Strona 83 z 93
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 928

Styczniówki 2018

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Kurcze,jakos nie chce mi sie uwierzyc,ze syn bedzie tym bardziej, ze seksik byl zaraz po okresie a z chlopaka moze jeszcze wyjsc dziewczynka?? bo serio jestem w szoku

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    U mnie na usg dzis wyszedl facet i jestem mega zaskoczona,bo czuje sie identycznie jak z corka i dzidz splodzony po okresie a tu niespodzianka.Na polowkowym sie okaze czy sie potwierdzi..nie powiem,ze intuicja mnie okropnie zawiodla..Grunt,ze z Malym ok..
    Gratulacje !!! Podobno w styczniu większość rodzi się facetów

Aniołek 13tc[']

Dzisiaj dostałam wynik z lab. kleszcz nie miał boreliozy

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Mayo super, dobra wiadomość :-)

Member Awatar Fasholka
    Mieszka w
    Kraśnik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-09 zobacz kalendarz
    U nas na USG wczoraj wyszło, że dziewczynka ale lekarz powiedział żartem, żeby wyprawki jeszcze nie kupować bo to tak na 80 %.
    A ja nadal czuje, że chłopak będzie
    Dzidzi już dużee 213 g waży, rozwija się prawidłowo, wczoraj był 17t 2 d.

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    Dzisiaj dostałam wynik z lab. kleszcz nie miał boreliozy
    Uff

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    Kurcze,jakos nie chce mi sie uwierzyc,ze syn bedzie tym bardziej, ze seksik byl zaraz po okresie a z chlopaka moze jeszcze wyjsc dziewczynka?? bo serio jestem w szoku
    może szybko owu miałaś generalnie u znajomych miała być córka a na połówkowym wyszedł ptak i jest chlopak mi za każdym razem lekarz dobrze "przepowiedział" więc nie mam doświadczeń

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Ja kojarze ze badanie kleszcza nie wystarczy/moze nie byc miarodajne. I mnie zalecenia sa takie by obserwowac czy pojawi sie rumien i objawy grypopodobne a po 6 tyg wykluczyc na sobie testem Elisa i potwierdzic Western Blot

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    Gratulacje !!! Podobno w styczniu większość rodzi się facetów
    hmm ciekawa teoria

Witajcie dziewczyny. Pewnie mnie nie pamiętacie Odzywalam się trochę na początku potem mnialam bardzo zabieg aby czas czytałam was ale się nie udzielalam, dziś postanowiłam się odezwać i mam nadzieję ze chociaż raz dziennie uda mi się do Was co nie co napisac Termin z miesiączki mam na 20 stycznia a wczoraj na usg miałam termin na 8 stycznia duża rozbieżność. Niestety na usg nie było widać płci (słaby szpitalny aparat) śl na polowkowe 11 września idę do dr prywatnie tam ma już wypasiony i mam nadzieję ze już się dowiem. Powiem wam ze mi jest obojętnie co będzie byle zdrowe. Zawsze chciałam mieć synka i Mam więc teraz nie Mam parcia synek 18 sierpnia kończy 2 latka .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów