Strona 7 z 50
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 500

Styczniówki 2018

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    U mnie dzis niemoc totalna plus mdlosci. Pije wode gazowana z cytryna i zrobilismy sobie z synkiem dluga drzemke. A teraz smigaja z tata na rowerze i w pile. Bylam u poloznej. 07 czerwca ide na usg by ustalic wiek ciazy. 08 znow wizyta. 14 badanie krwi do testu papp-a a 23 usg prenatalne. W tamtej ciazy nie robilam ale teraz mnie przekonala polozna i jest za free wiec niech bedzie. Szybciej bede miala usg i sie dowiem co i jak

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny ale dzisiejszy dzień był dla mnie ciężki. Nikt o mojej ciąży jeszcze nie wie oprócz męża i dziś Miałam jeden z tych dni kiedy musiałam wymyślać milion wymówek od alkoholu. Byliśmy dziś i teściów i co chwilę a może piwka a może winka a może naleweczke już sama nie wiedziałam jak odmawiac. Nie chcemy jeszcze nikomu mówić dopóki nie usłyszymy serduszka ale w przyszły weekend czeka mnie to samo.... zjazd rodzinny i znowu a może winko piwka naleweczke a może kieliszeczek z tesciem się nie napijesz? Mąż stwierdził ze pewnie zaczęli się po dzisiejszym dniu domyślać bo kawy też nie chciałam itp. A jak i was? Rodzina wie ?

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    U mnie wie rodzinka i niektóre osoby z pracy, bo mam taką pracę że w niektórych rzeczach muszą mnie wyręczać. Wczoraj właśnie byłam sama w pracy jeszcze szefowa miała milion pomysłów na minutę (ona jeszcze nie wie, dopiero po wizycie powiem) i jak się w nocy obudziłam to cały czas brzuch mnie bolał :/ i zasnąć nie mogłam. Niestety do pracy chodzić nie będę mogła, taki typ pracy, więc jak wszystko dobrze z fasolką to jeszcze tylko 4 dni pracy przede mną

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    Dziewczyny ale dzisiejszy dzień był dla mnie ciężki. Nikt o mojej ciąży jeszcze nie wie oprócz męża i dziś Miałam jeden z tych dni kiedy musiałam wymyślać milion wymówek od alkoholu. Byliśmy dziś i teściów i co chwilę a może piwka a może winka a może naleweczke już sama nie wiedziałam jak odmawiac. Nie chcemy jeszcze nikomu mówić dopóki nie usłyszymy serduszka ale w przyszły weekend czeka mnie to samo.... zjazd rodzinny i znowu a może winko piwka naleweczke a może kieliszeczek z tesciem się nie napijesz? Mąż stwierdził ze pewnie zaczęli się po dzisiejszym dniu domyślać bo kawy też nie chciałam itp. A jak i was? Rodzina wie ?
    U mnie wie rodzina i przyjaciele, jakoś nie wyobrażam sobie gimnastykować się i tłumaczyć z czegoś poza tym wiedzą w pracy (mam niebezpieczną dla płodu) i jedna koleżanka z osiedla. Tylko że ja już byłam na usg i widziałam serce także łatwiej mi

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Pineczka Zobacz posta
    U mnie wie rodzinka i niektóre osoby z pracy, bo mam taką pracę że w niektórych rzeczach muszą mnie wyręczać. Wczoraj właśnie byłam sama w pracy jeszcze szefowa miała milion pomysłów na minutę (ona jeszcze nie wie, dopiero po wizycie powiem) i jak się w nocy obudziłam to cały czas brzuch mnie bolał :/ i zasnąć nie mogłam. Niestety do pracy chodzić nie będę mogła, taki typ pracy, więc jak wszystko dobrze z fasolką to jeszcze tylko 4 dni pracy przede mną
    a w którym tc jesteś? mi gin nie dał jeszcze l 4 dop od 10 tygodnia

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    U mnie wiedza tesciowie. Im od razu powiedzielismy bo tu jest tyle rzeczy we Wloszech ktorych w ciazy jesc nie mozna ze musialabym co tydzien stawac na glowie przy obiedzie. Wina tez nie pije :P i z kawy po poludniu zrezygnowalam wiec i tak podejrzane by to bylo. Moim rodzicom powiem na dniach jak przyjedzie z Polski mama z ciotka. No i wielu znajomych juz wie. Synkowi powiem jak zrobie usg w koncu w czerwcu

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Olusia_84 Zobacz posta
    U mnie wiedza tesciowie. Im od razu powiedzielismy bo tu jest tyle rzeczy we Wloszech ktorych w ciazy jesc nie mozna ze musialabym co tydzien stawac na glowie przy obiedzie. Wina tez nie pije :P i z kawy po poludniu zrezygnowalam wiec i tak podejrzane by to bylo. Moim rodzicom powiem na dniach jak przyjedzie z Polski mama z ciotka. No i wielu znajomych juz wie. Synkowi powiem jak zrobie usg w koncu w czerwcu
    a tak z ciekawości to czego nie możesz jeść? bo jakoś kuchnięwłoską sobie wyobrażam jako sery, sałatki i makarony

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Witam, mogę dołączyć?
    Kilka dni temu zobaczylam na teście dwie kreseczki, jestem po jednej stracie dokładnie w lutym tego roku mialam zabieg lyzeczkowania, byłam w 11tyg. ale jestem.tez,szczęśliwa mamą 2,5 letniej córeczki.
    Tym razem udalo się Nam już w pierwszym cyklu, do lekarza wybieram się dopiero za miesiąc,żeby uslyszec serduszko i żeby spadł mi kamień z serca bo strasznie przeżyłam ostatnią stratę i boję się powtórki.
    Wedlug kalkulatora termin wypada mi.na 30.01.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Witam, mogę dołączyć?
    Kilka dni temu zobaczylam na teście dwie kreseczki, jestem po jednej stracie dokładnie w lutym tego roku mialam zabieg lyzeczkowania, byłam w 11tyg. ale jestem.tez,szczęśliwa mamą 2,5 letniej córeczki.
    Tym razem udalo się Nam już w pierwszym cyklu, do lekarza wybieram się dopiero za miesiąc,żeby uslyszec serduszko i żeby spadł mi kamień z serca bo strasznie przeżyłam ostatnią stratę i boję się powtórki.
    Wedlug kalkulatora termin wypada mi.na 30.01.
    cześć
    widzę że jesteś listopadówką 2014 ja jestem też październikówką

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Natali w dniu wizyty będę w 6tc w poprzedniej ciąży byłam u niej w 7tc i bez problemu dostałam, a nie miałam tak ciężkiej fizycznie pracy, tym bardziej teraz nie wyobrażam sobie dźwigać ciężarów i 8-godzinnego latania po sklepie, wchodzenia na wysokości w duchocie bo klimy nie mamy, myślę więc że nie będzie robić problemów.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów