Strona 42 z 75
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 749

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Carolina ja zaszłam w piersza ciążę z niedoczynnoscia o której nie wiedziałam, po odebraniu pierwszych wyników miałam tsh 3,88 ale dostalam leki i wszystko bylo ok :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Carolina86
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-02 zobacz kalendarz
    Patrycja, ja teraz wyniki też mam w normie ale jednak jakieś małe obawy mam. I jak na razie czekam na 20.06 na badania prenatalne, mam usg i pobranie krwi. Cały czas o tym myślę, czy wszystko jest u mojej dzidzi ok

Junior Member
    naataaliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-20 zobacz kalendarz
    Hej hej, to ja też dołączam

Obecnie 8w 4d, crl 18,5 mm,serduszko 174 bpm Czyli wszystko ok, oby tak dalej Niełatwo w ciąże było zajść, ale mam nadzieję, że teraz to już będzie tylko lepiej.

termin 20.01.2018 r.

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Dziś coś śpiący dzień mam. I lenia totalnego od rana to tylko pranie ogarnęłam. Ja mam wizytę 26.06 znaczy mam nadzieję bo jak zadzwoniłam się umówić to już terminu nie było :/ mam dzwonić w poniedziałek czy się miejsce zwolniło a jak nie to pójdę pod koniec przyjmowania, kurczę człowiek idzie prywatnie i nie ma pewności czy będzie miejsce. Jak dzwoniłam chyba 2 tygodnie temu to już na 7.07 zapisywala to ciekawe czy jak bym się tego 26.06 chciała zapisać na następną wizytę to będzie miejsce :/ martwi mnie to trochę bo nie mam zamiaru "bić" się o wizytę za każdym razem. W razie W można zmienić lekarza prowadzącego w trakcie ciąży ? Dodatkowym minusem jest to że moja gin też jest w ciąży (23tc) choć mówiła że zostaje do porodu i po porodzie będzie dla ciężarnych w gabinecie Ale wiadomo jak to bywa, różnie. Choć jej tego nie życzę.

Junior Member
    iza092

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-23 zobacz kalendarz
    Witam Was Kochane
    dołanczam się do Was 8 tyd 4 dzień
    Potwierdzony termin 23.01.2018r
    Ogólnie jestem zamulona i nic mi się nie chce :/
    Też Was tak brzuch pobolewa?

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Cześć dziewczyny,
    Cichutko tu narazie
    W poniedziałek byłam u lekarza i potwierdzi ze Ciąża prawidłowa. Serduszko jest i mały ma 1.01cm
    Ale dziś o 6 rano przeżyłam horror. Wstałam rano poszłam siku A a tam mnóstwo krwi...
    Oraz do szpitala. Na szczęście wszystko ok ale mam brać duphaston. Wyszło 7tc+5 wizytę mam teraz 18.08.
    Kurczę wy jakiś częściej chodźcie. Ja miałam przyjść dopiero w 12tc na badania polwkowe. I dostałam całą listę wyników do zrobienia.
    Co do samopoczucia mdłości dołączają. Odrzucilo mnie od słodkiego, ale to akurat dobrzdobrze

Junior Member
    Małgosia81

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-20 zobacz kalendarz

Red face Witajcie

To ja też się przywitam i dołączam do grona styczniówek 2018.

9T. Od 7tygodnia biore duphaston.
    Od 8T wymioty, nudnosci prawie co chwila (jak jestem głodna czy właśnie się najadłam). Wczoraj jadąc pociągiem też zrobiło mi się niedobrze. Masakra

1 lipca mam pierwsze USG - obawiam się ale jestem dobrej myśli że wszystko będzie ok.
    Już teraz wydaje mi się że to będzie chłopak

Termin mam na 20.01.2018. Zobaczymy czy zdążymy przed dniem babci i dziadka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Cześć mamuśki.
    Byłam dziś na ryneczku kupiłam mnóstwo warzyw. Wzięłam też szczaw na zupę, ale nie wiem czy w sumie można w ciąży ze względu na ten szczawian wapna???

Junior Member Awatar Dżoana3
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-26 zobacz kalendarz
    Powiedzcie mi czy Wy tez tak macie, ze spodnie Was cisna? Ja czuję, ze musze momentami rozpiąć guzik w jeansach i widzę po sukienkach wzdęty brzuszek. A to dopiero skończył się 8 tydzien i zastanawiam się czy macie podobnie. W czym tu chodzić teraz
    Ostatnio edytowane przez Dżoana3 ; 16-06-17 o 13:27

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Kasiula mi mama odradzala szwawiową choć mam wielką ochotę na taką z jajeczkiem wrrrr zjadlabym

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów