Strona 61 z 93
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 928

Styczniówki 2018

Ale czy jest szansą ze samą sie wydłuży...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Hej dziewczyny,
    coś Wasza aktywność na forum spada pracujecie czy jesteście na zwolnieniach? Ja jeszcze pracuje, ale jest mi coraz ciężej. Mam straszne mdłości i potrafię przez dzień zjeść tylko kromkę chleba z erem żółtym i ewentualnie brzoskwinie lub agrest. Nie mam przez to energii... Najgorsze jest to że w pierwsze ciąży miałam tak do końca....
    Wizyty dopiero za tydzień w czwartek to będzie koniec 12 tc chyba będzie robił już połówkowe.

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Hej ja wczoraj miałam jelitowke masakra dziś choruje mąż i moja mama. Mam nadzieję że Kinga się nie zarazi. Byłam dziś z nią u lekarza i dostaliśmy skierowanie do okulisty (chce iść kontrolne) i chirurga (sprawdzić przepukline pepkowa) ja dziś umieram dobrze że tata ze mną pojechał bo bym dwa razy zemdlala :/

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Pineczka Zobacz posta
    Hej ja wczoraj miałam jelitowke masakra dziś choruje mąż i moja mama. Mam nadzieję że Kinga się nie zarazi. Byłam dziś z nią u lekarza i dostaliśmy skierowanie do okulisty (chce iść kontrolne) i chirurga (sprawdzić przepukline pepkowa) ja dziś umieram dobrze że tata ze mną pojechał bo bym dwa razy zemdlala :/
    oj biedne wy! Tylko się nie odwodnij!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Styczniowka Zobacz posta
    Ale czy jest szansą ze samą sie wydłuży...
    Lekarzem nie jestem ale jak masz tendencję do skracania to raczej nie, prędzej zatrzyma się w tej długości i tyle.

Dziewczyny czy bralyscie sinupret w ciąży ?

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Natalie ja dziś już normalnie pije więc elektrolity poszły w ruch. Kinia się trzyma dzielnie więc oby jej nic nie było, po południu byłyśmy nawet na losach i placu pogoda super a jutro już ma padać to lato to jakaś masakra. Choć z drugiej strony jakbym miała mieć Tak jak Ola we Włoszech po 30-35 stopni to bym padła.
    Dziewczyny czy któraś z Was czuje już ruchy?-ja z Kingą koło 16 tc już czułam a teraz w 12 tc też od czasu do czasu mnie coś tam kiznie
    A i robiłam dziś sodę pienila się na chlopca, czyli potwierdziłoby się to ci widzysmy na usg

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    ja z Corcia czulam ruchy w 16/17tc, Mlodego juz w 14, a teraz to ciezko powiedziec czy to pukanie czy gazy jestem w 15tc ale przez to lozysko na przedniej scianie te ruchy moge póżniej odczuwać, co mnie okropnie niepokoi ;(
    tak wogole to dobija mnie to lezenie plackiem caly czas:/ waga w ciagu tygodnia az 2kg na plus no i sie pomierzylam i tez mi sie wlosy zjeżyły ehhhh ;(
    Mayo-ja nie brałam tego leku..

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    RybkaPati niestety czasem już tak bywa, ale robisz to dla swojego bobasa.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Ja paradoksalnie w pierwszej ciąży czułam w 16 a w drugiej w 19! Wczoraj miałam wrażenie że mnie coś puknęło ale chyba jeszcze płód za mały bo około8 cm ma? JA mam 14 tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów