Strona 73 z 93
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 925

Styczniówki 2018

Junior Member Awatar iza092
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-23 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny po krótkiej przerwie
    Ja czuje się świetnie, jedyne co mi doskwiera to ból krzyży po dłuższym spoczynku.
    Dzisiaj byłam u gin, 13 tc i 6,6 cm Moje dziecko tak brykało, że lekarz nie mógł zbadać przez usg genetyczne w końcu wszystko wyszło ok, ale byłam w szoku nie myślałam że może tak się wiercić i przy tym ja nic jeszcze nie czuje. Zapytałam o płeć no i tyle co się dowiedziałam, że nic między nogami nie widać' narazie' ale może jeszcze coś urosnąć
    TSH wyszło 4,96 i od razu przepisał tabletki i skierował do endokrynologa.
    A jak u Was z spaniem bo ja ostatnio często budzę się w nocy... :/ ????

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, odnośnie szkoły rodzenia nie uczęszczałam w pierwszej ciąży i teraz też nie planuję. Pierwszy poród mimo wszystko wspominam dobrze :-)
    Ja już jestem po badaniach prenatalnych, jestem w 12+2 tc maleństwo ma prawie 6,5 cm i też strasznie się wiercilo,ale bez problemu lekarz wszystko sprawdził i ogólnie badania wyszły super :-)
    Odnośnie snu to jak tylko zasne to śpię do rana :-)

Junior Member Awatar iza092
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Odnośnie snu to jak tylko zasne to śpię do rana :-)
    Patrycja zazdroszczę mnie budzi każdy szmer i wiadomo toaleta...

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Hej mamuśki,
    u mnie bez zmian. Zastanawiam się czy to złe samopoczucie nie jest spowodowane przez Duphaston Czy któraś z Was też go bierze?
    Co do szkoły rodzenia to ja tak jak Patrycja. W pierwszej ciąży nie chodziłam teraz to tym bardziej, bo czasu nawet nie mam. Może w tej internetowej zobaczę.

Ja zawsze spie jak zając. Teraz tylko mnie to wstawanie na siku męczy, a co będzie później
    U nas w końcu ładna pogoda a młody u dziadków, szkoda, bo byśmy nad jezioro pojechali. No ale mam nadzieję, ze za tydzień będzie podobnie.

Cytat Zamieszczone przez kasiula888 Zobacz posta
    Hej mamuśki,
    u mnie bez zmian. Zastanawiam się czy to złe samopoczucie nie jest spowodowane przez Duphaston Czy któraś z Was też go bierze?
    Co do szkoły rodzenia to ja tak jak Patrycja. W pierwszej ciąży nie chodziłam teraz to tym bardziej, bo czasu nawet nie mam. Może w tej internetowej zobaczę.

Ja zawsze spie jak zając. Teraz tylko mnie to wstawanie na siku męczy, a co będzie później
    U nas w końcu ładna pogoda a młody u dziadków, szkoda, bo byśmy nad jezioro pojechali. No ale mam nadzieję, ze za tydzień będzie podobnie.
    Brałam i miałam zawroty głowy, mdłości 24h mroczki przed oczami; zamieniłam to na luteinę i było lepiej.

Aniołek 13tc[']

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Ja na szkole rodzenia chodzilam w pierwszej ciazy,ale szczerze to nie nauczylam sie niczego.Samo przyszlo,polozna w szpitalu pokazala jak przystawiac do cyca i reszta jakis poszla
    Ja tez kiepskawo sie czuje,ciagle glowa mi cmi:./ totalnie zerowy brak energii, cale dnie moge lezec i ogladac seriale.Musze sie zmuszac tylek ruszyc.
    Czlowiek by troche sloneczka zlapal,ale zaraz mi duszno i rece puchna.

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia za pierwszym razem bo nie miałam meldunku w wwa w drugiej juz mogłam ale miałam córkę małą to odpada a tym razem chyba pójdę ja strasznie lubię gratisy jakies nowości jak pokazują to się dokształcę hehe jak macie możliwość w większych miastach są warsztaty np. świadoma mama to też chodziłam i mam ładne zdjęcia - zawsze jest fotograf i robi albo brzuszkowe albo z dziećmi (ja mam z dziećmi)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Atepe

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-26 zobacz kalendarz
    no właśnie słyszałam, że z tymi szkołami rodzenia jest różnie, tak jak mówi @rybkaPati a któraś z Was była na tym kursie prenalen, co @Famii wspomniała? jak wrażenia?

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Cześć

U mnie wszystko ok, czuje się super dziś byłam na pierogach u teściowej. Pyszne były. Młoda skorzystala w końcu z pogody i pluskała się w basenie.

Co do szkoły rodzenia chodziłam do takiej w mieście niedaleko ale poza ćwiczeniami nic z niej nie wyniosłam. Wtedy miałam planowaną cc, jak i teraz więc odpuszczę w tej ciąży. Jedyne co by mi się przydało to konsultacja z dobra osobą od karmienia, mam pewne problemy zdrowotne i potrzebuje konkretnych odpowiedzi. A w miastach w okolicy nie ma nikogo takiego. No i samo dostawianie, z córką miałam ogromne problemy, z czego karmiłam dwa dni, ale to z powodu jak już wspominałam zdrowia, i dla dobra małej wolałam przejść na mm. Nie rozgladalam się wtedy za doradczynia laktacyjna w poszukiwaniach odpowiedzi więc tak szybko zrezygnowałam. Teraz jeżeli będzie to możliwe chce karmić. Może znacie taką osobę byłabym wdzięczna za kontakt do niej

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Jak dla mnie to obrzydliwa reklama tej szkoły rodzenia Prenalen czy jakoś tam, nagle się objawiają3 nowe osoby i tylko o tym piszą.... żal

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów