Strona 6 z 78
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 778

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    Zawsze sa plusy i minusy
    dziewczyny słyszała już którąś serduszko? Jak myślicie z moich obliczen jestem w 5 tyg ciąży. Planuje do lekarza iść 1 czerwca to będzie teoretycznie 6tydzi4dzień czy jest szansą ze usłyszę serduszko? Czy lepiej poczekać?
    ja byłam w 6i 2 i było słychać

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez daria888 Zobacz posta
    U mnie pierwsza ciaza to byl totalny lajcik-zero jakichkolwiek objawow :-) druga ciaza to juz byla masakra- lezenie od 20tyg. Bol spojenia ale taki, ze z kanapy do lazienki nie moglam dojsc.. i kurde ta ciaza juz zaczela sie bolem spojenia jak za duzo chodze.. innych objawow ciazy brak :-)
    ja już mam taki ból z nerwu kulszowego i stawów biodrowych że boję się co dalej. Chyba jakiegoś dorego osteopaty poszukam, bo jak to jest 7tc to co dalej??

Senior Member
    Madula

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę mamą
    Cześć Dziewczyny! To ja też chętnie do Was dołączę :-) Wg OM jestem w 7 tc i 4d. Termin mam na 2 stycznia

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Madula Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny! To ja też chętnie do Was dołączę :-) Wg OM jestem w 7 tc i 4d. Termin mam na 2 stycznia
    Witamy

to wyprzedziłaś mnie z tp bo ja albo 5.o1 albo 3.01 (zależy od kalkulatora )

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez CZ4RODZIEJK4 Zobacz posta
    wiem że nie musi być taka sama, ale na razie zaczęła się identycznie Więc ciężko inaczej myśleć
    Każda z moich ciąż (obecnie 3) jest totalnie inna tak samo jak dzieci, więc nie nastawiaj się negatywnie.

Senior Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    ja już mam taki ból z nerwu kulszowego i stawów biodrowych że boję się co dalej. Chyba jakiegoś dorego osteopaty poszukam, bo jak to jest 7tc to co dalej??
    u nas dzis tak gorąco.. mała chce byc na dworze (prawie 2 latka) żywe srebro z niej, a ja za nią sie poruszam jak 80letnia babcia w sumie to moze i ta babcia jest na wiekszym chodzie niż ja hahaha tak mnie wszystko boli... ma sa kra :/

Senior Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    Witam nowe dziewczyny ja ide do gina 30 i tez mam nadzieje, że bedzie widac serduszko jedy już się doczekać nie moge poprzednia moja ciąza zakonczyła sie pustym jajem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Madula

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    Witamy

to wyprzedziłaś mnie z tp bo ja albo 5.o1 albo 3.01 (zależy od kalkulatora )
    Zobaczymy jak będzie na finale :-)

Senior Member
    CZ4RODZIEJK4

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez daria888 Zobacz posta
    u nas dzis tak gorąco.. mała chce byc na dworze (prawie 2 latka) żywe srebro z niej, a ja za nią sie poruszam jak 80letnia babcia w sumie to moze i ta babcia jest na wiekszym chodzie niż ja hahaha tak mnie wszystko boli... ma sa kra :/
    Haha jak ja Cię doskonale rozumiem. U nas od kilku dni piękna pogoda i moja mała od 8 rano do 19 wieczorem z przerwą na drzemkę w południe i jedzenie nie usiądzie na chwilę (ale wtedy ja muszę zrobić obiad, pranie, posprzątać). A ja biegam za nią, bo to huśtawka, to trampolina, to rowerek, to piłka, to coś jeszcze innego. No nogi mi odpadają. Ja nie wiem skąd półtoraroczne dziecko ma tyle energii ale ona nie robi przerw. Nie męczy się. Padam na twarz wieczorami, aż strach pomyśleć co będzie dalej.

Lekarz mi kazał się oszczędzać.... Phiiii.... Podrzucę mu chyba Lilkę to zobaczy jak można przy niej odpocząć.

Senior Member
    Madula

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę mamą
    Współczuję Wam tego ganiania za maluchami. Ja mam o tyle dobrze, że mój już potrafi zająć się sobą. Wracamy z przedszkola, idziemy z piesem na spacer, zjadamy obiad i ja mam chwilę żeby się położyć i poleżeć albo załapać 10 min drzemki, a Młody albo coś sobie rysuje albo bawi się klockami. Są dni że oczy same mi się zamykają popołudniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów