumowała nas tak że znów robimy coś w takim czasie , że nikt się tego nie spodziewa.[/QUOTE]

To bardzo dobrze przyjęła wiadomość o rodzenstwie Ja mam siostre 11 lat młodsza i niestety jej matkuje, ale za to była dla mnie naturalnym środkiem antykoncepcyjnym ;D

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Mówiłyście już rodzine/znajomym że jesteście w ciąży? U mnie wie jak na razie tylko partner , trochę boje się reakcji córki.

Powiedziałam od razu mężowi, córce i mamie. Na wczorajszym weselu powiedziałam jednej cioci, a dzisiaj babci.

Jeśli chodzi o starszą córkę, ja na jej miejscu bardzo bym się ucieszyła, ciągle marzyłam o rodzeństwie PS. Już doczytałam, będzie dobrą siostrą

Aurinko wesele udane, ale córka padłą przed północą i wyszliśmy Wytańczyła się i było fajnie Chociaż z mojej strony ciągle była obawa, że głośna muzyka zaszkodzi dzidzi...

Dzisiaj był czwarty paw z kolei. Póki mogę je policzyć na palcach, to dobrze Byle nie częściej Gdzieś mam ciuchy ciążowe, muszę je zlokalizować...

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów