Strona 27 z 51
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 503

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Hej dziewczyny,
    Nie pisałam bo nic, bo w sumie nadal nic nie wiem prócz na szczęście tego ze że na pewno to nie jest ciąża pozamaciczna.

Widać pęcherzyk w macicy, ale...
    Betę miałam ponad 15500 a w pęcherzyki tylko ciałko żółte.
    Lekarz twierdzi że może to być dopiero 5-6 tydzień i muszę znów uzbroić się w cierpliwość.
    Kolejna wizyta 12.06.

Walczę teraz z bóle gardła. Dziś idziemy do lekarza bo moj syn (6 lat) prawdopodobnie ma angine.. Mam nadzieję że mnie to nie złapie.

Co do wagi mam -3kg

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    ja tez dziś w nie najlepszej formie:/. w pracy z rana ciacha i niestety zjadłam o jeden za dużo i mnie mdłi cały czas.No i nie wiem czemu ciągle boli mnie głowa ;( Może mnie jakieś przeziębienie łapie, bo gardziołko też drapie...
    w pierwszej ciązy mnie tak przez 1 trymestr glowa bolała notorycznie

Senior Member
    Madula

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę mamą
    Cześć Dziewczyny!
    Nie odzywałam się bo niestety u mnie nie ciekawie. Muszę się wypisać z naszej grupy. Niestety poroniłam. Życzę Wam wszystkiego dobrego, spokojnych dalszych miesięcy ciąży i żeby Maluszki zdrowo się rozwijały

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Madula Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny!
    Nie odzywałam się bo niestety u mnie nie ciekawie. Muszę się wypisać z naszej grupy. Niestety poroniłam. Życzę Wam wszystkiego dobrego, spokojnych dalszych miesięcy ciąży i żeby Maluszki zdrowo się rozwijały
    tak mi przykro nawet myślałam wczoraj o Tobie

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Madula jejku strasznie mi przykro, wiem doskonale co czujesz, 3 mkaj się z czasem będzie chociaż troszkę lepiej

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Kasiula 888 - na pewno nie 5tc ale 6tc jak najbardziej możliwy.

Madula - przykro mi, przytulam <3

Patrycja - dzieniczek ciazy Brioko kupujesz przez sklep internetowy Brioko mam nadzieje, ze ciagle jeszcze prowadza interes

Ja jestem troche niespokojna, wczoraj po 20:00 mialy byc wyniki bety i do tej pory nie ma. Maz wydzwania do placowki i nic. Mam obawy czy gdzies nie zaginela moja probka krwi.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    My dziś mamy piknik w przedszkolu u córki pogoda zapowiada się niezła, choć wczoraj było paskudnie zaraz wywieszę pranie to szybko wyschnie poprałam swoje ubrania ciążowe bo czas spojrzeć prawdzie w oczy, szczuplejsza tego lata nie będę.
    Haha ale że już Dobre tempo masz z tym praniem

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Data
    Cytat Zamieszczone przez Madula Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny!
    Przykro mi ;( życzę dużo siły i wytrwałości

Mieszka w
    P
    O mnie
    Data
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    My dziś mamy piknik w przedszkolu u córki pogoda zapowiada się niezła, choć wczoraj było paskudnie zaraz wywieszę pranie to szybko wyschnie poprałam swoje ubrania ciążowe bo czas spojrzeć prawdzie w oczy, szczuplejsza tego lata nie będę.
    Szybciutko
    Ja nie miałam ubrań ciazowych w pierwszej ciąży ale teraz chyba się bez nich nie obejdzie

Cytat Zamieszczone przez rybkaPatii30 Zobacz posta
    ja tez dziś w nie najlepszej formie:/. w pracy z rana ciacha i niestety zjadłam o jeden za dużo i mnie mdłi cały czas.No i nie wiem czemu ciągle boli mnie głowa ;( Może mnie jakieś przeziębienie łapie, bo gardziołko też drapie...
    Ja też mam ból głowy i gardła byłam dzis u lekarza i przepisał mi tamtumverde do płukania i olejek z oregano

Senior Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny dawno tu nie zaglądałam ale brak czasu na wszystko :/ we wtorek byłam na wizycie i widziałam już serduszko nastepna wizyta 20.06

co do wagi to też schudłam ale brzuszek już jest lekko widoczny

Madula bardzo mi przykro

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów