Strona 28 z 51
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 503

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Dziewczyny, we wtorek miałam betę 1390 U/l, a w czwartek wyniosła ona 2989 U/l. To chyba dobrze, dziewczyny? Lekarz zaprasza na wizytę, na kontrolę USG, żeby sprawdzić czy nadal nic nie widać w macicy. Czy mam się obawiać przy takim przyroście?

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Leelaa wedkug mnie prawidlowy przyrost :-)

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie. Ja chowam sie przed goracem bo od miesiaca juz mamy 30 stopni a tu jeszcze 3 miesiace upalow przede mna. Jutro przyjezdza do mnie moja mama to beda raczki do pomocy albo chociaz pobawi sie z wnusiem. Ja czuje sie raczej kiepsko, w poprzedniej ciazy o niebo lepiej. Moj maz mowi ze to kobieta bo od poczatku juz zyc nie daje Mlody chyba ma ospe chociaz jakos sie nie chce rozwinac. Uwazam caly czas by sie nie przeziebic, w aucie nawet nie wlaczam klimy i sie smazymy jak na patelni a tu taka niespodzianka buuu. W poprzedniej ciazy sie przeziebilam w 2 miesiacu i maly urodzil sie z rozszczepem podniebienia. Miejmy nadzieje ze teraz juz sie nie powtorzy.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Olusia, twoj synek jest starszy od mojej corki tylko o miesiąc jak nam sie szkraby urodza, bedzie 4 lata roznicy, lajtowo co nie?

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    w pierwszej ciązy mnie tak przez 1 trymestr glowa bolała notorycznie
    Mnie też!! Do tego stopnia, że musiałam zakrywać kocem głowę żeby nie docierało do moich oczu nawet światło, teraz też mnie boli, ale narazie do zniesienia

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    No wlasnie oby bylo lajtowo. Moj ma isc do przedszkola od wrzesnia to moze odetchne :P ciesze sie ze jednak drugie sie pojawia dopiero teraz chociaz juz pare razy sie staralismy i wczesniej ale teraz wiem ze w tym okresie kiedy najbardziej potrzebowal nas na wylacznosc to mial ile chcial. I mam nadzieje ze 4 lata roznicy to jeszcze ok by mieli wspolny jezyk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Olusia_84 Zobacz posta
    No wlasnie oby bylo lajtowo. Moj ma isc do przedszkola od wrzesnia to moze odetchne :P ciesze sie ze jednak drugie sie pojawia dopiero teraz chociaz juz pare razy sie staralismy i wczesniej ale teraz wiem ze w tym okresie kiedy najbardziej potrzebowal nas na wylacznosc to mial ile chcial. I mam nadzieje ze 4 lata roznicy to jeszcze ok by mieli wspolny jezyk
    Moja corka od kwietnia chodzi do przedszkola i nie jest rozowo... w kwietniu byla 3 dni, w maju byla 10 dni. Reszta to katar i kaszel, goraczka...

W kwestii wspolnego jezyka to na tym etapie duza role odgrywa plec, tak mysle. Jak rodzenstwo jest tej samej plci to bedzie gitara (niestety w okresie dojrzewania starszaka drogi moga sie rozjechac). Przy odmiennej plci raczej nie liczylabym na jakies super relacje.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Mamusia2018

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-17 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamuśki

Od dziś dołączam do Was dziś już mamy 7tyg.i 3 dni i około 1,7cm <3.
    Za to Mamusia ma +3kg ... :P

Buziaki :*

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    To mnie pocieszylas hahaha no ciekawe jaka plec tym razem

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Ja jeszcze nic nie przytylam bo sie duzo ruszalam ale ostatnio cos slabo sie czuje i goraco jest to tylko czekam na kg...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów