Strona 16 z 70
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 693

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Jestem po wizycie. Dzidziuś widoczny, serduszko bije właśnie jadę do domu (starszy syn gorączkuje i tata musiał z chłopakami zostać) z pudłem słodyczy z tej okazji i żeby świętować dzień ojca

2. dzieckozakupy.pl

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Jestem po wizycie. Dzidziuś widoczny, serduszko bije właśnie jadę do domu (starszy syn gorączkuje i tata musiał z chłopakami zostać) z pudłem słodyczy z tej okazji i żeby świętować dzień ojca
    Super wiadomość Gratuluję!
    Zdrówka dla synka, mojego kolejny dzień męczy jakiś wirus.

Junior Member
    iza77

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 13.09.2001. Jestem w ciąży, mam termin porodu na 08.02.
    Cześć dziewczyny. Mam termin na 08.02 , to moja druga ciąża. Są tu przyszłe mamy 40+ ?

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Valentine30 Zobacz posta
    Jestem po wizycie 8 tydzień, dzidziuś ok urósł przez tydzień dwukrotnie, niestety krwiak jest ale pani doktor mówi że będzie ok. Jeszcze się muszę oszczędzać. Za dwa tygodnie następna wizyta.
    Super, że z dzidzia wszystko dobrze trzymam kciuki by krwiak się jak najszybciej wchłonoł✊✊✊✊✊

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Super wiesci! Wielkie gratulacje!
    Dużo zdrowka dla synka.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Mikallo, ja tylko wyrazilam swoje zdanie.
    To nie ja skomentowałam Twoją wypowiedź
    Coś Cię te uplawy z krwią nie odpuszczają Oszczędzaj się ile możesz!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Aurinko, super, że widać serduszko!!!

Iza 77 witamy nową mamę!

Mikallo sorry, z telefony patrzyłam i mi się nicki poplątały To było do Majki

U mnie dobre wieści, od wczoraj sucho na papierze toaletowym Dzisiaj mamy wesele mojej kuzynki, Dominisia już nie może się doczekać Zobaczymy do której wytrzymamy, najpóźniej o 1:00 planujemy wyjść. Niestety nie potańczymy z tatusiem, bo wczoraj walnął się stopą w fotel i mu jeden palec zsiniał, ledwo chodzi Pojechał do pracy w klapkach, nie ma mowy o założeniu pantofli... Na 11:00 idziemy z córką do sąsiadki. Zrobi nam warkocz dobierany za czekoladę

W ogóle nie czuję się dzisiaj w ciąży, mam płaski brzuch... Nie lubię tego, chciałabym coś odczuwać

Słuchajcie dziewczyny, mamy już tutaj że tak powiem stałe bywalczynie, może zrobimy tabelkę?
    Ostatnio edytowane przez leelaa ; 24-06-17 o 07:39

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez iza77 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny. Mam termin na 08.02 , to moja druga ciąża. Są tu przyszłe mamy 40+ ?
    Cześć Iza Gratuluję!
    Ja mam 35.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Aurinko, super, że widać serduszko!!!

Iza 77 witamy nową mamę!

Mikallo sorry, z telefony patrzyłam i mi się nicki poplątały To było do Majki

U mnie dobre wieści, od wczoraj sucho na papierze toaletowym Dzisiaj mamy wesele mojej kuzynki, Dominisia już nie może się doczekać Zobaczymy do której wytrzymamy, najpóźniej o 1:00 planujemy wyjść. Niestety nie potańczymy z tatusiem, bo wczoraj walnął się stopą w fotel i mu jeden palec zsiniał, ledwo chodzi Pojechał do pracy w klapkach, nie ma mowy o założeniu pantofli... Na 11:00 idziemy z córką do sąsiadki. Zrobi nam warkocz dobierany za czekoladę

W ogóle nie czuję się dzisiaj w ciąży, mam płaski brzuch... Nie lubię tego, chciałabym coś odczuwać

Słuchajcie dziewczyny, mamy już tutaj że tak powiem stałe bywalczynie, może zrobimy tabelkę?
    Powiedzmy, że tę Twoją wypowiedź, która niepotrzebnie się pojawiła rzucam w niepamięć!

Co do tabelki, moim zdaniem warto ją robić po pierwszym trymestrze każdej z nas.

Bezpiecznej zabawy!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów