Strona 43 z 77
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 763

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Cytat Zamieszczone przez Dżoana3 Zobacz posta
    Powiedzcie mi czy Wy tez tak macie, ze spodnie Was cisna? Ja czuję, ze musze momentami rozpiąć guzik w jeansach i widzę po sukienkach wzdęty brzuszek. A to dopiero skończył się 8 tydzien i zastanawiam się czy macie podobnie. W czym tu chodzić teraz
    Ja jeżdżę dużo samochodem i musZę odpisać spodnie bo cisną, ale jak maly urośnie pójdzie trochę wyżej to znów będzie ok

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar iza092
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-23 zobacz kalendarz
    Też już się nie dopinam mam taki wzdęty brzuch a jak zapnę to tak jakbym oddychać nie mogła i muszę szybko rozpiąć

U mnie to samo brzuch widoczny od samego poczatku, a w pierwszej ciazy dopero od 5 mies. Strach myśleć co bedzie potem. Oczywiscie wszystko mnie ciśnie. Nie mam siły na nic, wstaję z łóżka i już jestem zmęczona, kilka razy się schyle i jakoś mnie brzuch ciągnie.

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-25 zobacz kalendarz
    Hej. a ja brzucha nie mam, a to druga ciąża. Waze tyle samo 55 kg. Tylko czuje ze coś tam w środku jest inaczej no ale to chyba normalne. W sumie to dopiero 9 tydz to co ma być widac? A jak mam wzdęcia to wtedy zawsze brzuch wystaje nawet bez ciąży. hehe

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Hej, witam ie po przerwie witam nowe mamy. Idę w czwartek na usg genetyczne, nie wiem czy pappa mi zrobi? W drugiej ciązy miałam ale moja lekarka to taka trochę panikara bo lekarz który robi usg do PAPPA powiedział że jej chyba normy na przezierność karkową wydrukuje bo niepotrzebnie mnie wystraszyła teraz byłam w 10 tc to jjuż kosć nosową widziałam i jakaś spokojna jestem.

Dziś w nocy śniło mi się że [poszłam na usg i lekarz mi pokazuje na monitorku dziecko - że chłopiec a ja ewidentnie widzę że dziewczynka i mówię że ja widzę dziewczynkę chyba się zaczęłam stresować przed czwartkiem bo wszyscy mnie o płeć dopytają....

Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    To teraz przejdź na tryb leniwej królowej, leż i odpoczywaj
    haha padłam tryb leniwej królowej podoba mi się
    Ostatnio edytowane przez Natalie ; 19-06-17 o 09:22

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, my już w Polsce jutro w koncu upragniona pierwsza wizyta, wczoraj przed lotem strasznie się wystraszylam bo wraz z sluzem dostałam różowego plamienia, do dziś się to nie powtorzylo tyle dobrze.
    U mnie to druga ciąża i nawet mąż zauważył mój brzuszek, mdłości powolutku przechodzą

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    witam i ja
    Ja prenatalne mam za tydzien w srode i juz panikuje, zresztą jak o wszystko w tej ciązy
    Ja niestety już z brzuszkiem dość widocznym, wkurza mnie jak ktoś tak dogłębnie sie wpatruje jakby to zbrodnia była :/
    W tamtym tyg złapałam zapalenie zatok, wrr ledwo wyszłam bez leków. MOja córcia złapała zapalenie spojówek i widzę, że i mnie ta przyjemność nie ominie ;( a bez kropli niestety się nie obędzie?Chyba, że któraś pomoże i doradzi co robić? Mam niby krople sulfacetamid i nie pisze tam, że nie można, w necie też poczytałam, że niby babki stosowały ale sama nie wiem ;( do wizyty jeszcze póltora tyg i nie wiem ;(
    Ostatnio edytowane przez rybkaPatii30 ; 19-06-17 o 13:28

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Cześć U mnie brzuch też coraz większy. Ale nie przejmuje się ciekawskimi spojrzeniami. Dziś trochę mnie pobolewa ale sporo zrobiłam więc muszę teraz poleże, a Kinga już śpi. Nic nie stoi na przeszkodzie. Ja wizytę mam w poniedziałek znaczy się trochę problemów z nią jest bo idę poza kolejką bo nadal nie ma terminu ale nie stresuje się bo wiem że mnie przyjmie. A na następną mąż chce iść i może córcia też pojdzie. Muszę się dowiedzieć czy może :P

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cześć, ja dziś w końcu mam pierwszą wizytę, strasznie się denerwuje.
    Na następną wizytę będę też musiała zabrać córcie bo nie bardzo mam u kogo ją zostawić,:-)

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Patrycja to trzymam kciuki mocno

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów