Strona 81 z 93
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 928

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar mysza_86
    Mieszka w
    Mrągowo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Data
    7.09.2015
    Ja jestem w drugiej I jakoś jeszcze nic nie czuje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Ja pare razy czulam a juz 18 tydzien. W pierwszej ciazy czulam w 17 bardziej niz teraz. W obu lozysko na przedniej scianie

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Natalie znasz juz płeć?
    w drugim tyg sierpnia mam usg to liczę że się dowiem

śmieję się że teraz to najczęściej słyszane przeze mnie pytanie

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez iza092 Zobacz posta
    Ja jeszcze ruchów nie czuje, słyszałam, że w pierwszej ciąży później to następuje a jak u Was porównywalnie z poprzednimi ciążami ?
    w pierwszej w 16
    w drugiej 18
    a teraz już czyli 17

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Co do ruchów to już b. dużo czuję czyli kolejne szalone dziecko ostatnio jak zjem słodkie to sobie skoki na trampolinie urządza i ruchy tak wysoko czuję.

Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy podręcznikowo. 20 tydzień? W tej czuję smyranie czasami już od 14 tc, ale to bardzi podobne do ruhów jelitowych.
    Czekam na wieści o płci, bo po synku mam ciuszki i po bratanicy, więc też bym chciała wiedzieć co zoatawić... ale wiecie, nie ważne co będzie, ważne żeby się płeć mózgu z płcią fizyczną zgadzała - takie współcześnie jeszcze zagwozdki mamy :/

Junior Member Awatar Carolina86
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Dawno mnie nie było ale mieliśmy krótki urlop.
    U mnie ogólnie ok, wymioty ustąpiły, mdłości jeszcze trochę miewam ale męczy mnie to tętno nadal, zawsze ponad 95. Byłam 1,5 tyg temu na kontroli u mojej gin, wszystko jej opowiedziałam. Zajęła się tylko moimi nerkami, resztę olała zero jakichkolwiek badań, nic. Wkurzyła mnie bardzo, przecież ja nie będę co wizytę się o wszystko upominała. W piątek poszłam do innego ginekologa, Pan bardzo ciepło i bez problemów mnie przyjął, Pani położna była w szoku, że ja do tej pory nie miałam zrobionych podstawowych badań. Dostałam całą listę badań do zrobienia bez żadnych problemów i proszenia. Teraz będę chodziła do niego. Jestem teraz bardziej spokojna. Zobaczymy co mi wyjdzie na usg nerek bo tylko to mnie narazie bardzo martwi.
    Moją dzidzie już czuje od jakiegoś tygodnia jakie cudne to uczucie choć ostatnio stała się troszkę leniwa, bo mniej się rusza albo się gdzieś chowa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciazy czulam ruchy w 16,w drugiej w 14 i teraz tez w 14, choc teraz slabiej wyczuwalne przez lozyskow srode mam wizyte na nfz to podpytam o plec,ale mysle ze na prywatnym polowkowym to juz napewno,chyba ze sie bedzie chowac

Junior Member Awatar iza092
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-23 zobacz kalendarz
    Jak tam znosicie upały ? :/

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Cześć
    Ja ruchy czuje ale rzadko, czasem jakieś kopnięcie, czasem smyranie będzie jeszcze czas na wieczną czkawke, wypinanie. Córka która była ułożona pośladkowo, wypinala mi się koło pępka głową a mąż ją głaskał, wtedy ona jeszcze bardziej się nadstawiala. Jak sobie przypomnę ten.ból wtedy heh, no i ona miala często czkawke :P jejku nadal nie wierzę że znowu w ramionach będę miała takie małe cudo które urosło we mnie może będzie miał kręcone włoski po tatusiu

Co do upałów ja mam ten luksus że mieszkam w zaadaptowanej na mieszkanie piwnicy i mam cudowny chlodek więc jak jest masakra na dworze to idziemy do siebie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów