Strona 71 z 93
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 925

Styczniówki 2018

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Hejka

Spiesze się pochwalić że moja Kinia pojechała dziś sama na noc do cioci. PIERWSZY RAZ ciekawa jestem czy będę miała telefon.

Co do samopoczucia....mdłości, brak apetytu, senność. To już 13 tydzień a ja nadal czuje się strasznie :/

W poniedziałek wizyta zobaczymy ile przytylam a może nie dużo liczę na to

co do cery itd u mnie lepiej, włosy w miarę ale i tak muszę fryzjera odwiedzić podciac końcówki, położyć kolor paznokcie robię co miesiąc więc ciężko stwierdzić co tam się dzieje.

Witam nową mamusie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Dziewczyny będzie lepiej ja odkąd skończyłam 14 tc znów mogę jeśc mięsko, kawę pić i nie mam już zgagi po wodzie więc będzie lepiej

Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    Natalie wiec jest nadzieja i dla mnie na lepsze samopoczucie i brak dolegliwosci.

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Natalie tak mi mów choć, TFU TFU, dziś czuje się dobrze. Córcia fajnie spędziła noc i przedpołudnie u mojej siostry, a ja oczywiście o 5 oczy jak 5 złoty :P za to dom posprzatalam, zrobiłam zakupy, nawet zjadłam żurek, co prawda bez mięsa ale za to z jajkiem i marchewką mniaaaam, na kolację również żurek w południe pojechałam po Kingę i poszłyśmy na spacer zbierać kwiatki. Mam nadzieję że dzisiejsze dobre samopoczucie (zero mdłości

Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    A ja po wczorajszym dobrym w miare dniu dzisiaj czuje sie kiepsko. A ma wpasc kolezanka na ploty. Mam nadzieje ze dam rade posiedziec z nia.

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    Dziewczyny będzie lepiej ja odkąd skończyłam 14 tc znów mogę jeśc mięsko, kawę pić i nie mam już zgagi po wodzie więc będzie lepiej
    Chciałabym żeby tak było, ale w pierwszej ciąży to się nie sprawdziło. ;(

Cytat Zamieszczone przez Pineczka Zobacz posta
    Natalie tak mi mów choć, TFU TFU, dziś czuje się dobrze. Córcia fajnie spędziła noc i przedpołudnie u mojej siostry, a ja oczywiście o 5 oczy jak 5 złoty :P za to dom posprzatalam, zrobiłam zakupy, nawet zjadłam żurek, co prawda bez mięsa ale za to z jajkiem i marchewką mniaaaam, na kolację również żurek w południe pojechałam po Kingę i poszłyśmy na spacer zbierać kwiatki. Mam nadzieję że dzisiejsze dobre samopoczucie (zero mdłości
    Super, że tak fajnie zniosła pierwsze nocowanie poza domem. Pewnie Ty miałaś więcej stresu

Cytat Zamieszczone przez krowa_2 Zobacz posta
    A ja po wczorajszym dobrym w miare dniu dzisiaj czuje sie kiepsko. A ma wpasc kolezanka na ploty. Mam nadzieje ze dam rade posiedziec z nia.
    U mnie jest podobnie jest dzień, że jest w miarę ok, a kolejnego jak z krzyża zdjęta.

Mój syn wczoraj pojechał na tydzień do dziadków.
    Ja dziś mam dzień dla siebie. naszykowałam obiad, zrobiłam sobie paznokcie a teraz odpoczywam. w pracy czeka mnie ciężki tydzień...

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, jak po weekendzie?
    Ja przez cały miałam gości, od wczoraj znowu wróciły silne bóle głowy. Jutro czekają mnie badania prenatalne i strasznie się stresuje ,:-) w sobotę z córcia lecimy do Niemiec do męża :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Cześć

U mnie weekend minął bardzo dobrze
    Ja dziś miałam prenatalne, 7 cm szczęścia, wszystkie parametry w porządku. Akurat sobie spał, prawdopodobnie synuś i o dziwo mam tylko 1,5 kg na plusie więc chyba dobrze kolejna wizyta 14.08

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Patrycja ja też ostatnio miewam częściej bóle głowy. I do tego dochodzą zawroty... Jak już kiedyś pisałam dla mnie ciąża to nie jest piękny stan

Pineczka ale już duży mój ma ledwo 5,5 ja jeszcze nie widziałam czy to chłopiec czy dziewczynka a kolejna wizyta dopiero 14.08.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kasiula i jak Sobie z tym radzisz?
    Ja sie najwcześniej nastawiam na poznanie plci w sierpniu :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów