Strona 31 z 92
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 918

Styczniówki 2018

Leela a badalas poziom progesteronu ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    Leela a badalas poziom progesteronu ?
    Nie badalam...ale biore duphaston.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    No ja po badaniach, był problem żeby mi krwi utoczyć ale to jak tak zawsze teraz tylko do czwartku do wizyty.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Olusia_84 Zobacz posta
    Do rozszczepow. Ale tak jak mowilam nie ma co sie niepotrzebnie zamartwiac. Ja podchodze pozytywnie i zakladam ze nie bedzie chociaz tym razem u nas % dwa razy wieksze. Wiadomo ze w pierwszym trym lepiej nie chorowac ani nie brac antybiotykow i innych lekow ale nie na wszystko da sie wplynac i czasem trzeba wziac. Zdecydowana wiekszosc dzieci rodzi sie zupelnie zdrowych i tego sie trzymajcie.
    A jaki rozszczep ma Twój synek? Swego czasu pracowałam z roszczepami, naprawdę fajne dzieciaki i często było tak że tylko raz, ten jeden jedyny się zdarzył w rodzinie.
    Generalnie nie ma ustalonej etiologii rozszczepów - może być to RTG, leki albo ...nic!

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Jak tam Dziewczyny samopoczucie? U mnie jakoś kiepsko, boli mnie głowa i ogólnie jakaś osłabiona jestem. Nie mogę się doczekać wizyty w środę czy wszystko jest ok, czy jest ciąża i serduszko. Strasznie stresujące ..

No i jeszcze mam ostatnio wątpliwości czy dam sobie radę z dwójką małych dzieci, będzie różnica 2 lata, teściowa to nawet wprost mi się zapytała czy to wpadka, bo przecież Synek jest jeszcze za mały.

Ale my z mężem chcieliśmy mieć już drugiego szkraba, ale muszę być dobrej myśli

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    A jaki rozszczep ma Twój synek? Swego czasu pracowałam z roszczepami, naprawdę fajne dzieciaki i często było tak że tylko raz, ten jeden jedyny się zdarzył w rodzinie.
    Generalnie nie ma ustalonej etiologii rozszczepów - może być to RTG, leki albo ...nic!

Weźcie juz nie straszcie ;((( bo ja się za mocno stresuje

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Mial rozszczep podniebienia miekkiego na szczescie tylko. Teraz juz to wspomnienie. Tylko plyn w uszach mu zostal.

Dziewczyna600 spokojnie stres pieknosci szkodzi problemami najlepiej martwic sie jak juz sa a nie na zas

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    U nas pierwszy przypadek w rodzinie i winna byla z duzym prawd klima w aucie tzn moj maz i jego podkrecanie klimy. To teraz jak nam sie zdarzy jechac razem musi sie biedak gotowac i w domu tez nie pozwalam wlaczyc :>

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez marcelina1507 Zobacz posta
    Jak tam Dziewczyny samopoczucie? U mnie jakoś kiepsko, boli mnie głowa i ogólnie jakaś osłabiona jestem. Nie mogę się doczekać wizyty w środę czy wszystko jest ok, czy jest ciąża i serduszko. Strasznie stresujące ..

No i jeszcze mam ostatnio wątpliwości czy dam sobie radę z dwójką małych dzieci, będzie różnica 2 lata, teściowa to nawet wprost mi się zapytała czy to wpadka, bo przecież Synek jest jeszcze za mały.

Ale my z mężem chcieliśmy mieć już drugiego szkraba, ale muszę być dobrej myśli
    ja dałam radę z róznicą półtora roku, a teściowej powiedz żeby nos w kawę wsadziła, jak taka ciekawa bo to nie wasz synek będzie miał dziecko tylko wy (to do komentarza że on taki mały....)
    Ostatnio edytowane przez Natalie ; 05-06-17 o 13:15

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    ja dałam radę z róznicą półtora roku, a teściowej powiedz żeby nos w kawę wsadziła, jak taka ciekawa bo to nie wasz synek będzie miał dziecko tylko wy (to do komentarza że on taki mały....)
    DOKŁADNIE u mnie tez mała róznica wieku b 20mcy i jakos rade dałam
    Teez byłam dzis na badaniach,pielegniara byla tak nieprecyzyjna, ze mi zyle prawie rozpruła i został krwiak w zgieciu ;( wizyte mam w srode, ale stres mam przed kazda wizytacją.No i ide na l4, bo wstawanie o 4 rano do pracy mnie wykańcza:/ Jutro za to wzięłam urlop i jade na zakupy, sukienki jakies musze kupić bo w spodniach sie nie zapinam, a w większości mam z wyższym stanem.

No i dziewczyny,nie martwcie sie na zapas!Co ma być to i tak nie zmienicie! :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów