Strona 40 z 92
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 918

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Dzisiaj mialam wizytę i widzialam serduszko, ucieszylam sie. Teraz jestem na izbie przyjec, bo zaczelam krwawic i to sporo... Jestem juz po usg, dzidzia nadal jest w macicy i żyje, slyszalam jej serduszko. Teraz jest 6 tydzien i 4 dzien, termin bylby na 1 lutego... Powinnam lezec, musze wziac zwolnienie lekarskie.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    [QUOTE=leelaa;3077720]Dzisiaj mialam wizytę i widzialam serduszko, ucieszylam sie. Teraz jestem na izbie przyjec, bo zaczelam krwawic i to sporo... Jestem juz po usg, dzidzia nadal jest w macicy i żyje, slyszalam jej serduszko. Teraz jest 6 tydzien i 4 dzien, termin bylby na 1 lutego... Powinnam lezec, musze wziac zwolnienie lekarskie.[/QUO

bedzie wszystko dobrze:* Mocno trzymam kciuki

u mnie 11 tc sie konczy a mi dzis mega niedobrze, mdli itp. W dodatku zlapalam ból gardla i okropny katar ;( Jestem jak umierajaca

Natalii, ja taki apetyt mialam w tamtym tygodniunie zasnelam bez zjedzenia czegos

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Hej hej, ja też myślałam, że po weekendzie czeka mnie sporo czytania, a tu tylko 2 strony
    U mnie weekend był dość intensywny, bo w sobotę wesele a w niedziele poprawiny, ale fajnie było. Czułam się w miarę ok.
    A dzisiaj szkoda gadać, nie dość, że mdłości mam cały dzień, to jeszcze ból głowy mnie złapał. Zapachy mi przeszkadzają strasznie, a dla mnie to nowość, bo w poprzedniej ciąży nic takiego nie miałam. No ale trudno, kliedyś powinno przejść

Natalii ja mam ochotę na jedzenie i mdłości jest to tak męczące !!! W pracy śmieją się ze mnie, że no stop tylko siedzę w socjalnym.

Wymioty sporadycznie. Poprzednia ciążę za to do 7 miesiąca. ... non stop wymioty. Rano i wieczorem .... minimum.

Junior Member Awatar Carolajna892
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Carolajna witaj co to znaczy 2o2k?
    Oznacza to ze dzieciaczki sa w oddzielnych workach owodniowych i maja oddzielne kosmowki. beda dwujajowe... Liczę na parke

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Leelaa trzymaj się kochana,odpoczywaj tyle ile się da.

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-25 zobacz kalendarz
    Ja mam dzisiaj wizytę. jakoś ok 16.30. Zobaczymy co tam wyrosło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Dzisiaj mam home office, zobaczymy jak tam krwawienie. Powoli ustaje, już ledwo co było na papierze. W ciąży z córką też miałam takie atrakcje, a nawet nieco gorsze.
    Za tydzień 24 czerwca wesele, ciekawe czy pójdę.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Junior Member Awatar Dżoana3
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-26 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny !

I ja dołączam do styczniowych mam Obecnie w 8 tygodniu, serduszko pulsowało już na pierwszym usg Ahh jakie to było miłe uczucie
    Też miałam problemy z plamieniem, biorę cały czas Duphaston.
    Teraz jeszcze antybiotyk na zapalenie pęcherza i jestem na L4. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i tego Wam też życzę

Junior Member Awatar Carolina86
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, ja mam termin na 2go stycznia u mnie narazie wszystko ok, choć bardzo czekam na kolejną wizytę aby w końcu usłyszeć jak bije serduszko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów