Strona 32 z 93
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 925

Styczniówki 2018

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    DOKŁADNIE u mnie tez mała róznica wieku b 20mcy i jakos rade dałam
    Teez byłam dzis na badaniach,pielegniara byla tak nieprecyzyjna, ze mi zyle prawie rozpruła i został krwiak w zgieciu ;( wizyte mam w srode, ale stres mam przed kazda wizytacją.No i ide na l4, bo wstawanie o 4 rano do pracy mnie wykańcza:/ Jutro za to wzięłam urlop i jade na zakupy, sukienki jakies musze kupić bo w spodniach sie nie zapinam, a w większości mam z wyższym stanem.

No i dziewczyny,nie martwcie sie na zapas!Co ma być to i tak nie zmienicie! :*
    Bierzesz już l4 z zaznaczona ciąża?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Też mam taką nadzieję, że dam sobie radę dzięki Dziewczyny za pocieszenie :*

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez marcelina1507 Zobacz posta
    Też mam taką nadzieję, że dam sobie radę dzięki Dziewczyny za pocieszenie :*
    u mnie podstawą był podwójny wózek i wiadro melissy dziennie

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Też nie mam podejścia do córki. Ostatnio tak się na nia wydarłam że z przerażenia az ten mój przyleciał sprawdzić co się dzieje. Bo pokoju nie chciała posprzątać. Ale wam powiem ze poskutkowało bo wysprzątała wszystkie zabawki jak ta lala. Ona umie tylko mnie pozbadła i jej się nie chce. Potem sie poryczałam, ona poszła na dół do babci a ja ryczałam aż w końcu zasnęłam i potem mi przeszedł ten wkurw. Ale to była sobota i chyba jeszcze nie dospałam tego tygodnia w pracy i musiałam się porządnie zregenerować bo teraz jest jakoś narazie normalnie. Zobaczymy w następny piątek.... czy nów wkurw dopadnie

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Skończyłam prasować! ufff! chyba ze 3 prania mi się naskładało zawsze sobie obiecuję że następnym razem poprasuję na bieżąco... taaa

Co do sprzątania moje mają 4 lata i 2,5 roku i ładnie sprzątają, akcja wyrzucam zabawki była ze dwa razy, wiedzą że mama nie żartuje i ładnie sprzątają oczywiście w miarę swoich możliwości

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez dziewczyna600 Zobacz posta
    Też nie mam podejścia do córki. Ostatnio tak się na nia wydarłam że z przerażenia az ten mój przyleciał sprawdzić co się dzieje. Bo pokoju nie chciała posprzątać. Ale wam powiem ze poskutkowało bo wysprzątała wszystkie zabawki jak ta lala. Ona umie tylko mnie pozbadła i jej się nie chce. Potem sie poryczałam, ona poszła na dół do babci a ja ryczałam aż w końcu zasnęłam i potem mi przeszedł ten wkurw. Ale to była sobota i chyba jeszcze nie dospałam tego tygodnia w pracy i musiałam się porządnie zregenerować bo teraz jest jakoś narazie normalnie. Zobaczymy w następny piątek.... czy nów wkurw dopadnie
    a ile lat ma Twoja córka?

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dziewczyna600 Zobacz posta
    Bierzesz już l4 z zaznaczona ciąża?
    A można jakoś inaczej?Juz na ostatniej wizycie gin chciał mi wypisać...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    A można jakoś inaczej?Juz na ostatniej wizycie gin chciał mi wypisać...
    no jak nie chcesz jeszcze mówic w pracy to nie musi ci zaznaczać ciąży na l4 no ale wtedy 80 procent płacą. Ja się właśnie zastanawiam bo u mnie wszystcy nie wiedza i wolałabym zeby sie narazie nie dowiedzieli, przynajmniej do końca 3 mca. Głupie przesady poprostu.

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    a ile lat ma Twoja córka?
    ma 3,5 roku ale jest bardzo kumata. Ona pięknie umie sprzatac tylko poprostu matke pozbadła.

Senior Member Awatar krowa_2
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-01 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny.
    Ja w tej ciąży czuje sie zupelnie inaczej niz w pierwszej, duzo gorzej. Caly czas mnie mdli brzuch boli i ogolnie jestem zmeczona taka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów