Strona 55 z 93
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 925

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    Kurcze,ciezko przyrownac do mojego golasa na faceta ten brzusio wyglada
    a ile masz cm??
    Ogólnie się zrobiłam większa! Biust urósł nogi też, pupa tak samo z rozmiaru 36/38 to teraz takie typowe 40

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Z tel nie wiem jak wrzucic zdj;(
    A my nie celowalismyale zaraZ po @ to sie wydarzyloi mysle,ze cora bedzie.Ja mam wyprawke na obie plci

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    Z tel nie wiem jak wrzucic zdj;(
    A my nie celowalismyale zaraZ po @ to sie wydarzyloi mysle,ze cora bedzie.Ja mam wyprawke na obie plci
    to trzeba dziewczynkę obstawiać raczej

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Ale ogoolonie kupuje rozm 40 galotow,bo bluzki sa ok,wikszosc mam oversize wiec wiadomo

Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    Witam.
    Piekne macie brzuszki. Moj juz tez widoczny troche, z tym ze jak troche tluszczyku i wiszacej skory wiec inaczej to wyglada.
    A powiedzcie wy juz szykujecie rzeczy dla maluszka? Bo ja jeszcze nie mysle o tym. Mam zamiar tylko kolo wrzesnia poprac ubranka po kacprze bo w zimie to nie schnie tak ladnie jak teraz.

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Tez myslalam kogo wrzesnia prZekopac strych musze lozeczko podreperowac i pomalowac

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Ile postow natrzaskalyscie!

Witam nowa mamusie

U mnie tez widac ale nie mam zdjecia by wrzucic. 13 tydzien i 1,5kg na plus. Piersi urosly i musialam kupic nowy kostium kapielowy bo ani gora ani dol nie pasowaly

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Morri

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-21 zobacz kalendarz
    Dziękuję za słowa otuchy dziewczyny Moja mama wychowywała się wielodzietnej rodzinie. Miała 8 rodzeństwa. Jednak wtedy to inne czasy były. Ja mam tylko siostrę i ze swoją siostrą dogaduję się teraz świetnie, ale kiedy byłyśmy małe to z tym było różnie Za to wiem, że moja mama nie ma bliskich relacji ze swoim rodzeństwem. Ja mam, więcej kontaktu z jej najmłodszymi siostrami niż ona sama. Ale zobaczymy jak to u nas będzie Na razie to są wojny i kłótnie między chłopakami a siostrą, choć najmłodszy i tak wszystkimi rządzi :P Najstarszy syn najbardziej nam pomaga i jest dosyć samodzielny, jednak mam wyrzuty sumienia, że za dużo ma obowiązków i za bardzo na nim polegam choć ma dopiero niespełna 10 lat. Młodsze nie są tak rezolutne. Nie był zachwycony jak mu powiedzieliśmy, że będzie jeszcze jedno dziecko w domu. Mam nadzieję, że jednak będzie dobrze i sobie poradzimy

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez krowa_2 Zobacz posta
    Witam.
    Piekne macie brzuszki. Moj juz tez widoczny troche, z tym ze jak troche tluszczyku i wiszacej skory wiec inaczej to wyglada.
    A powiedzcie wy juz szykujecie rzeczy dla maluszka? Bo ja jeszcze nie mysle o tym. Mam zamiar tylko kolo wrzesnia poprac ubranka po kacprze bo w zimie to nie schnie tak ladnie jak teraz.
    ja porozdwałam po moich dziewczynkach ubrania (właściwie to te dziewczęce pożyczyłam przyjaciółce a takie unisexy dałam siostrze ciotecznej więc od niej nie odzyskam) także jak jestem w szmateksie i coś ładneo i nie zniszczonego jest to kupuję, tym samym mam już 3 pajace i 3 body

wózek mam upatrzony więc już powoli szukam na Allegro używanego takiego jak chcę w dobrej cenie

Junior Member
    Morri

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-21 zobacz kalendarz
    A co do brzuszków to RybkaPati masz już śliczny brzuszek U mnie najpierw wyłazi tłuszczyk, a potem ciążowy brzuch :P Już przytyłam 5kg W każdej ciąży tyłam po 30kg i po trzech ciążach w ciągu pół roku zrzucałam z nawiązką te kilogramy. Tak dzieci ze mnie wysysały Jedynie po cesarce długo mi zajęło zrzucenie wagi. Ważę teraz 70 kg przy wzroscie 165cm a to dopiero początek 11 tc.... przekrocze tym razem 90kg jak nic.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów