Strona 2 z 78
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 778

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez osaa Zobacz posta
    Witam
    Będę mama
    Tylko jeszcze jestem przed wizytą u lekarza.
    Nataliee gratulacje! Masz już szkraba?
    cześć na kiedy masz termin?
    Jeżeli pytasz czy mam już dzieci to tak

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez osaa Zobacz posta
    Tak jakoś post mi nie wyszedł

Tak chodziło mi o dzieci .

Z miesiączki na 5 stycznia. Zobaczymy co powie lekarz.

Ja tez jestem juz mama 5 letniej dziewczynki. Wiec będę teraz podwójną; )
    mi z OM też 5 stycznia wychodzi

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Osaa całkiem nieźle, ale ja z tych nie rzygających jedynie co to piersi mnie bolą i powoli z biustonoszy "wyrastam".

Junior Member
    Gośka_28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-04-08 zobacz kalendarz
    Witam Was serdecznie,
    Z przyjemnością dołączę do Waszego grona
    U mnie około 6 tydzień, wizyta u lekarza już była w czwartek, ale na razie tylko pęcherzyk. Następna wizyta 18-tego więc mamy nadzieję na zobaczenie serducha

Witajcie dziewczyny ja też się dołączam dziś rano zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciążowy jesteście pierwsze którym mówię nawet mój mąż nie wiem chce mu zrobić wieczorem niespodziankę wieczorem jak synek pójdzie spac zrobię kolację i dam mu mini prezencik z testem ciazowym

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Gośka_28 Zobacz posta
    Witam Was serdecznie,
    Z przyjemnością dołączę do Waszego grona
    U mnie około 6 tydzień, wizyta u lekarza już była w czwartek, ale na razie tylko pęcherzyk. Następna wizyta 18-tego więc mamy nadzieję na zobaczenie serducha
    fajnie że jesteś mam nadzieję że na wizycie zobaczysz serduszko

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny ja też się dołączam dziś rano zobaczyłam dwie kreseczki na teście ciążowy jesteście pierwsze którym mówię nawet mój mąż nie wiem chce mu zrobić wieczorem niespodziankę wieczorem jak synek pójdzie spac zrobię kolację i dam mu mini prezencik z testem ciazowym
    Cześć
    koniecznie napisz jak zareagował!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam.
    Ja też nieśmiało chciałabym do Was dołączyć. W sobotę robiłam test i są dwie kreseczki. Termin porodu będzie wyliczany z usg, ponieważ nie miałam "normalnej" miesiączki. Brałam tabletki antykoncepcyjne, które były źle dobrane i krwawilam przez 3 tygodnie. Po odstawieniu już nie dostałam okresu, dlatego zrobiłam test. No i jest dzidziuś. Jeszcze nie przyzwyczailam się do tej myśli i nie wiem czy się cieszę czy nie.
    Pozdrawiam

Mąż prawie się poplakal nie mógł uwierzyć bo ja cały czas mu mówiłam ze pewnie dostanę okres bo brzuch mnie boli i on przyzwyczaił się do tej myśli ze się nie udało a tu taka niespodzianka ja obecnie jestem w 5 tyg więc to początek nie chce iść na razie do gin bo w pierwszej ciąży poszłam za szybko na poczatku 6 tyg i nie było serduszka tyle co ja się denerwowalam tylko ja wiem. Więc teraz pójdę gdzieś w 7-8 tyg żeby było już serduszko. Monito555 a czemu nie wiesz czy się cieszyć?

Ciąża nie planowana. Mam już dzieci.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów