Strona 57 z 93
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 925

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    I prawidłowo bo stres nie jest Nam zupełnie potrzebny.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    co tak pouciekalyscie?
    Ja juz po usg.Badania wyszły fajnie, wszystko dobrze.Ogladalam dzidzie, W sumie pierwszy raz w zyciu, bo w poprzednich ciazach nigdy mi moj gin nie przekrecal monitora Hehe mialo czkawke, bo brzuszek podskakiwal Nożkami i rączkami kopało eehhh...podniecam sie jakby to pierwsza ciaza byla mierzy prawie 8cm i termin na 29.12. Z tym, ze moj gin zawsze patrzy na termin z OM.
    A co do mojego samopoczucia, to przebadal mnie dokladnie i niby jest ok.Te moje czeste bole podbrzusza,ciagniecia to od zrostów...mam duzo odpoczywac i nospe lykac.L4 do 1.08 i raczej juz nie wroce do pracy.No i moja macica niestety jest tyłująca i gin sie troche zmartwil, bo to sie wiąże z różnzymyymi problemami, ale jeszcze zobac,może sie wyprostuje, oby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Cześć

Byłam dziś znowu u lekarza bo od wczoraj migdał mnie boli, jutro idę na morfo i przesiewowe zobaczyć czy mam jakiś stan zapalny i wtedy ewentualnie mocniejsze leki mi da. Dziś czuje się super, w końcu z corcią na spacer poszłyśmy odwiedzić plac zabaw (jedyny konkretny jest koło 2 km ode mnie) tylko po godzinnym siedzeniu w poczekalni w hałasie bo babcie przecież nie potrafią mówić ciszej głowa mi pęka ;/ Od jutra siostry dzieci przyjeżdzają do nas na służbę ciekawe jak to będzie bo nie zawsze jest między nimi zgoda. Ale Kinga się cieszy. Dziś z mężem już wymyślaliśmy imiona dla chłopca Nikodem a dla dziewczynki Dorotka Wy też już myślicie nad imionami? I czy tylko mi tak błyskawicznie leci ta ciąża? to już 11 tc masakra ani się obejrzę a torbę do szpitala będzie trzeba pakować :P

Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Mnie jakos pod górkę z wymyślaniem imion. Może dlatego, że przy pierworodnym trzy razy zmienialiśmy zdanie. Jak będziemy znali płeć, to może pójdzie łatwiej.

Junior Member Awatar Carolina86
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Ja byłam wczoraj u gin i u dzidzi wszystko dobrze. Powiedziałam jej o tych moich mdłościach i wymiotach i przepisała mi czopki Torecan. Jak zaczęłam czytać ulotkę to się zdziwiłam, nie wolno stosować w ciąży, skutki uboczne to dopiero masakra. Nie biorę ich, trochę się boję, niby gin wie co robi ale mam opory.
    A co do imion to my już mamy wybrane, Antoś albo Zosia

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Carolina86 Zobacz posta
    Hej dziewczyny
    Ja byłam wczoraj u gin i u dzidzi wszystko dobrze. Powiedziałam jej o tych moich mdłościach i wymiotach i przepisała mi czopki Torecan. Jak zaczęłam czytać ulotkę to się zdziwiłam, nie wolno stosować w ciąży, skutki uboczne to dopiero masakra. Nie biorę ich, trochę się boję, niby gin wie co robi ale mam opory.
    A co do imion to my już mamy wybrane, Antoś albo Zosia
    Ja mam w domu Antosia i Amelie

U mnie opcja tylko na dziewczynkę, ale nie mamy ustalone..ja zawsze marzyłam o Antastazjii (Nastka), ale podoba nam się jeszcze Alicja. Z chłopięcych to ciężko Antosia wmyśliliśmy pod koniec ciązy. Mateusz (Mati) może...

Cytat Zamieszczone przez Morri Zobacz posta
    A co do brzuszków to RybkaPati masz już śliczny brzuszek U mnie najpierw wyłazi tłuszczyk, a potem ciążowy brzuch :P Już przytyłam 5kg W każdej ciąży tyłam po 30kg i po trzech ciążach w ciągu pół roku zrzucałam z nawiązką te kilogramy. Tak dzieci ze mnie wysysały Jedynie po cesarce długo mi zajęło zrzucenie wagi. Ważę teraz 70 kg przy wzroscie 165cm a to dopiero początek 11 tc.... przekrocze tym razem 90kg jak nic.
    U mnie to sama wzrost ten sam waga też, tylko waga stoi w miejscu i oby tak było jak najdłużej bo inaczej to na końcówce nie będę mogła już chodzić.

Jeszcze nic nie kupuje i nie wybieram imiona, może po usg za tydzień albo najlepiej w III trymestrze, ale luknęłam już na kilka modeli wózków.

Aniołek 13tc[']

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    A ja jeszcze sie nie zastanawialam nad imionami.
    Wczorajsza wizyta ok, bez usg wiec nie popatrzylam i nie posluchalam sobie. Wyniki ok, jedynie cukier troche za wysoki. Chyba za duzo owocow zajadam. Zalozyli mi karte ciazy, terminy wg om 24 a z usg poprzedniego 27. Kokejna wizyta za trzy tygodnie

Senior Member Awatar annaki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-07-16 zobacz kalendarz
    Witam
    Chciałabym dołączyć do Was

Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez annaki Zobacz posta
    Witam
    Chciałabym dołączyć do Was
    Witam