Strona 66 z 93
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 928

Styczniówki 2018

Junior Member Awatar iza092
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Iza no pewnie tak, nadzerka to niestety diabelstwo i żadnej infekcji nie możemy bagatelizować :-)ja na krzyż nie narzekam, ale strasznie brzuch mi urósł moja mama ost. zwróciła uwagę,że wyglądam jakbym byla w 5 mies. ciąży :-)
    Patrycja mi też mówią, że wyglądam na 5 miesiąc, za dwa miesiące ślub aż nie chce myśleć jaki będzie beboch

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    ja tez nieee...

podrzuccie jakis sposob, zeby opanowac apetyt, zwlaszcza na słodkie ;( najgorzej jest z rana az do ok 14...wtedy moglabym leżeć jeść i spać ;(
    Ja znowu na wieczor dostaje wilczego apetytu na owoce, a pptem mnie brzuch boli bardziej. Mi najlepiej sie teraz spi tak kolo 8-9 rano.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez iza092 Zobacz posta
    Patrycja mi też mówią, że wyglądam na 5 miesiąc, za dwa miesiące ślub aż nie chce myśleć jaki będzie beboch
    Mi wczoraj tesciowa opowiadala o dziewczynie co byla w trzecim miesiacu a ona jak ja zobaczyla to myslala ze jest na koncowce bo taki brzuch miala duzy, dopiero mama tej dziewczyny powiedziala ze to trzeci miesiac

Cytat Zamieszczone przez iza092 Zobacz posta
    U mnie dokładnie to samo W nic już się nie mieszczę wszystko ciśnie

Aniołek 13tc[']

A któraś z Was też decyduje się na test pappa?
    Właśnie dzisiaj byłam i chyba żałuje ....

USG genetyczne na NFZ w zeszłym tyg wyszło super, na dzisiejszym USG genetycznym prywatnie wszystko prawie że źle i gin. już mi mówiła żeby nastawić się na dalszą diagnostykę bo razem z testem papa wynik prawdopodobnie będzie kiepski
    W poprzedniej ciąży nie robiłam testu papa.

Aniołek 13tc[']

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta

USG genetyczne na NFZ w zeszłym tyg wyszło super, na dzisiejszym USG genetycznym prywatnie wszystko prawie że źle i gin. już mi mówiła żeby nastawić się na dalszą diagnostykę bo razem z testem papa wynik prawdopodobnie będzie kiepski
    Trzymam kciuki zeby jednak wszystko bylo dobrze. Nie zamartwiaj sie na zapas. Bedzie dobrze.

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    A któraś z Was też decyduje się na test pappa?
    Nie ja nie robie, chyba , ze lekarz zleci. Jutro mam wizytę wiec zobaczymy.

Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    ja tez nieee...

podrzuccie jakis sposob, zeby opanowac apetyt, zwlaszcza na słodkie ;( najgorzej jest z rana az do ok 14...wtedy moglabym leżeć jeść i spać ;(
    Ja z chcęciom oddam Ci mój rak apetytu a już zwłaszcza na słodkie. Dizś byłam w piekarni i nigdy nie wychodziłam z niej bez jakiegoś pysznego ciasta, a teraz patrze na słodkie to aż mi niedobrze się robi. Jak się zmusiłam do kawałka czekolady i mdliło mnie prze cały dzień

U mnie dokładnie to samo W nic już się nie mieszczę wszystko ciśnie
    ja też musiałam kupić nowe spodnie bo w brzuchu się nie mogę się zapiąć.

Poczekaj może na konsultacje tych wyników i obrazu z Twoim lekarzem prowadzącym. Ja miałam tak w pierwszej ciąży . Nie było mojego lekarza jakiś czas i poszłam do innego. Powiedział mi, że mój syn ma niewykształcone ręce i problem z nerkami.
    Oczywiście okazało się to totalną bzdurą. Moje pierwsze pytanie po porodzie było czy syn ma dłonie i wszystkie palce. wszyscy się ze mnie śmiali i mówili że ma ich 21
    Z nerkami wszystko ok. tzn pół roku temu okazało sie że ma jedną podwójną nerkę, ale to w niczym nie przeszkadza, nigdy nawet nie miał zakażenia drug moczowych. Trzyma więc kciuki i za Was.

Przy okazji. dziś odebrałam wyniki badań, bo jutro mam wizytę i okazało się że mam obniżony poziom TSH + ponad 550 bakterii w moczu. Czy któraś z Was miała podobne problemy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Mayo tak jak pisze Kasiula spokojnie, z tego co mi wiadomo test pappa czesto wychodzi źle a w rzeczywistosci jest wszystko ok. Sama nie wiem.dlaczego moj lekarz mi to zlecił.
    Kasiula kurcze no to niezłego strachu Ci narobila z tak nie trafiona diagnozą, niektorzy lekarze chyba mineli się z
    powolaniem.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kasiula jeśli chodzi o tsh to mi też się strasznie obniżył, przed ciąża ok 2 a teraz 0,360 i okazalo się,że na tym etapie ciąży jest super. Jeśli chodzi o mocz to niestety nie pomogę

Cytat Zamieszczone przez kasiula888 Zobacz posta
    Poczekaj może na konsultacje tych wyników i obrazu z Twoim lekarzem prowadzącym. Ja miałam tak w pierwszej ciąży . Nie było mojego lekarza jakiś czas i poszłam do innego. Powiedział mi, że mój syn ma niewykształcone ręce i problem z nerkami.
    Oczywiście okazało się to totalną bzdurą. Moje pierwsze pytanie po porodzie było czy syn ma dłonie i wszystkie palce. wszyscy się ze mnie śmiali i mówili że ma ich 21
    Z nerkami wszystko ok. tzn pół roku temu okazało sie że ma jedną podwójną nerkę, ale to w niczym nie przeszkadza, nigdy nawet nie miał zakażenia drug moczowych. Trzyma więc kciuki i za Was.

Przy okazji. dziś odebrałam wyniki badań, bo jutro mam wizytę i okazało się że mam obniżony poziom TSH + ponad 550 bakterii w moczu. Czy któraś z Was miała podobne problemy?
    Takim usg mozna sobie tyłek podetrzec, ale stres dla rodziców jest ogromny. W piątek ide do innego lekarza zobaczymy co powie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów