Strona 13 z 70
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 693

Lutówki 2018

Jak załaduje zakupami i rzeczami swoje waży

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Pewnie ten Britax zostanie dla drugiego dziecka?

A jak pozostałe dziewczyny, macie wózek z poprzedniego dziecka czy będziecie kupować? Ja będę musiała kupić, bo sprzedałam. Już się rozglądałam i na tą chwilę podoba mi się Bexa Ideal. Fotelik już mam z córki Recaro Young Profi Plus.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Tak zostanie. Ale na początek mam tako dalga dla maluszka lepszy. Foteliki też mam, łóżeczko, przewijak .

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Melduje sie po wakacjach Dobrze byc w domu. Dzis wizyta na 11:40, zobacze czy zapalenie przeszło oraz czy serduszko juz bije (urzadzenie wychwyci bicie). Dzis zaczynam 7tc

Leelaa kurcze ciezko masz. A masz mozliwosc odpoczynku po pracy czy prosto do opieki nad dziećmi wracasz?

Auriko, Valentine30 nie dajcie się dzieciakom. Moja też wymuszala ale ja mam klopoty z kregoslupem i definitywnie odmawialam noszenia i już sie nauczyla, że mama przytuli ale isc musi sama. Trochę Wam to zajmie ale jest możliwe Podnoszę ja tylko wtedy, kiedy już naprawdę muszę tj. uderzy się czy muszę ja posadzić gdzies wysoko W wózku nie jeździ od kond skończyła 1,5 roku

Co do wyprawki to ja wszystko dalam bratowej i juz 3 dzieciaczka rzeczy przechodzą (moją, chrzesniaka i jego siostre) Jutro pojadę do domu to powiem o ciazy i zastanowimy sie jak to rozwiązać bo mała ma dopiero 2 m-c.
    Z wiekszych rzeczy zostawilam jej fotelik samochodowy Maxi Cosi 0-13kg, i wózek Taco city move 2 w 1. Powiem szczerze, że fotelik liczę, że odzyskam a wózek wolała bym nowy bo ten Taco lepiej się sprawdza na wiejskich drogach, do miasta jest za duzy i za ciezki ale zobaczymy jak z funduszami bedzie.
    Tak to lozeczko z materacem, posciel,koce, ubranka, krzesło do karmienia wszystko mam po małej i będę miała po chrzesniaku wiec liczę, że koszty nie beda tak duże jak w pierwszej ciazy

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Valentine30 Zobacz posta
    Aurinko ciężko z tymi dwulatkami. Boję się ze jak już będę mogła chodzić to takie spacery znowu jakieś krwiaki spowodują. Ja mam dosyć daleko do centrum wsi więc biorę wózek bo nie chce jej nosić ale pchanie po wiejskiej drozce też daje w kość.
    Mój na szczęście teraz lubi wózek, jeszcze kilka miesięcy temu w ogóle nie chciał do niego wsiąść. Od urodzenia musiałam nosić w chuście, bo nie było opcji włożyć go do gondoli. Teraz tylko czasem zdarzają się akcje, że ma focha i kładzie się na ulicy

Cytat Zamieszczone przez Valentine30 Zobacz posta
    Dziewczyny a jak z seksem? Czy nie macie obaw? Nie wiem czy jeśli lekarz pozwoli to będę miała ochotę, strach cały czas będzie.
    Mi się nawet nie chce myśleć o seksie w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Nie daj sie... ja poronilam w kwietniu od tego.
    o matko...to mnie wysttaszyłaś! Dziś się nie dałam i po schodach wyszedł sam, mimo że niezbyt mu się ten pomysł podobał.
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Pewnie ten Britax zostanie dla drugiego dziecka?

A jak pozostałe dziewczyny, macie wózek z poprzedniego dziecka czy będziecie kupować? Ja będę musiała kupić, bo sprzedałam. Już się rozglądałam i na tą chwilę podoba mi się Bexa Ideal. Fotelik już mam z córki Recaro Young Profi Plus.
    My też sprzedaliśmy gondolę i spacerówkę. Mieliśmy Tako Laret, teraz nie wiem jeszcze co bym chciała...kusi mnie Greentom, ale muszę jeszcze zrobić rozeznanie. Pewnie i tak częściej będę z chusty korzystać. Już mam kilka wymarzonych, które chcę kupić Fotelik mamy Cybex Aton, więc ten wydatek odpada.
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Melduje sie po wakacjach Dobrze byc w domu. Dzis wizyta na 11:40, zobacze czy zapalenie przeszło oraz czy serduszko juz bije (urzadzenie wychwyci bicie). Dzis zaczynam 7tc

Leelaa kurcze ciezko masz. A masz mozliwosc odpoczynku po pracy czy prosto do opieki nad dziećmi wracasz?

Auriko, Valentine30 nie dajcie się dzieciakom. Moja też wymuszala ale ja mam klopoty z kregoslupem i definitywnie odmawialam noszenia i już sie nauczyla, że mama przytuli ale isc musi sama. Trochę Wam to zajmie ale jest możliwe Podnoszę ja tylko wtedy, kiedy już naprawdę muszę tj. uderzy się czy muszę ja posadzić gdzies wysoko W wózku nie jeździ od kond skończyła 1,5 roku

Co do wyprawki to ja wszystko dalam bratowej i juz 3 dzieciaczka rzeczy przechodzą (moją, chrzesniaka i jego siostre) Jutro pojadę do domu to powiem o ciazy i zastanowimy sie jak to rozwiązać bo mała ma dopiero 2 m-c.
    Z wiekszych rzeczy zostawilam jej fotelik samochodowy Maxi Cosi 0-13kg, i wózek Taco city move 2 w 1. Powiem szczerze, że fotelik liczę, że odzyskam a wózek wolała bym nowy bo ten Taco lepiej się sprawdza na wiejskich drogach, do miasta jest za duzy i za ciezki ale zobaczymy jak z funduszami bedzie.
    Tak to lozeczko z materacem, posciel,koce, ubranka, krzesło do karmienia wszystko mam po małej i będę miała po chrzesniaku wiec liczę, że koszty nie beda tak duże jak w pierwszej ciazy
    Trzymam kciuki za wizytę!!! Oby było już serduszko! Ja jutro zaczynam 7 tc i też będę miała wizytę
    Jeśli mowa o noszeniu dzieci, to w drugiej ciąży miałam luzik, bo najstarszy syn miał już 3 lata i wszędzie chodził sam. Teraz z dwulatkiem trochę ciężko, bo on jeszcze lubi być noszony na rękach.
    Jeśli będę miała trzeciego syna, to nie będę musiała zbyt wiele kupować, bo mam rzeczy po dwóch starszych. Poza takimi maleńkimi ubrankami, bo wszystkie rozdałam myśląc, że poprzestaniemy na dwójce później mi się odwidziało.

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cześć dziewczyny Nieśmiało się witam. Wygląda na to, że zostanę mamą po raz czwarty. Jeszcze to do mnie nie dociera W poniedziałek pierwsza wizyta. Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia i DOBREGO samopoczucia

Senior Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny Nieśmiało się witam. Wygląda na to, że zostanę mamą po raz czwarty. Jeszcze to do mnie nie dociera W poniedziałek pierwsza wizyta. Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia i DOBREGO samopoczucia
    Gratulacje ja spodziewam się trzeciego dzidziusia, jak sobie radzisz z ogarnianiem trójki? Bo trochę mnie to przeraża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Majka596 Zobacz posta
    Witm, i rety czworka dzieci bede kibicowac!!!! W jakim wieku sa pociechy, na kiedy masz termin?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Mikallo zamelduj nam jak po wizycie

Ja wracam i od razu corka sie zajmuje, odpoczynek mam tylko wtedy jak maz jest na I zmiane czyli dwa razy w tygodniu...

Jak dla mnie Tako dobrze sie sprawdzi rowniez w miescie, sa miejsca gdzie trzeba miec terenowke

Aurinko przemysl dobrze greentoma... zwroc uwage na gondole i spacerowke. Nasze dzieci wejda w gondole w okresie zimowym, w spacerowke tez wskocza w okresie zimowym. Ja celuje wlasnie w wozek, z ktorym nie bede miala problemu w zime (bexa ultra, coletto florino). Koniecznie musi mieć piankowe kola, bo nie mam czasu pompowac

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Dziękuję dziewczyny za przyjęcie To forum wciąga jak wir Postanowiłam szybko nadrobić te kilkanaście stron, zawsze mniej jak set i więcej.
    Najstarsza córka w tym roku skończy 11 lat, druga teraz ma 4,5 i najmłodszy syneczek 2 lata i 2 miesiące. Odkąd zaszłam w drugą ciążę do pracy już nie wróciłam, męża mam z reguły tylko na weekendy. Szczerze, nie okłamujemy się ale najtrudniejszy jest zawsze okres niemowlęcy, gdy trzeba być prawie że na wyłączność maluszka. Im dzieci starsze tym lżej. Męczący jest też trochę rok szkolny, gdy trzeba być bardzo mobilnym.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów