Strona 85 z 93
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 925

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    Ja wygralam tamta licytacje wozek wart 2500zl a ja kupilam za 320 nie wiem jak wstawic zdj z tel,wozek Hauck twister trio set w kolorze czekolada z bezem,uzywany 6mcy i tylko spacerowka,wiec stan idealny
    Tamtem jednak mial fioletowa bude,wiec bym go nie kupila
    to wrzuć link do aukcji i już

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    naprawdę fajny super że tak tanio się udało

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Hejo

My postanowiliśmy że wózek kupimy później bo i tak w sumie nie mam go gdzie trzymać za bardzo więc poczekam sobie z tą przyjemnością, przed poroden kupimy na pewno fotelik tylko muszę jeszcze przymierzyć model który wybrałam do mojego auta. za to rozglądam się już za łóżeczkiem, bo to akurat może stać złożone. Choć mam łóżeczko po córci, drewniane w dobrym stanie ale za duże i nie wejdzie mi tam gdzie miałoby stać no i ja chcę białe a to nie jest.

W weekend byliśmy w Kołobrzegu, pogoda cudna a woda jaka ciepła, nie spodziewałam się i nie wzięłam strojów więc moczyliśmy tylko nogi. Potem jeszcze zwiedziliśmy niedaleko nas czołgi itp fajny dzień.

W czwartek idę do kosmetyczki na pazurki, nareszcie bo już mam takie długie i niewygodnie pisze mi się na lapciu, zazwyczaj pisze na tel więc tam jakoś wygodnie, teraz musze sobie zrobić krótsze bo oszaleje :P

A w ogóle jak samopoczucie u Was? Ja czuje się idealnie drugi trymestr jak narazie mnie rozpieszcza, wysypiam się, nie mam mdłości energia mnie rozpiera, tylko ból pleców ale to u mnie standard z Kingą też tak miałam.

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Ja dzis mam mega bol glowy;( nawet po kawie nie przechodzi;(
    Ja ze snem jako tako nie mam problemow,choc przed ciaza leczylam sie na depresje i bezsennosc.Za to nogi mnie bola niemilosiernie,ale mam te zylaki..
    A od jutra znow upaly,wiec znow bede wsciekla

Senior Member Awatar Ewuniek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-12 zobacz kalendarz
    Hej u mnie z samopoczuciem różnie. Ogólnie to zaczął mi się stawiać brzuszek, wczoraj ponad pół dnia przelezalam, bo nie mogłam sobie poradzić...
    Myślałam, ze ta ciąża będzie trochę lżejsza, ale niestety...
    Dziś trochę lepiej, mniej się stawia, ale lykam więcej nospy i magnezu, za to też pobolewa...

Plus doszła zgaga i co jakiś czas bezsenność... To się wyzalilam

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewuniek Zobacz posta
    Hej u mnie z samopoczuciem różnie. Ogólnie to zaczął mi się stawiać brzuszek, wczoraj ponad pół dnia przelezalam, bo nie mogłam sobie poradzić...
    Myślałam, ze ta ciąża będzie trochę lżejsza, ale niestety...
    Dziś trochę lepiej, mniej się stawia, ale lykam więcej nospy i magnezu, za to też pobolewa...

Plus doszła zgaga i co jakiś czas bezsenność... To się wyzalilam
    Mi też już czasem brzuch się stawia narazie nie biorę magnezu ale nospą się ratuje w poniedziałek będę u swojej gin to spytam o ten magnez czy mogę brać i jak.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, zalatana troszkę jestem, w weekend bylismy w Hamburgu pogoda w końcu dopisała :-)
    U mnie silne bóle głowy występują praktycznie każdego dnia i ratuje się paracetamolem.
    Odnośnie wózka to rozglądam się i podobają mi się stokke, ale ta spacerówka wydaje się raka malutka. Rybka śliczny ten wózek,który kupiłaś bardzo mi się podoba.
    Krowa a co u Ciebie, dawno się nie odezwałaś :-)

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Wozek dzis prZyszedl i jestem pod wrazeniem rewelacyjnyjuz bym chciala Mlodego wozic
    Patrycja,Ty wiesz,ze jestes moja imienniczka?
    U mnie znow powrot upalow eh..:/
    Ja magnez bralam od poczatku,od tyg nie biore bo zapominam kupic i brzuszek tez mi sie stawia.Wogole to Mlodego w dzien ciezko wyczuc,wieczorem hasa w najlepsze,chcialabym zeby to moje lozysko sie podnioslo i zmienilo na tylna sciane,oj chcialaa

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Pati tak wiem wiem , wstawisz zdjęcie jak wygląda w realu? Też mi się spodobał :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów