Strona 50 z 93
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 928

Styczniówki 2018

Junior Member Awatar Dżoana3
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-26 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny.
    Śledzę Wasze wpisy i w końcu mam czas sama napisać
    Ja w poniedziałek po zapaleniu pęcherza trafiłam nieplanowo do ginekologa z zapaleniem miejsc intymnych. Jeden antybiotyk sprawił, że flora bakteryjna była osłabiona mimo probiotyków i dostałam kolejny antybiotyk - bezpieczny. Dla zapobiegania takim akcjom będę brać probiotyk Lactibios Femina- bo infekcje intymne w ciąży ponoć są na porządku dziennym, do tego kupiłam płyn Provag i zamierzam już drugi raz tego nie przechodzić. Plus jest taki, że zobaczyłam swoje Maleństwo, które ma już 1,5 cm i cały dzień chodziłam z uśmiechem na twarzy i jak na skrzydłach.
    Co do witamin: Femibion
    Kremy: póki co zwykłe balsamy
    Koszt wizyty: u mnie 170 zł i właśnie robię badania krwi w większości płatne niestety

Aaaa i wesele w sobotę, a ja się w sukienki nie dopinam, biust i brzuch już nie mieszczą się w 36 chociaż skończyłam dopiero 9 tydzień. Jutro czeka mnie sklep.

Ściskam Was

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Dziewczyny jestem zniesmaczona postawą mojego yłego już prowadzącego lekarza takiego badania genetycznego na odwal się zrobionego to dawno nie widziałam! Kurcze jak się nie zapytam to nie powie - całe badanie skwitował - proszę popatrzeć jak ładnie skacze, wszystko jest w porządku! Dopiero jak zaczęłam dopytywać co i jak to się dowiedziałam że kość nosowa jest i przezierność wynosi 1,7
    Oczywiście nie dostaję opisu do ręki! Na szczeście dopadłam u położnej i przeczytałam sobie - no ku**a 3 zdania! Nawet słowa o pępowinie (powinen sprawdzić czy trójnaczyniowa itp) a o narządach wewnętrznych?! co to narządy wewnętrzne?! Kuźwaaaa cały dzień potem wkurzona chodziłam.
    Nie wiem, może dlatego że poprzednie ciąże prowadziłam w super referencyjnym ośrodku (na NFZ!!) i opis badania ze zdjęciami na dwóch kartkach dostawałam z wszystkim, każdym wymiarem płodu, wiekiem itp a tu? Nawet nie ustalił terminu porodu!!!!!!!! Wracam do mojej starej Gin, trudno, będę siędzieć w kilometrowych kolejkach ale przynajmniej wiem po co!

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    dodam jeszcze że bagatelizuje co do niego mówię i napisał w karcie że skarg bólowych nie zgłasza

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Natalie nie dziwię się, tez bym się wkurzyla,a lekarz to chyba minął się z powołaniem.

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    coś a'la mój gin. Wprawdzie moje dwie poprzednie ciąze też prowadzl, ale szzerze nigdy nie dostałam opisu z usg.Chodze na fundusz, ale połówkowe zawsze robie u innego gina prywatnie i w sumie też nie dostałam opisu, tylko zdjęcia. Z tym, ze jak sprawdza to głosno mowi, ze jest ok.W poprzednich ciazach,nawet nie pokazywal dzidzi z seruszkiem,teraz przestawia monitor w moja strone wooooooow
    Ja usg genetyczne mam na ostatni gwizdek, bo w srode -zaczne juz 14 tydz (13.2tc),Pewnie jest wszytko ok, co tak zostawil na ostatnią chwile

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    No ja płacę sporo za wizytę, ale mój lekarz mi wszystko tłumaczy i pokazuje, w pierwszej ciąży po badaniu generycznym dostałam zdjecia wraz ze sporym opisem. Teraz pewnie też tak będzie

Dostawalam zawsze opis obojętnie czy nfz czy prywatnie i zazwyczaj zdjecia, dziwne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    Cos sie dzisiaj kiepsko czuje.
    Mi po usg tez nie dal zdjecia i opisu. Tylko mowil co i jak i pokazywal.

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Ja mialam w piatek usg 12tyg. Wszystko na razie ok. Pappa wyszla dobrze bo ryzyko nizsze niz wynikajace z mojego zaawansowanego wieku 32 lat :P Po opis musze pojechac jeszcze raz bo serwery im nie dzialaly i nie dalo sie wydrukowac. Zdjecia tez tam zostaly wiec na razie nic w reku nie mam. Nie widac bylo plci dobrze przez pepowine. Raz mowila ze widziala cos pod katem jak u chlopca ale przez ta pepowine nie sie czy to narzady plciowe. A potem patrzac inaczej byly linie rownolegle jak u dziewczynki. Bedziemy na razie zyc w niepewnosci. Test z sody wyszedl mi na dziewczynke

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Poza tym mamy caly czas 38 stopni w cieniu i jest baardzo ciezko. A real feel ponad 40

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów