Strona 44 z 93
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 925

Styczniówki 2018

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Ja czekam już w poczekalni na badania oczywiście zapomniałam siusiu i jutro powtórka ale co tam. Właśnie jakaś baba się w kolejkę wcisnęła ha super umrę tu zaraz z głodu :/ A w domku czekają truskawki i pyszne kanapki ahhhh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Hej dziewczyny,
    jakoś mało aktywne jesteście.. Pewnie będzie tutaj tłok jak pójdą wszystkie na zwolnienie
    Pineczka, truskawki i brzoskwinie to jedyne co mój organizm przyjmuje ewentualnie suche płatki kukurydziane.
    Patrycja Łuczkowska daj znać co tam u Was

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-25 zobacz kalendarz
    Przeczuwacie płeć dziecka? Co byście chciały mieć? Chłopca czy dziewczynkę? Wiadomo "najważniejsze żeby było zdrowe" ale wiem ze dziewczyny wolą mieć dziewczynki hehe a ojcowie synów. Ja już córkę mam to teraz by syn sie przydał.

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Cytat Zamieszczone przez dziewczyna600 Zobacz posta
    Przeczuwacie płeć dziecka? Co byście chciały mieć? Chłopca czy dziewczynkę? Wiadomo "najważniejsze żeby było zdrowe" ale wiem ze dziewczyny wolą mieć dziewczynki hehe a ojcowie synów. Ja już córkę mam to teraz by syn sie przydał.
    ja mam syna i chciałabym drugiego. Kiedyś moim marzeniem było mieć 3 synów, ale teraz dwóch wystarczyło by mi w zupełności. Jak się okażę dziewczynka.... będę musiała się z tym oswoić

Junior Member Awatar Carolina86
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja miałam dziś usg prenatalne i moja dzidzia jest zdrowa to dla mnie najważniejsze. Czekam tylko jeszcze na badania krwi. No i Pan doktor ledwo zauważył, że będzie dziewczynka a ja taka nastawiona na chłopaka

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Co do płci to mnie trafia jak słyszę od ludzi - to pewnie chcielibyście chłopca... (mamy dwie córki) i zawsze wtedy odpowiadam że 3 córkę.....

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    Co do płci to mnie trafia jak słyszę od ludzi - to pewnie chcielibyście chłopca... (mamy dwie córki) i zawsze wtedy odpowiadam że 3 córkę.....
    w sensie jesteśmy otwarci a każde dziecko każdej płci a takie mówienie mnie denerwuje strasznie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Ja chyba podświadomie chciałabym dziewczynkę bo już znam "instrukcje obsługi", że tak napisze. To całe dbanie o siusiaki, naciąganie, nienaciąganie mnie przeraża. W rodzinie z mojej strony na 9 dzieci są tylko 2 chłopcy a i tak się nimi nie zajmowałam więc nie mam doświadczenia :P. Ale co będzie to będzie, nie mam tak że musi być dziewczynka. Ale czuje się na chłopaka. Tym bardziej ze ta ciąża jest całkiem inna niż z Kingą. W 12 tc będę robić test z sody.u dziewczyny z marcowek 2014 które to robiły tylko jednej na usg wyszła inna płeć.

Carolina super że prenatalne wyszło ok.

A ja byłam jeszcze dziś u lekarza z powodu nieustającego przeziębienia i robił mi ekg coś mu się nie podobało w nowym stymulatorze (mam wszczepiony stymulator serca, ostatnio miałam wymianę na nowy) więc mam to kontrolować bo w sumie sama zauważyłam że inaczej działa niż tamten Ale w sierpniu kontrola to mam zwrócić kardiologowi na to uwagę. Ale póki nie mdleje (bo zawroty głowy to norma w tej ciąży) to jest ok.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Carolina86 Zobacz posta
    Hej dziewczyny ja miałam dziś usg prenatalne i moja dzidzia jest zdrowa to dla mnie najważniejsze. Czekam tylko jeszcze na badania krwi. No i Pan doktor ledwo zauważył, że będzie dziewczynka a ja taka nastawiona na chłopaka
    O rany wy juz na prenatalne bardzo sie ciesze ze zdrowej dzidzi

Podczytuje Was, bo na lutowkach na razie cisza

Testy z sody, wygooglam koniecznie jak zrobic

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Moj maz przeczuwa corke :P mowi ze nie daje zyc od poczatku i pewnie to kobieta a moj instynkt nie mowi nic. Teraz pewnie latwiej byloby nam miec drugiego syna i Noah tez bylby zadowolony ale zobaczymy co bedzie Pinia ja nic nie naciagalam hahaha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów