Strona 20 z 51
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 503

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mam wyniki bety! Wychodzi 1390 U/l, co odpowiada 5-6 tygodniowi!!! Chyba się załamię... Lekarz skomentował online, że mam koniecznie powtórzyć badanie beta 1 czerwca...

Dla porównania miesiąc temu beta w tym samym okresie wynosiła 350 U/I i poroniłam tydzień po pobraniu krwi. Wydawała mi się wtedy za niska, a teraz za wysoka, nie widać nic absolutnie, żadnego pęcherzyka, płynu... A już miałam nadzieję, że to wczesna ciąża jakiś 4 tydzień...

Edytuję: znalazłam, że ktoś na kafeterii w podobnym wątku napisał:
    "Na usg widac jak beta jest przynajmniej 2000, wiec moze zrob bete, nastepna po 48h i sprawdzisz czy przyrasta. Jak dla mnie to jeszcze jest czas. Niby sprzet dobry ale nie koniecznie az tak dobry."

Z kolei na innej stronie jakiś lekarz się wypowiedział:
    "Pęcherzyk ciążowy pownien być możliwy do uwidocznienia przy stężeniu beta HCG ok. 1500 mIU/ml. "

Pocieszne, jeszcze mam szansę
    Ostatnio edytowane przez leelaa ; 30-05-17 o 19:02

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć dziewczyny. Zrobiłam dzis tysiąc testów ciążowych i wyszło ze jestem w 4tyg i mam termin na 11.02. . Jakos wciąż cieżko mi w to uwierzyć nie widzę wątku dla lutowek wiec tutaj pozwoliłam sobie napisać. Jeszcze nie powiedziałam partnerowi bo nie wrócił z pracy. Zastanawiam sie jak to zrobic. To nasze drugie dziecko byłoby i pewnie ostatnie wiec chciałabym zeby miał jakiś efekt Wow.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez Filemona Zobacz posta
    Cześć dziewczyny. Zrobiłam dzis tysiąc testów ciążowych i wyszło ze jestem w 4tyg i mam termin na 11.02. . Jakos wciąż cieżko mi w to uwierzyć nie widzę wątku dla lutowek wiec tutaj pozwoliłam sobie napisać. Jeszcze nie powiedziałam partnerowi bo nie wrócił z pracy. Zastanawiam sie jak to zrobic. To nasze drugie dziecko byłoby i pewnie ostatnie wiec chciałabym zeby miał jakiś efekt Wow.
    Gratuluję! Zawsze możesz sama stworzyć wątek dla lutówek Ja po prostu wysłałam mężowi zdjęcie testu i tyle

EDIT: Stworzyłam wątek lutówek Własnie dzisiaj robiłam przeliczenia i jakieś lutówki już powinny być, a wątku brak Wydawało mi się to dziwne
    Ostatnio edytowane przez leelaa ; 30-05-17 o 19:21

Dziękuje leelaa. Tez myślałam powiedzieć mu przez tel ale chce zaczekać i powiedzieć to osobiście

Witajcie, ja jestem w 6tygodniu, termin mam na 10-15stycznia
    Odrazu mam pytanie, czy po pierwszej wizycie u gina powinnam dostac jakies potwierdzenie wizyty potrzebnej pozniei do becikowego czy nie? Dostalam tylko skierowanie na badania, lekarz powiedzial, ze mam przyjsc po zrobieniu badan i wtedy zalozy mi karte ciazy

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Leelaa piekna beta:-) wiem ,że to trudne,ale poczekaj do czwartku do kolejnej bety i postaraj się nie stresować, zobaczysz wszystko bedzie ok :-)

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Oliwka witaj :-) w pierwszej ciąży bylam u Swojego lekarza już w 5 tyg i od razu założył mi kartę, ale wiem że z tym.to różnie :-) jesli chodzino becikowe to wiem tylko z opowieści bo ja nawet się nie starałam bo z mężem mielismy za duże zarobki, ale niby lekarz na Twoje żądanie powinien wystawic zaświadczenie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez oliwka94 Zobacz posta
    Witajcie, ja jestem w 6tygodniu, termin mam na 10-15stycznia
    Odrazu mam pytanie, czy po pierwszej wizycie u gina powinnam dostac jakies potwierdzenie wizyty potrzebnej pozniei do becikowego czy nie? Dostalam tylko skierowanie na badania, lekarz powiedzial, ze mam przyjsc po zrobieniu badan i wtedy zalozy mi karte ciazy
    Oliwka, zaświadczenie do becikowego lekarz wypisuje dopiero po rozwiązaniu ciąży Wpisuje tam daty wizyt po jednej z każdego trymestru na dowód, że dbałaś o ciążę

Co do karty ciąży, z reguły lekarze zakładają ją jak na usg w macicy jest zarodek

Dzieki za odp,
    w mojej poprzedniej ciazy bylam na pierwszym badaniu za granica i tam dostalam potwierdzenie wizyty, gdzie opisane byly wszystkie szczegoly ciazy podczas tego badania.
    Stad moje zdziwienie, ze tym razem wyszlam tylko ze skierowaniem :P bylam taka rozkojarzona i przeszczesliwa z widoku bijacego serduszka, ze nawet nie spytalam lekarza o te szczegoly

Junior Member
    rybkaPatii30

Mieszka w
    Jasło
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-05 zobacz kalendarz
    Witam
    Ja karte ciaży miałam założana na pierwszej wizycie, w 5tc. Był zarodek, ale bez echa..serduszko było w 7tc
    a co do becikowego , to u nas położna wydawała na końcówce ciąży

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów