Strona 19 z 51
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 503

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Jak myślisz, jak powtórzę betę w czwartek to będę mogła porównać? Nie ma możliwości zrobienia drugiej bety jutro.
    potwierdzi ci to czy ciąża jest, bo jak beta rośnie to znaczy że zarodek się rozwija. Myślę że po prostu nie wiadomo kiedy miałaś owu i stąd kłopot w interpretacji. Jak byłam u gina pierwszy raz w terminie @ (zrobiłam w domu test) to też nic nie było widać, ani zarodka ani jaja. Tylko płyn w macicy, dr mówił że do dwóch tygodni będzie widać co i jak - bo albo płyn to implantujący się zarodek albo początek @. U mnie poszło w zarodek bo za dwa tyg usłyszałam serduszko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Leelaa jak najbardziej juz po tym wyniku bedziesz miala jasnosc a w czwartek sprawdzisz czy beta urosła. Tez mi się wydaje, że to moze być wczesna ciąża dlatego jeszcze nic nie widać

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Bo tak sobie kalkuluję jak było ze współżyciem.. Jedno było w okolicach 3 maja, drugie 13 maja. Wiadomo, że to z 3 maja odpada, bo już byłoby widać na 100%. Czy to możliwe, żeby nie było widać pęcherzyka ze współżycia 13 maja? Wiadomo, że muszą minąć 2 tyg od zapłodnienia plus jeszcze około 3 dni żyją plemniki. Tymczasem minęło 16 dni od współżycia.

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    W pierwszej ciąży byłam u kekarza w 5 tyg i było widać zaś u mojej przyjaciolki dopiero w 6 tyg wiec moze faktycznie u Ciebie jest jeszcze zbyt wcześnie a wyniki bety masz jutro?

Junior Member
    julka93

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-29 zobacz kalendarz
    Ja mam termin na 29.01

Junior Member
    natalia51222

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny. U mnie sprawa wygląda następująco. Byłam wczoraj u lekarza, dostałam się prywatnie i od razu skierowanie do szpitala :-/ podejrzenie ciąży pozamacicznej. Od razu załamka. Dzisiaj znowu zrobili usg i jest zarodek w macicy. Być może przesunęła mi się owulacja bo ciąża wygląda na 5 tydzień. Serduszka jeszcze nie widać. Pobrali krew na badania i czekam na wynik beta hcg. Trzymajcie mocno kciuki :-)

Junior Member
    julka93

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez leelaa Zobacz posta
    Bo tak sobie kalkuluję jak było ze współżyciem.. Jedno było w okolicach 3 maja, drugie 13 maja. Wiadomo, że to z 3 maja odpada, bo już byłoby widać na 100%. Czy to możliwe, żeby nie było widać pęcherzyka ze współżycia 13 maja? Wiadomo, że muszą minąć 2 tyg od zapłodnienia plus jeszcze około 3 dni żyją plemniki. Tymczasem minęło 16 dni od współżycia.
    Ja jestem 5w3d i wczoraj będąc na usg było widać sam pęcherzyk w miejscu łączenia się jajowodu z macicą. Za 2 tyg.mam następną wizytę i wtedy okaże się czy wszystko jest w porządku czy jednak ciąża pozamaciczna. Dodam, że mam macicę dwurożną. A współżycie było w dniach 29.04-7.05 praktycznie codziennie no i miałam nieregularne miesiączki i to wszystko ma wpływ na to. Ze względu na plamienia biorę luteinę. Będzie dobrze u ciebie i u mnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Cytat Zamieszczone przez julka93 Zobacz posta
    Ja jestem 5w3d i wczoraj będąc na usg było widać sam pęcherzyk w miejscu łączenia się jajowodu z macicą. Za 2 tyg.mam następną wizytę i wtedy okaże się czy wszystko jest w porządku czy jednak ciąża pozamaciczna. Dodam, że mam macicę dwurożną. A współżycie było w dniach 29.04-7.05 praktycznie codziennie no i miałam nieregularne miesiączki i to wszystko ma wpływ na to. Ze względu na plamienia biorę luteinę. Będzie dobrze u ciebie i u mnie.
    Zobaczymy Jesli owulacja byla u mnie faktycznie 13 maja to wychodzilby mi teraz 4 tydzien ciazy.
    Uwazaj na siebie i oszczedzaj sie

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez natalia51222 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny. U mnie sprawa wygląda następująco. Byłam wczoraj u lekarza, dostałam się prywatnie i od razu skierowanie do szpitala :-/ podejrzenie ciąży pozamacicznej. Od razu załamka. Dzisiaj znowu zrobili usg i jest zarodek w macicy. Być może przesunęła mi się owulacja bo ciąża wygląda na 5 tydzień. Serduszka jeszcze nie widać. Pobrali krew na badania i czekam na wynik beta hcg. Trzymajcie mocno kciuki :-)
    Wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli Trzymam kciuki

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    ja wiele rozumiem ale po co udawać ciążę w internecie i to jeszcze poczwórną? Tak hipotetycznie pytam, co za korzyść z tego?
    No właśnie ja też tego trochę nie rozumiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów