Strona 4 z 78
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 778

Styczniówki 2018

Senior Member
    CZ4RODZIEJK4

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-09 zobacz kalendarz
    Witam się nieśmiało i ja.
    Co prawda jeszcze różnie może być jednak postanowiłam dołączyć. To moja druga ciąża. Mam już cudną córeczkę która ma 18 miesięcy. O ile pierwsza ciąża była planowana, o tyle ta jest dla nas totalnym zaskoczeniem. Nie byłam zachwycona to mało powiedziane. Jednak jak to w życiu bywa, jak pojawia się zagrożenie to człowiekowi bardziej zależy. Tak więc termin z USG mamy na 13.01.

2. dzieckozakupy.pl
    Witam.
    Ja mam już 3 chłopców. 7 lat, 4 latka i półtora roku. Najmłodszego jeszcze karmię. Także same rozumiecie, że nie planowałam więcej dzieci. Ironia losu, bo o każdego z Synów staraliśmy się po kilka / kilkanaście miesięcy, a tu przy tabletkach taka niespodzianka. No cóż. Muszę się z tym zmierzyć. Już dzisiaj idę do lekarza, pewnie będzie za wcześnie, ale nie mogłam wytrzymac i się zapisałam. Testy domowe wskazywałyby jakiś 4 tydzień, jednak zrobiłam betę i ta bardziej wskazuje jakiś 6 tydzień. Zobaczymy co lekarz powie.
    Pozdrawiam

Witam nowe dziewczyny Gratulacje!

Ja byłam wczoraj u lekarza. Poszłam na NFZ z nadzieją, że będę chodzić, a prywatnie tylko kontrolne. Jednak nic z tego. Pani ginekolog. Jeszcze tylko 3 miesiące na NFZ. Później już tylko prywatnie, ale ma komplet pacjentek. No ale najważniejsze usłyszałam ciąża pojedyncza, żywa. Termin jednak na 8 stycznia .

U Was też taki problem z lekarzami na NFZ. U nas co lepsi, to uciekają do siebie prywatnie.

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez osaa Zobacz posta
    Witam nowe dziewczyny Gratulacje!

Ja byłam wczoraj u lekarza. Poszłam na NFZ z nadzieją, że będę chodzić, a prywatnie tylko kontrolne. Jednak nic z tego. Pani ginekolog. Jeszcze tylko 3 miesiące na NFZ. Później już tylko prywatnie, ale ma komplet pacjentek. No ale najważniejsze usłyszałam ciąża pojedyncza, żywa. Termin jednak na 8 stycznia .

U Was też taki problem z lekarzami na NFZ. U nas co lepsi, to uciekają do siebie prywatnie.
    ja dwie poprzednie ciąże chodziłam na nfz i teraz też mam taki zamiar ale może w większym mieście większe możliwości i dlatego tak/?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Osa a skąd jesteś??

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez CZ4RODZIEJK4 Zobacz posta
    Witam się nieśmiało i ja.
    Co prawda jeszcze różnie może być jednak postanowiłam dołączyć. To moja druga ciąża. Mam już cudną córeczkę która ma 18 miesięcy. O ile pierwsza ciąża była planowana, o tyle ta jest dla nas totalnym zaskoczeniem. Nie byłam zachwycona to mało powiedziane. Jednak jak to w życiu bywa, jak pojawia się zagrożenie to człowiekowi bardziej zależy. Tak więc termin z USG mamy na 13.01.
    tak jak ja moją drugą ciażą! było to samo, najgorzej mnie te grtulacje wkurzały ale teraz bardzo się cieszę że tak się stało, pomimo że było mi ciężko (pomiędzy dziewczynami mam 18 miesięcy różnicy)

Ja pierwsza ciążę chodziłam raz tak raz tak. Ale do tego samego gin. Jak robił usg polowkowe albo takie ważniejsze chodziłam do niego do prywatnego gabinetu. A normalne wizyty na NFZ. Ale bez problemu mogłam go złapać na oddziale gdy coś nie m artwilo albo pod tel. Więc spoko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    tak jak ja moją drugą ciażą! było to samo, najgorzej mnie te grtulacje wkurzały ale teraz bardzo się cieszę że tak się stało, pomimo że było mi ciężko (pomiędzy dziewczynami mam 18 miesięcy różnicy)
    No to na prawdę nie duża różnica wieku ciężko było?

Senior Member
    CZ4RODZIEJK4

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-09 zobacz kalendarz
    No u nas jeśli wszystko będzie już dobrze to różnica będzie 26 miesięcy. Bo córeczka w listopadzie skończy 2 latka. Co do kwestii tego, że nie planowane. Cóż, planowaliśmy z mężem tylko w przyszłym roku. Na ten rok była przeprowadzka. Teraz wszystko wisi na włosku. Bo miałam jechać do pracy za granicę i tam zamieszkać z mężem w końcu. A teraz czarno to widzę.
    Co do różnicy miedzy dziećmi to uważam że z moją rozgarniętą starszą będzie dobrze i różnica jest fajna. Tylko trochę mi plany pomieszało.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    No to na prawdę nie duża różnica wieku ciężko było?
    było, nie będę ściemniać że nie ale wcale nie tak ciężko jak myślałam. Najgorsza ciąża, bo nie dość że się kiepsko czułam to jeszcze wymagająca dziewczynka w typie żywe srebro, po porodzie było już tylko lepiej. Pierwsze miesiące trudno a potem co raz łatwiej, teraz to w ogóle bajka, nie mam problemów typu nudzi mi się mamo i ja się zrobiłam bardziej zorganizowana

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów