Strona 58 z 93
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 928

Styczniówki 2018

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez annaki Zobacz posta
    Witam
    Chciałabym dołączyć do Was
    Cześć, na kiedy masz termin?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    natalia51222

O mnie
    Jestem w ciąży
    Witam wszystkie dziewczyny
    Długo u Was nie pisałam bo zawsze coś... W przeciągu miesiąca byłam już dwa razy w szpitalu Pierwszy raz 30.05 podejrzenie ciąży pozamacicznej, na szczęście nie potwierdzona. Drugi 12.06 plamienie brązową wydzieliną, przestraszyłam się i wylądowałam na tydzień na obserwacji. Podczas tego pobytu dawali mi duphaston a mimo to plamienie nie przeszło. Nawet jednego dnia pojawiła się żywo czerwona krew. Od razu usg ale pęcherzyk rośnie więc dalej czekamy. Robili mi co 48h beta hcg:
    - 12.06 5982 mlU/ml
    - 14.06 6577 mlU/ml
    - 16.06 9994 mlU/ml
    - 18.06 11999 mlU/ml
    Beta rośnie więc wypisali do domu, oczywiście l4 i luteina 2x1. Za 7 dni kontrol. Poszłam na kontrol a tam od niechcenia zrobili usg, niestety dalej brak serduszka i znowu skierowanie na badanie beta. Wczorajszy wynik tj. 28.06 17973 mlU/ml.
    Według @ jest to 13 tc ale miałam bardzo nieregularne cykle. Według lekarzy 7/8 tc.
    Martwią mnie jednak te przyrosty bety... są stanowczo za niskie ale cały czas rośnie... Nie wiem co o tym sądzić Bardzo bym chciała, żeby ktoś w końcu mi powiedział na czym stoję...

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez natalia51222 Zobacz posta
    Witam wszystkie dziewczyny
    Długo u Was nie pisałam bo zawsze coś... W przeciągu miesiąca byłam już dwa razy w szpitalu Pierwszy raz 30.05 podejrzenie ciąży pozamacicznej, na szczęście nie potwierdzona. Drugi 12.06 plamienie brązową wydzieliną, przestraszyłam się i wylądowałam na tydzień na obserwacji. Podczas tego pobytu dawali mi duphaston a mimo to plamienie nie przeszło. Nawet jednego dnia pojawiła się żywo czerwona krew. Od razu usg ale pęcherzyk rośnie więc dalej czekamy. Robili mi co 48h beta hcg:
    - 12.06 5982 mlU/ml
    - 14.06 6577 mlU/ml
    - 16.06 9994 mlU/ml
    - 18.06 11999 mlU/ml
    Beta rośnie więc wypisali do domu, oczywiście l4 i luteina 2x1. Za 7 dni kontrol. Poszłam na kontrol a tam od niechcenia zrobili usg, niestety dalej brak serduszka i znowu skierowanie na badanie beta. Wczorajszy wynik tj. 28.06 17973 mlU/ml.
    Według @ jest to 13 tc ale miałam bardzo nieregularne cykle. Według lekarzy 7/8 tc.
    Martwią mnie jednak te przyrosty bety... są stanowczo za niskie ale cały czas rośnie... Nie wiem co o tym sądzić Bardzo bym chciała, żeby ktoś w końcu mi powiedział na czym stoję...
    ojej jaka dziwna sytuacja! mam nadzieję że się wyklaruje

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    dziewczyny czy można w ciązy flegaminę? którejś dr przepisał?

Junior Member
    natalia51222

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    ojej jaka dziwna sytuacja! mam nadzieję że się wyklaruje
    Każdy mi to mówi. Jestem chyba jakimś nowym przypadkiem medycznym...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez natalia51222 Zobacz posta
    Każdy mi to mówi. Jestem chyba jakimś nowym przypadkiem medycznym...
    cóż, przypadki chodzą po ludziach nie po lesie ja życzę żeby okazało się że masz po prostu małego Ninja w brzuchu i tyle ooo

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Natalia wierzę,że wszystko zakończy się super :-) zastanawia mnie tylko taka spira różnica odnośnie tc.
    Natalia masz rację :-) a może odnośnie tej flegaminy zadzwoń do Swojego osrodka zdrowia i zapytaj, ja tak zawsze robię zwlaszcza jak nie ma mnie w Pl

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Natalia wierzę,że wszystko zakończy się super :-) zastanawia mnie tylko taka spira różnica odnośnie tc.
    Natalia masz rację :-) a może odnośnie tej flegaminy zadzwoń do Swojego osrodka zdrowia i zapytaj, ja tak zawsze robię zwlaszcza jak nie ma mnie w Pl
    już się dopytałam koleżanki farmaceutki i wiem co i jak generalnie wg ulotki nie można ale zawsze ciężarnym ją lekarze przepisują więc i ja się poratowałam. W sumie lepiej tak niż potem antybiotyk i skurcze od kaszlu

Junior Member
    Morri

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Carolina86 Zobacz posta
    Hej dziewczyny
    Ja byłam wczoraj u gin i u dzidzi wszystko dobrze. Powiedziałam jej o tych moich mdłościach i wymiotach i przepisała mi czopki Torecan. Jak zaczęłam czytać ulotkę to się zdziwiłam, nie wolno stosować w ciąży, skutki uboczne to dopiero masakra. Nie biorę ich, trochę się boję, niby gin wie co robi ale mam opory.
    A co do imion to my już mamy wybrane, Antoś albo Zosia
    Hej Ja takie czopki brałam w pierwszej ciąży bo, aż z silnych wymiotów trafiłam do szpitala. Brałam je tylko 3 dni póki sytuacja się nie unormowała. Dziecku nie zaszkodziły. Ale jak się boisz i czujesz, że dasz rade bez nich to ich nie bierz Kolejne takie mocne wymiotowanie zdarzyło mi się dopiero potem w czwartej ciąży i ratowałam się mocno pieprznym rosołem jedynie to mi pomagało, abym mogła jakoś funkcjonować bez zwymiotowania nawet wody. Teściowa za to mi radziła, abym żuła skórkę od chleba, ale na mnie to mało co działało.

Junior Member
    Morri

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-21 zobacz kalendarz
    Natalia mam nadzieję, że wszystko będzie wporządku i już niedługo usłyszysz upragnione bicie serdusza maluszka Może mało ta beta rośnie, ale rośnie. Wedłum mnie jakby coś się działo nie tak, to by nie rosła wogóle. Trzeba jeszcze troszkę poczekać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów