Strona 11 z 44
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 435

Lutówki 2018

Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Od wczoraj popoludnia papier toaletowy czysty wiec moze sie uspokoilo nie moge sie stresowac, bo wlasnie stres wywolal te klopoty. Zyje bardzo oszczednie i pomalutku.

Mikallo, ah my tak w trosce o dziecko pisalysmy, mialysmy wizje pelnego slonca

Aurinko ja ciagle czuje, ze bedzie corka wczoraj wcinalam kanapke z miodem, kanapke z pasztetem i ogorkiem kiszonym. W ciazy z corka jadlam podobnie. Dzisiaj mdlosci brak i jest fajnie w domu jeszcze mialam, byc moze wyjscie na dwor i droga do pracy pomaga, aby mdlosci przeszly.
    Oby plamienia już nie wróciły! Wiadomo, że czasem ciężko jest nie stresować się w ogóle, ale bylebyś ograniczyła stres do minimum.
    Niezłe masz zachcianki U mnie na razie brak. W sumie, to w poprzednich ciążach miałam już na tym etapie wielką chęć na kwaśne - zwłaszcza na ogórki kiszone i pomarańcze. Teraz gdyby nie ten ból podbrzusza, w ogóle nie czułabym się, jak w ciąży. Szukam już sobie jakichś krótkich spodenek ciążowych, bo mam tak wrażliwy brzuch, że nie mogę chodzić w zwykłych spodniach.

W sumie, to bardzo fajnie jest mieć dwoje dzieci tej samej płci. Widzę po moich chłopakach, że mają świetny kontakt no i ubranka i zabawki po starszym się przydały. W sumie, to ciężko mi sobie wyobrazić, że do tej góry samochodów i lego mogłyby jeszcze dołączyć Barbie i kucyki pony

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Aurinko
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Aaa i doktor napisal, zeby zwiekszyc Duphaston 3x1 i wczoraj wlasnie tak zrobilam na wlasna reke, to chyba pomoglo.
    I tak niewielką dawkę Ci przepisał. Mnie po plamieniach tak faszerowali Duphastonem i Luteiną, że jeden lekarz się mnie pytał czy jestem po in vitro, bo wtedy takie dawki zapisują. Później musiałam bardzo ostrożnie schodzić z dawki, bo nagłe odstawienie by było niebezpieczne.

Tu jest ten artykuł, o którym wspominałam, z bloga mamaginekolog o plamieniach https://mamaginekolog.pl/krwawienie-...za-poronienie/

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Aurinko Zobacz posta
    I tak niewielką dawkę Ci przepisał. Mnie po plamieniach tak faszerowali Duphastonem i Luteiną, że jeden lekarz się mnie pytał czy jestem po in vitro, bo wtedy takie dawki zapisują. Później musiałam bardzo ostrożnie schodzić z dawki, bo nagłe odstawienie by było niebezpieczne.

Tu jest ten artykuł, o którym wspominałam, z bloga mamaginekolog o plamieniach https://mamaginekolog.pl/krwawienie-...za-poronienie/
    W ciazy z corka, kiedy krwawilam tez mi przepisano duzo duphastonu i kwasu foliowego. Nie poprawilo sie, bylo gorzej i w koncu mama pomyslala, ze moze to za duze dawki. Zmniejszylysmy i od razu bylo lepiej. Takze nie ma co przesadzac w druga strone

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Czesc dziewczyny to moja druga ciąża. Mam już 2,5 letnia córeczkę urodzona przez cc, ciąża była bezproblemowa. Niestety teraz 7+4 już nie tak różowo. Kilka razy pojedyncze jasne plamienia a z piątku na sobotę krwawilam jak na okres. Moja ginekolog stwierdziła krwiaka. Luteina 2x2 i duphaston 3x1, dużo odpoczywac, nie stac, nie dźwigać. Ciężko przy takim ruchliwym dziecku. Na razie rodzinka pomaga ile może ale czy będą mogli tak cały czas w piątek wizyta, liczę na cud ze krwiak się w tydzień wchłonie dziś już nie plamie.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Czesc dziewczyny!

Leelaa wiem, ze to tak z troski pytalyscie
    Mam nadzieję, ze plamienia już się wiecej nie pojawią

Aurikno ja też mam wrażliwy brzuch i niestety mam wrażenie, że juz go bardzo widać a to dopiero 5t 6d
    Co do zachcianek to ja mam na pomarancze i pomidory oraz na slodkie (ale w malych ilosciach i to wtedy gdy mi slabo) W pierwszej ciąży pochlanialam ogorki kiszone i wszystko co kwaśne, a jest corcia. Ciekawe co teraz w moim brzuchu siedzi
    W czwartek mam wizyteu gina, ciekawe czy zapalenie zniknelo...

Valentine30 współczuję krwawień, mam nadzieję, że szybko przejdą. Kiedymasz wizytę u gina?

Mikallo wizytę mam w piątek.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Valentine30 Zobacz posta
    Czesc dziewczyny to moja druga ciąża. Mam już 2,5 letnia córeczkę urodzona przez cc, ciąża była bezproblemowa. Niestety teraz 7+4 już nie tak różowo. Kilka razy pojedyncze jasne plamienia a z piątku na sobotę krwawilam jak na okres. Moja ginekolog stwierdziła krwiaka. Luteina 2x2 i duphaston 3x1, dużo odpoczywac, nie stac, nie dźwigać. Ciężko przy takim ruchliwym dziecku. Na razie rodzinka pomaga ile może ale czy będą mogli tak cały czas w piątek wizyta, liczę na cud ze krwiak się w tydzień wchłonie dziś już nie plamie.
    Witaj Valentine Widzę, że mamy podobny termin porodu Oby krwiak się wchłonął. Ja też musiałam przestać nosić moje dziecko, kiedy miało 2 latka z powodu dyskopatii i jest to możliwe. Zakupy tylko do 3kg kupowałam, a jak musiałam więcej kupić to wkładałam do wózka. Teraz nie robię zakupów.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Valentine30 Zobacz posta
    Mikallo wizytę mam w piątek.
    To będzie pierwsza wizyta z usg czy może już widziałaś seduszko?

Już widziałam serduszko. Z nienoszeniem dziecka jakoś sobie radzimy, gorzej ze wiem że by chciała bawić się aktywnie a ja nie mogę ładna pogoda a spacery i basen koło domu odpadają. Rodzinka zapewnia jej atrakcje ja siła rzeczy poświęcam jej więcej czasu niż normalnie bo nie sprzątam, nie gotuje ale czuję się jakbym ja zaniedbywala bardziej niż ta ciąża i problemy martwi mnie to czy nie odbije się to na coreczce...

Zakupy na szczęście od zawsze robi mąż z córką a ja mam chwilę dla siebie, gorzej ze mąż pracuje od południa do 23 czasami całe dnie. Czwartek będziemy same trzeba będzie coś wymyślić, chyba wyślę ja do kuzynki, żeby poszalaly dziewczyny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów