Strona 22 z 92
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 915

Styczniówki 2018

Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    ja mam 7 wizytena kiedy masz termin?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez dziewczyna600 Zobacz posta
    czy to prawda ze jak wymiotowałam i zdychałam w poprzedniej ciazy to teraz omeg sie czyc zupelnie inaczej?
    no pewnie, każda ciąża inna, choć pewne podobieństwa mogą być

Junior Member
    dziewczyna600

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-25 zobacz kalendarz
    Mam nadzieje ze tym razem nie będę tak zdychać jak ostatnio. Wczoraj byłam u gina, zobaczyłam ze cos w pęcherzyku juz się pojawiło i pulsowało. Bo jak byłam tydzień temu to ył tylko pusty pęcherzyk. Ale byłam wtedy tak na szybko stwierdzić prywatnie poradzić sie o brałam antybiotyk i byłam strasznie przeziębiona. Wczoraj byłm na nfz juz u takiego który bedzie prowdził mi ciąże. Jeszcze karty nie założył. Idę 13go na kolejną wizytę to wtedy założy.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kto i jakim prawem usunął moje posty i awatara???!!!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    dobrze że jesteś, działo się tu.....
    mamy nadzieję że ty nam to wszystko wyjaśnisz....

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Wszystkie posty zostały usunięte na moją prośbę, a awatar to moje prywatne zdjęcie. Sprawa zostanie zgłoszona na policję, jeśli do końca tygodnia nie zostaną sprostowane wszystkie oszczerstwa, zwłaszcza na facebooku, gdzie nie jestem anonimowa tak, jak tutaj. Moja 88-letnia ciocia oczekuje na zwrot wyłudzonych pieniędzy, a moi potencjalni pracodawcy na przeprosiny. Radzę się przyznać, bo policja bez problemu namierzy twoje IP.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Cosima1488 Zobacz posta
    Wszystkie posty zostały usunięte na moją prośbę, a awatar to moje prywatne zdjęcie. Sprawa zostanie zgłoszona na policję, jeśli do końca tygodnia nie zostaną sprostowane wszystkie oszczerstwa, zwłaszcza na facebooku, gdzie nie jestem anonimowa tak, jak tutaj. Moja 88-letnia ciocia oczekuje na zwrot wyłudzonych pieniędzy, a moi potencjalni pracodawcy na przeprosiny. Radzę się przyznać, bo policja bez problemu namierzy twoje IP.
    nie kopiuj wiadomości z forum staraczek, bo to bez sensu, prosimy o merytoryczną wypowiedź co właściwie się stało?Wiesz w ogóle co pisałaś ty/osoba podająca się za Ciebie??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Dziewczyny, darujcie sobie.. ja bym w ogole nie zwracala na nia uwagi.

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez dziewczyna600 Zobacz posta
    Mam nadzieje ze tym razem nie będę tak zdychać jak ostatnio. Wczoraj byłam u gina, zobaczyłam ze cos w pęcherzyku juz się pojawiło i pulsowało. Bo jak byłam tydzień temu to ył tylko pusty pęcherzyk. Ale byłam wtedy tak na szybko stwierdzić prywatnie poradzić sie o brałam antybiotyk i byłam strasznie przeziębiona. Wczoraj byłm na nfz juz u takiego który bedzie prowdził mi ciąże. Jeszcze karty nie założył. Idę 13go na kolejną wizytę to wtedy założy.
    Moze bedzie lepiej

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Cześć

Witam nowe Mamusie coraz więcej nas, ja w poprzedniej ciąży dołączyłam dopiero koło 20 tc chyba, ale długo je podczytywałam. I nie żałuje że się odezwałam, tak kochanych osóbek jeszcze nie spotkałam :P

Mi wczoraj było niedobrze, nawet obiadu nie zrobiłam bo na samą myśl mnie odrzucało, Dziś za to jest ok, ale to chyba zasługa tego że jem często a niewiele, i dużo pije. Mi już kartę ciąży założyła, a z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży zaświadczenie do becikowego wypisywała mi położna już po porodzie na podstawie karty ciąży. Też mam serię badań do zrobienie, minus prywatnego prowadzenia ciąży- wszystko płatne, ale nie odpuszczę mojej gin. Też jest w ciąży 23 tc ale mówiła że do końca będzie pracować i po porodzie wraca dla ciężarnych do gabinetu. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów