Strona 9 z 92
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 915

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Olusia_84 Zobacz posta
    95% wedlin bo sa wszystkie surowe, wielu serow bo sa z niepasteryzowanego mleka, z plesnia itp, mieczakow, ryb i owocow morza w takiej ilosci jak jemy normalnie, krwistego miesa, chyba szalwi tez nie no i nie jem potraw robionych w winie. Potem mascarpone z surowych jajek i innych deserow z kremami gotowanymi za krotko albo z alko zwlaszcza teraz jak juz jest goraco
    no to faktycznie masa ograniczeń, akurat mnie wędliny by nie było szkoda bo odrzuciło mnie od mięsa ale deserów i owszem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Madula

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę mamą
    Pineczka, oj to przykro, że infekcja :-( Zdrówka dla Małej i oby szybko zwalczyła choróbsko.
    Olusia84, ja też nie sądziłam, że tyle masz ograniczeń. Ale rzeczywiście masz rację z tymi wędlinami i deserami. A owoców morza dlaczego nie można?
    Natalie, mnie też jakoś dzisiaj odrzuciło od mięsa...
    Cz4rodziejk4, to fajny masz chyba układ w pracy? Śmiesznie tak razem z szefową być w ciąży :-)

Senior Member
    CZ4RODZIEJK4

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madula Zobacz posta
    Pineczka, oj to przykro, że infekcja :-( Zdrówka dla Małej i oby szybko zwalczyła choróbsko.
    Olusia84, ja też nie sądziłam, że tyle masz ograniczeń. Ale rzeczywiście masz rację z tymi wędlinami i deserami. A owoców morza dlaczego nie można?
    Natalie, mnie też jakoś dzisiaj odrzuciło od mięsa...
    Cz4rodziejk4, to fajny masz chyba układ w pracy? Śmiesznie tak razem z szefową być w ciąży :-)
    To moja koleżanka z czasów szkolnych więc mamy super relacje.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Była już może któraś z Was na pierwszej wizycie? Jak nie to kiedy się wybieracie?

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Wszystko co w morzu zawiera rtec ktora jest szkodliwa dla plodu wiec troche mozna ale tu mamy obiady 5 daniowe

Ja zaczęłam 6 tydz. Chciałabym iść w czwartek ale nie wiem czy będzie już serduszko a chciałabym usłyszeć i wtedy bym wszystkim powiedziała. Chyba zadzwonię do gin w czwartek zobaczę co mi powie jak karze przyjechać to pojadę.
    A jak się czujecie? Ja w porównaniu z pierwszą ciążą strasznie... cały czas mnie mdli. Zero herbaty kawy nic jedynie woda z cytryną. Nic mi przez gardło nie przechodzi co zjem to mnie mdli... a w pierwszej tylko spać mi się chciało mogłam spać wszędzie w każdej pozycji.

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Obecnie jestesmy u męża w Niemczech i planujemy z córcia wrócić do Pl tak za miesiąc, bedzie to wtedy 8 tydz i dopiero wtedy wybieram się do lekarza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    U mnie wie tylko mąż i dobra koleżanka, reszcie powiemy dopiero jak usłyszę serduszko, bo juz jestesmy pobjednej stracie.
    Czuje sie bardzo dobrze :-) odrzuciło mnie tylko od kawy, jeśli chodzi o odpoczynek to w ciągu dnia mogę zapomnieć, bo mam 2,5 letnie żywe srebro w domu :-)

Senior Member
    Madula

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę mamą
    Olusia_84, to ja nie wiedziałam o tej rtęci. Jednak każdego dnia człowiek dowiaduje się czegoś nowego :-)
    Patrycja, ja już byłam na dwóch wizytach, a jutro mam kolejną. Ale serduszka jeszcze nie słyszałam. Może jutro? :-)
    Mnie też odrzuciło od kawy, tak samo jak w poprzedniej ciąży. A spać mogłabym non stop ;-)

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Ja nie mogę pić kawy, tak jak w poprzedniej ciąży, no i zapachy. Nos wyczulony mam strasznie, narazie mnie nie mdli ale poprzednio zaczęło się to w końcu 7 tygodnia. Narazie męczą mnie wzdęcia a przy tym bóle brzucha i pleców. I oczywiście zmęczenie.

Osaa przypomnij mi w którym tc jesteś bo chyba jesteśmy blisko z terminami. Jak byłaś na potwierdzeniu to w którym tc i czy było już coś widać?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów