Strona 56 z 93
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 928

Styczniówki 2018

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Ja się w sumie nie marzyłam jeszcze na początku miałam 72 potem 1,5 spadło może jutro wejdę na wagę. Co do rzeczy miałabym możliwość odzyskania rzeczy po córce ale to już tyle dzieci przeszło ze szkoda zachodu podejrzewam. Myślę że na pewno coś w lumpach i patrzę, lubię tam kupować przynajmniej dla dzieci,bo jak idę już do tych większych rozmiarów to ślepa jestem :P no i na pewno jakieś promo w hm bo lubię ciuchy od nich i czasem w pepco są dobre gatunkowo ciuchy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    No w ciuchu mozna naprawde pirkne rzeczy kupic dla maluszkow. Bo tak juz od dwoch latek to u mnie juz nic nie ma ladnego.
    U mnie w pepco sa teraz wyprzedaze, i przed weekendem bylam starszemu cos kupic ale tak mi sie spodobaly spodenki na bobaska ze wzielam, na szczedcie biale to do kazdej plci beda pasowac. Wozek tez mam po kacprze, co prawda niebieski ake mysle ze nie bede kupowac nowego.
    Jestrm teraz na placu zabaw i powiem wam ze lepiej mi jak sie przeszlam niz tak ciagle w domu siedziec. A i dziecko zadowolone bo inna rozrywka.

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Ja uwielbiam lumpki mam swoje ulubione sprawdzone i tam to perełki wygrzebuję, dziś starszej sukienkę tiulową nic nie zniszczoną z HM kupiłam

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Jejku dziewczyny nie bylo mnie chwilkę a tu tyle stron do przeczytania :-)
    Prześliczne brzuszki, mój już też jest widoczny :-)
    Ja po córci mam ciuszki chyba z 8 dużych kartonów i to takie perełki :-) jesli okaże się,że będzie chłopiec to mania zakupowa zacznie się od nowa no i wózka nie mam :-)

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Moj wozek przeszdl pokolenia hihi ale siostra mi pozyczyla swoj po corci,na oddanie,bo jeszcze planuje ubranka mamale ttoche posprzedawalam bo sie przeciez nie spodziewalam miec bobasawszelkie krzeselka do karmienia itp tez niestety posprzedawane.
    Lumpki to i ja kocham

a co do wagi, jutro jest ten magiczny moment:/ a napewno bedzie juz na plus, bo bylo na minus..
    Ostatnio edytowane przez rybkaPatii30 ; 27-06-17 o 18:19

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    No ja mam doslownie wszystko pochowane po córci bo praktycznie od 1,5 r. się staraliśmy o drugie.
    Córcia już śpi i mogę teraz troszkę odpocząć.
    Odebrałam dziś wyniki i morfologia wskazuje na lekką anemie, nie przejmuję się bo z córcia też mialam i brałam żelazo, tsh mam tak niskie jak.nigdy wczesniej, zjechalam do 0.360 a w styczniu miałam 2,5 dobrze,że w czwartek mam wizytę u endokrynologa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    No ja mam doslownie wszystko pochowane po córci bo praktycznie od 1,5 r. się staraliśmy o drugie.
    Córcia już śpi i mogę teraz troszkę odpocząć.
    Odebrałam dziś wyniki i morfologia wskazuje na lekką anemie, nie przejmuję się bo z córcia też mialam i brałam żelazo, tsh mam tak niskie jak.nigdy wczesniej, zjechalam do 0.360 a w styczniu miałam 2,5 dobrze,że w czwartek mam wizytę u endokrynologa
    A bierzesz cos od tarczycy?ja mam teraz 2.44 a miesiac temu mialam 3.09. Biore tylko jod. Na razie mamy obserwowac jak nie bedzie spadac to wlaczymy tabletki. Co do anemi ja zawsze mialam kiepskie wyniki, z kacprem tez bralam zelazo. A jutro sie dowiem co i jak bo mam wyniki odebrac.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja tez nie mam nic z wyprawki w tamtym roku oddałam wszystko po córce, a miałam tego tak dużo mam nadzieje, ze coś wróci Chciałabym mieć już czas na pochodzenie po lumpeksie

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    W pierwszej ciąży okazało się,że mam niedoczynność tarczycy, miałam wtedy 3,88 i od razu dostalam euthyrox, jestem cały czas pod opieką endo, ostatnio zwiększyła mi dawkę i może dlatego mi tak spadło, też biorę dodatkowo.jod. Mam jeszcze Hashimoto.

O mnie
    U mnie tez niedoczynnosc. Do tego mam sporo zmian na tarczycy ale biopsje mam robic jak urodze zeby sie teraz nie stresowac dodatkowo. Wogole ta moja endo to taka spoko babka, kaze mi sie cieszyc ciaza i nie martwic sie na zapas, ale jednoczesnie kontrolowac poziom tsh w razie czego zeby dzialac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów