Strona 14 z 70
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 693

Lutówki 2018

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Mikallo zamelduj nam jak po wizycie

Ja wracam i od razu corka sie zajmuje, odpoczynek mam tylko wtedy jak maz jest na I zmiane czyli dwa razy w tygodniu...

Jak dla mnie Tako dobrze sie sprawdzi rowniez w miescie, sa miejsca gdzie trzeba miec terenowke

Aurinko przemysl dobrze greentoma... zwroc uwage na gondole i spacerowke. Nasze dzieci wejda w gondole w okresie zimowym, w spacerowke tez wskocza w okresie zimowym. Ja celuje wlasnie w wozek, z ktorym nie bede miala problemu w zime (bexa ultra, coletto florino). Koniecznie musi mieć piankowe kola, bo nie mam czasu pompowac
    Ten Greentom to na razie tylko taki luźny pomysł. Podoba mi się to, że jest w pełni wykonany z ekologicznych materiałów. No ale nawet nigdy go na żywo nie widziałam, a to najważniejsze.
    Lubiłam nasz Tako, ale był wielki i ciężki. Miał pompowane koła, fajnie się nim jeździło, ale co z tego, skoro synek nienawidził wózków. Gondoli praktycznie w ogóle nie używałam, spacerówkę sporadycznie. Sprzedałam prawie nowy wózek. Może najmłodsze dziecko będzie bardziej wózkowe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Piszę na raty, bo zbyt długie byłyby te posty i trzeba potem kopiować
    Wg moich wyliczeń termin na 22 luty. Cykle miałam jak w zegarku a tu nagle kilka dni spóźnienia, doczekałam do 6 i test - dwie grube krechy. Od tego dnia nagle zrobiłam się ospała, zmęczona, dziwny posmak w buzi, jestem wyczulona na zapachy i trochę mnie mdli. W pierwszej ciąży wymiotowałam najwięcej, w drugiej bardziej doskwierał mi ślinotok, w trzeciej najlżej oprócz 1-dniowego krawienia w 9 tyg. I po trzeciej cesarce najszybciej zaczęłam śmigać. Uwielbiam czas w kuchni, jednak teraz ten power zmalał. Gdyby któraś chciała i jest na siłach mogę dać namiary na Wyzwanie że smoothie. Razem z grupą osób codziennie robi się inne smoothie, brałam udział w 7 -dniowym, teraz będzie 21-dniowy Mam nadzieję, że nie zacznę wymiotować :/
    O mało co i byśmy wszystko powydawali, najmniejszych ciuszków już nie mam, został wózek kupiony drugiemu dziecku, zwykły polski 2 w 1 Mikado, ale muszę powiedzieć, że dobrze się spisał przy dwójce dzieci, więc i da radę teraz. Koła muszą być pompowane, spacery po lesie. Fotelik po synku Besafe izi sleep, strasznie ciężko, nie do noszenia, jednak w samochodzie bez zarzutu, bardzo bezpieczny.

Ja tu o sobie a to Wam dziewczyny życzę bezproblemowych ciąż, bez krwawień i bez leżenia.
    Leelaa, oszczędzaj się! Również kibicujęl
    Aurinko, dasz radę z trójką!

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Dziękuję dziewczyny za przyjęcie To forum wciąga jak wir Postanowiłam szybko nadrobić te kilkanaście stron, zawsze mniej jak set i więcej.
    Najstarsza córka w tym roku skończy 11 lat, druga teraz ma 4,5 i najmłodszy syneczek 2 lata i 2 miesiące. Odkąd zaszłam w drugą ciążę do pracy już nie wróciłam, męża mam z reguły tylko na weekendy. Szczerze, nie okłamujemy się ale najtrudniejszy jest zawsze okres niemowlęcy, gdy trzeba być prawie że na wyłączność maluszka. Im dzieci starsze tym lżej. Męczący jest też trochę rok szkolny, gdy trzeba być bardzo mobilnym.
    Ja też, od czasu zajścia w drugą ciążę, nie pracuję. Mąż od tana do wieczora jest w pracy. Na razie nie mam doświadczenia ze szkolnyni problemami, bo starszy syn we wrześniu idzie do zerówki, ale zrobi ją w swoim przedszkolu, więc niewiele się zmieni. Trochę się boję, jak to będzie, bo młodszy jest do mnie strasznie przywiązany, nie wiem, jak zareaguje na małego dzidziusia w domu. No ale mam jeszcze sporo czasu, żeby go na to przygotować.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    Ja też, od czasu zajścia w drugą ciążę, nie pracuję. Mąż od tana do wieczora jest w pracy. Na razie nie mam doświadczenia ze szkolnyni problemami, bo starszy syn we wrześniu idzie do zerówki, ale zrobi ją w swoim przedszkolu, więc niewiele się zmieni. Trochę się boję, jak to będzie, bo młodszy jest do mnie strasznie przywiązany, nie wiem, jak zareaguje na małego dzidziusia w domu. No ale mam jeszcze sporo czasu, żeby go na to przygotować.
    Mój synek podobnie, do tego rówieśnicy. Druga córka miała 2 lata i 3 m. jak urodził się brat ale nie było kłopotu, tyle że to też inny charakter. Synek największa przylepa
    Dobrze, że zerówka w tym samym miejscu, zawsze lżej
    Cieszę się, że jutro już koniec roku szkolnego, młodszej też robię wakacje od przedszkola, został jej jeszcze tydzień czerwca, tylko niech będzie zdrowa!

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Mój synek podobnie, do tego rówieśnicy. Druga córka miała 2 lata i 3 m. jak urodził się brat ale nie było kłopotu, tyle że to też inny charakter. Synek największa przylepa
    Dobrze, że zerówka w tym samym miejscu, zawsze lżej
    Cieszę się, że jutro już koniec roku szkolnego, młodszej też robię wakacje od przedszkola, został jej jeszcze tydzień czerwca, tylko niech będzie zdrowa!
    Ooo, to będziesz miała całą trójkę w domu nasze przedszkole jest czynne przez prawie całe wakacje (na dwa tygodnie w lipcu jest zamknięte). Mi to pasuje, bo moi chłopcy, jak spędzają razem więcej czasu, to strasznie się biją jeśli urodzi się trzeci chłopak, to nawet nie chcę myśleć, jakie walki się będą odbywać za kilka lat

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Witam nowa mame

Ja po wizycie nie mam dobrych wiesci Pecherzyk jest ale dzidzi nie ma ;( wg. USG jestem juz w 6t2d wiec kiepsko. Jak sie dzidzia do 30.06 nie pojawi to czeka mnie indukcja... Załamana jestem ;(

Mikallo trzymam kciuki żeby bylo ok. W pierwszej ciąży byłam w 6+5 i jeszcze nie było nic widać. Ja się stresuje przed jutrzrjsza wizyta, mam nadzieję że krwiak zniknął, zmniejszył się i że dzidziuś zdrowy. Choć w tydzień pewnie się jeszcze nie pozbylam paskudztwa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mikallo, , trzymam kciuki!!!
    Valentine30, będzie dobrze. Ja prawdopodobnie miałam krwiaka, który peknal w 9 tyg. Nie byłam jego świadoma, krwawienie (żywa krwią) 1-dniowe, właściwie obudziłam się z zakrwawionymi majtkami, co strachu się najadłam, pierwsze co to myślałam że poronienie. Na własną odpowiedzialność nie poszłam do szpitala na rozeznanie, dlatego gdybam czy to był krwiak. Po tym ciąża bez żadnych komplikacji. Krwiaki są niebezpieczne gdy osiągają bardzo duże rozmiary, inaczej można z nimi nawet funkcjonować.
    Auriko, co chłopaki to chłopaki, siłowo lubią rozwiązywać problemy Może jeszcze mnie to czeka - 2 łobuzy w domu...Chociaż dziewczyny też potrafią nieźle psocić.
    U nas przedszkole czynne całe wakacje ale ja mam już serdecznedosyć tego wstawania, poza tym w pierwszym trymestrze jestem strasznie śpiąca. Chcę korzystać ile się da Z drugiej strony oszukuję sama siebie, bo we wakacje jestem może i bardziej wyspana ale i bardziej zmęczona. Z trójką można dać radę, ale załamania też się zdarzają, mam momenty, że marzę o 2 dniach wolnego

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Valentine30 trochę mnie pocieszylas:*
    O ktorej jutro masz wizytę? Trzymam kciuki by wszystko było u Ciebie dobrze!

Dziewczyny swoje też potrafią, moja jak się dobierze z kuzynka to wszystko rozniosa
    Wizyta o 13:40.
    Dziś mąż cały dzień w pracy ale dalysmy radę, ciocia z dziadkiem teraz ja ogarniaja w lazience, mleczko i spać. I tylko jedna histeria dziś jutro mąż cały dzień w domku jupi
    Gdyby nie rodzinka to ciężko by było o siostrę to prawie zazdrosna jestem bo czasami mówi na nią mama na złość mi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów