Strona 13 z 75
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 749

Styczniówki 2018

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Natalia mnie też ciągle ponieważ brzuch, choć dziś po dwóch dniach wolnego od pracy, rzadko kiedy. Widać ciągłe bieganie po sklepie mi nie służyło.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cosima super piekna beta, kiedy teraz kolejna wizyta?

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    I ja się witam niepewnie...jeszcze sama w to nie wierzę.
    Po 2 latach starań, po 3 biochemicznych i jednej stracie na bardzo wczesnym etapie okazuje się, że spodziewam się najprawdopodobniej bliźniąt. Jest szansa na trojaczki...
    Beta z czwartku 3488,65, jutro powtarzam. Na USG biły 2 serduszka, ale był też widoczny trzeci zarodek.
    Strasznie się boję...
    Objawy na razie skąpe, tylko senność i kompletny brak apetytu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
    WOW! no byś miała nagrodę za te wszystkie starania!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez natalia51222 Zobacz posta
    Witam wszystkie przyszłe mamy

Prawdopodobnie również zostanę mamą na początku stycznia Wczoraj test pokazał mi 2 kreski. Super niespodzianka na Dzień Mamy
    Jednak mam mały problem i proszę o radę. Ostatnią @ miałam 24.03, cykle nieregularne. Robiłam testy 19.05, wyszły negatywnie więc pomyślałam, że znowu cykl jakiś długi będzie.
    Wczoraj wszystko się zmieniło. Dzwoniłam, żeby umówić się na wizytę do mojego lekarza, a najbliższy termin 23.06. pomimo tego, że powiedziałam pani w rejestracji, że podejrzewam ciążę. W innej przychodni termin na 21.07..... Według kalkulatorów jest to już 9 tydz. i teraz zastanawiam się czy szukać na szybkiego jakiegoś innego lekarza czy czekać. Doradźcie coś, co mam robić? :/

Pozdrawiam
    Tak, jakanjszybciej, żebyś miała opiekę od 10 tc minimum bo inaczej nie będzie becikowego. Niby głupie pieniądze le 1000zł na początek się bardzo przyda Ja bym poszła do swojego pod gabinet, powiedziała jak jest i pewnie cię przyjmie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez natalia51222 Zobacz posta
    U mnie właśnie prywatnie takie terminy w poniedziałek będę obdzwaniać wszystkie przychodnie w mieście, a jak się nie uda to i okoliczne. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku... Cały czas brzuch mnie pobolewa :/
    a to Twoja pierwsza ciąża? Takie pobolewania jak na okres (delikatne) świadczą o rozrastaniu się macicy ktoś tam się rozpycha

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Ja też się nieśmiało witam, jestem mamą Styczniaka 2016 i prawdopodobnie, jeśli wszytko pojdzie dobrze, to też będzie następny Styczniak

Zrobiłam 2 testy i oba pokazały 2 kreseczki, strasznie się cieszę i zaraem boję czy wszystko będzie ok

Do lekarza wybieraz się w następnym tygodniu, czyli będzie to 7 tc

Ostatnią ciążę przesiedziałam całą na tym forum i bardzo miło wspominam Dziewczyny

Junior Member
    natalia51222

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    a to Twoja pierwsza ciąża? Takie pobolewania jak na okres (delikatne) świadczą o rozrastaniu się macicy ktoś tam się rozpycha
    Tak, to moja pierwsza ciąża, dlatego nie wiem nawet jak ciało ma się zachowywać i nawet najmniejsze pobolewanie wywołuje pewnego rodzaju stres

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    natalia51222

O mnie
    Jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    Tak, jakanjszybciej, żebyś miała opiekę od 10 tc minimum bo inaczej nie będzie becikowego. Niby głupie pieniądze le 1000zł na początek się bardzo przyda Ja bym poszła do swojego pod gabinet, powiedziała jak jest i pewnie cię przyjmie.
    Z tego co się orientuję to wystarczy zaświadczenie do becikowego od położnej, że ona stwierdziła, że jest się w ciąży

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Marcelina witaj wśród Nas :-) ja rowniez należałam do grupy tyle,że do listopadowe malenstwa 2014 i też dobrze to wspominam :-)
    Ja wizyte mam dopiero za miesiąc i będą to najdłuższe 4 tyg bedzie to 8 tydz. stresuje się strasznie bo jestem po stracie aniolka w 10 tyg w lutym.tego roku.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Marcelina witaj wśród Nas :-) ja rowniez należałam do grupy tyle,że do listopadowe malenstwa 2014 i też dobrze to wspominam :-)
    Ja wizyte mam dopiero za miesiąc i będą to najdłuższe 4 tyg bedzie to 8 tydz. stresuje się strasznie bo jestem po stracie aniolka w 10 tyg w lutym.tego roku.
    ja do tej pory mam kontakt i z majówkami 2013 i październikami 2014 a z pażdzierniczkami się spotykamy się co roku na zlot

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów