Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Pierwsza ciąża :)

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    hej dziewczyny mogę?
    termin co prawda mam zaraz ale to moja pierwsza ciąza, a na grupie na ktorej jestem prawie wszystkie mamuśki rozpakowane wiec tak mi trochę smutno

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Hej, dziewczyny nie stresujcie się :-) ja urodziłam w styczniu tego roku, były bóle w podbrzuszu i pachwinach ale zazwyczaj są one od rozciągania macicy. Jeśli chodzi o jedzenie to ja jadłam wszystko, nawet pikantne. Wybierałam jednak produkty zdrowsze no i ponad 2 L wody/dzień szło spokojnie. Miałam napady na słodkie... Oj miałam... Teraz na szczęście mi przeszło;-) Do szkoły rodzenia nie chodziłam, mój lekarz z resztą stwierdził, że to trochę bez sensu bo każdy poród wygląda inaczej i nic się nie przewidzi.

Member
    m@rtini

O mnie
    Jeśli chodzi o witaminy to brałam tylko kwas foliowy + Pregna Plus. To bardzo mało witamin ale odżywiałam się zdrowo i lekarz stwierdził, że skoro wyniki są dobre to nie ma sensu faszerować się dodatkowo.
    A i położnej też nie wybierałam, rodziłam w szpitalu Praskim w Wawie (jeśli któraś z Was jest z Wawy lub okolic to z całego serca szpital polecam).

Member
    m@rtini

O mnie
    Instrukcje obsługi szkraba dostaniecie w szpitalu, przynajmniej u mnie tak było. Ok dzień, dwa po Waszym powrocie do domu powinna Was odwiedzić położna środowiskowa z przychodni do której jesteście zapisane. Dzieciątko zgłaszacie do przychodni. Dobra położna to kopalnia wiedzy i dobrych rad, czasem warto z tego skorzystać :-)
    Teraz w okresie ciąży chyba też macie prawo do konsultacji z położna środowiskową z Waszej przychodni.

Junior Member
    Atepe

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-26 zobacz kalendarz
    martini - dzięki za potwierdzenie kochana, tak się stresowałam i normalnie wszelkie troski odeszły w niepamięć dzięki Tobie
    Martynka - jasne, witaj, jak tam się czujesz? widzę że już końcóweczka )

Junior Member
    Atepe

O mnie
    @Famii - przetestowałam tą szkołe prenalen i się trochę uspokoiłam powiem szczerze, wszystko opisali po ludzku, mam kalendarz ciążowy itd wiec jakoś to śmiga. Nawet konsultowałam ostatnio z moim lekarzem czy mogę tu być na kursie zamiast w normalnej szkole rodzenia (bo nie ma w moim mieście), a ona że jasne! wiec teraz to już zupełnie nie mam stracha.

jesteście kochane w ogóle, dziękI!

Senior Member Awatar Famii
    Mieszka w
    Gdynia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-05-30 zobacz kalendarz
    o, siemanko dziewczyny dawno sie nie komunikowałysmy, jak zdrówko?
    Atepe - moja droga to świetnie, ze udało Ci sie wyjsc z opresji jaka jest strach ciązowy :P i dobrze, że się w końcu zapisałaś, może nie będziesz już panikować pierwsza ciąża różne rzeczy z kobietami wyprawia :P żart oczywiście. żałuje np że nikt mi w pierwszej ciąży nie podesłał prenalen, to sama bym korzystała

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Atepe

O mnie
    u mnie zdrówko super, wyniki w normie, bede na zdrowotny przechodzić niedługo w pracy wiec super )
    haha Fami, no juz jest lepiej, sie uspokoiłam jeszcze raz dzieki za wsparcie!!

Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Laski to super ze do przodu wszystko poszło! ja tez sie mega czuje, to chyba zasługa tego lata

Atepe super ze ci ta szkola tyle dala, nie spodziewalam sie ze az tak sie martwilas

Famii - masz racje, pierwsza ciaza to jednak jest specyficzny czas

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów