Strona 12 z 92
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 915

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar kasiula888
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Jestem mamą będę mamą :)
    Data
    1 czerwiec 2011 :)
    Cześć Dziewczyny,

dołączam do Was chociaż bardzo nie pewnie...
    Test robiłam w poniedziałek wyszły 2 kreski, co mnie bardzo zdziwiło, bo w lutym miałam monitoring cyklu i wyszło, ze mam zespół LUF (czyli nie ma szans an zapłodnienie)
    Ponieważ podczas pierwszej ciąży i po porodzie miałam bardzo dużo problemów od razu poszłam do mojego lekarza. Na USG było widać płyn poza macicą, ale to prawdopodobnie pęknięty torbiel. Lekarz twierdził, że za dużo by go było jak na pękniętą ciążę ektopową, ale nie widział też nigdzie pęcherzyka... ;(
    Kazał zrobić test Bety w poniedziałek wyszła 1154, a w środę 2519 czyli przyrost bardzo dobry.
    Na razie zakładamy, że to prawidłowa ciąża. jedyne co biorę to kwas foliowy. Dziwi mnie tylko brak jakichś większych objawów. Mam mdłości, ale nie jakieś bardzo męcząc, piersi mnie nie bolą, a w pierwszej ciąży jeszcze przed dniem planowanej miesiączki bolały tak, ze nie można było się dotknąć. Czytałam, że u Was też nie każda ma dolegliwości... na wizytę idę dopiero w czwartek. Chyba, że coś będzie się działo

Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale mam nadzieje, że będę tu z Wami jakiś czas. wstępnie termin wychodzi na 24.01.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kasiula888 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny,

dołączam do Was chociaż bardzo nie pewnie...
    Test robiłam w poniedziałek wyszły 2 kreski, co mnie bardzo zdziwiło, bo w lutym miałam monitoring cyklu i wyszło, ze mam zespół LUF (czyli nie ma szans an zapłodnienie)
    Ponieważ podczas pierwszej ciąży i po porodzie miałam bardzo dużo problemów od razu poszłam do mojego lekarza. Na USG było widać płyn poza macicą, ale to prawdopodobnie pęknięty torbiel. Lekarz twierdził, że za dużo by go było jak na pękniętą ciążę ektopową, ale nie widział też nigdzie pęcherzyka... ;(
    Kazał zrobić test Bety w poniedziałek wyszła 1154, a w środę 2519 czyli przyrost bardzo dobry.
    Na razie zakładamy, że to prawidłowa ciąża. jedyne co biorę to kwas foliowy. Dziwi mnie tylko brak jakichś większych objawów. Mam mdłości, ale nie jakieś bardzo męcząc, piersi mnie nie bolą, a w pierwszej ciąży jeszcze przed dniem planowanej miesiączki bolały tak, ze nie można było się dotknąć. Czytałam, że u Was też nie każda ma dolegliwości... na wizytę idę dopiero w czwartek. Chyba, że coś będzie się działo

Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale mam nadzieje, że będę tu z Wami jakiś czas. wstępnie termin wychodzi na 24.01.
    ja takie typowe ciążowe dolegliwości mam tak od 7tc a i za każdym razem inne!!! A że to już moja 3 ciąża to chyba jakieś doświadczenie mam co do piersi to za pierwszym razem wyskoczyły ze stanika w 4 dni po zapłodnieniu po czym urosły o DWA rozmiary nim skonczyłam 1 trymestr a za drugim NIC! nawet nie bolały! Teraz są suuuper tj jak po chirurgu plastycznym ale rozmiar się nie zmienił ooo także tak

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Witam nowe dziewczyny

Kasiulaa to mamy ten sam termin, a co najlepsze to urodziny mojego męża Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Ja wzięłam sobie wolne w pracy na jutro, wiec już chyba tam nie wróce, troche szkoda i na pewno będzie mi brakowało i znajomych i samej pracy, ale cóż ciąża ważniejsza. Dziś po raz pierwszy mnie zemdliło jak jadłam kanapkę, a taką chęć na nią miałam no i mój perfum stał się taki piękny a w poprzedniej ciąży zapach mojego ulubionego perfumu był dla mnie katorgą ;/ do dziś jak go czuje to mnie mdli.

Mieszka w
    P
    O mnie
    Data
    Natalie
    Przy 3 ciąży to na prawdę masz porównanie

Pineczka
    Zobaczymy jak tym razem wyjdzie z terminem. Poprzednio urodziłam w 36tc

Co do mdłości. W pierwszej ciąży miałam okropne do 6mc. Jak szłam rodzić to wazylam 6 kg mniej niż przed zajściem w ciążę.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Cosima witaj kochana :-) powodzenia na dzisiejszej wizycie :-)
    Ja pierwsza wizytę mam dopiero za miesiąc :-)

Junior Member
    natalia51222

O mnie
    Jestem w ciąży
    Witam wszystkie przyszłe mamy

Prawdopodobnie również zostanę mamą na początku stycznia Wczoraj test pokazał mi 2 kreski. Super niespodzianka na Dzień Mamy
    Jednak mam mały problem i proszę o radę. Ostatnią @ miałam 24.03, cykle nieregularne. Robiłam testy 19.05, wyszły negatywnie więc pomyślałam, że znowu cykl jakiś długi będzie.
    Wczoraj wszystko się zmieniło. Dzwoniłam, żeby umówić się na wizytę do mojego lekarza, a najbliższy termin 23.06. pomimo tego, że powiedziałam pani w rejestracji, że podejrzewam ciążę. W innej przychodni termin na 21.07..... Według kalkulatorów jest to już 9 tydz. i teraz zastanawiam się czy szukać na szybkiego jakiegoś innego lekarza czy czekać. Doradźcie coś, co mam robić? :/

Pozdrawiam

Mieszka w
    P
    O mnie
    Data
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    I ja się witam niepewnie...jeszcze sama w to nie wierzę.
    Po 2 latach starań, po 3 biochemicznych i jednej stracie na bardzo wczesnym etapie okazuje się, że spodziewam się najprawdopodobniej bliźniąt. Jest szansa na trojaczki...
    Beta z czwartku 3488,65, jutro powtarzam. Na USG biły 2 serduszka, ale był też widoczny trzeci zarodek.
    Strasznie się boję...
    Objawy na razie skąpe, tylko senność i kompletny brak apetytu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
    Niesamowite gdyby były trojaczki!! Świetnie ze na pewno bliźniaki tym bardziej że.po tylu staraniach. Mocno trzymamy kciuki za Was

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    P
    O mnie
    Data
    Cytat Zamieszczone przez natalia51222 Zobacz posta
    Witam wszystkie przyszłe mamy

Prawdopodobnie również zostanę mamą na początku stycznia Wczoraj test pokazał mi 2 kreski. Super niespodzianka na Dzień Mamy
    Jednak mam mały problem i proszę o radę. Ostatnią @ miałam 24.03, cykle nieregularne. Robiłam testy 19.05, wyszły negatywnie więc pomyślałam, że znowu cykl jakiś długi będzie.
    Wczoraj wszystko się zmieniło. Dzwoniłam, żeby umówić się na wizytę do mojego lekarza, a najbliższy termin 23.06. pomimo tego, że powiedziałam pani w rejestracji, że podejrzewam ciążę. W innej przychodni termin na 21.07..... Według kalkulatorów jest to już 9 tydz. i teraz zastanawiam się czy szukać na szybkiego jakiegoś innego lekarza czy czekać. Doradźcie coś, co mam robić? :/

Pozdrawiam
    Może najpierw zrób bete. Będziesz pewniejsza.co do terminu
    Gratulacje!

Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie

Cosima trzymam kciuki

Natalia ja bym już leciała do jakiegoś lekarza, nawet prywatnie.

Osaa super że wszystko jest ok już nie mogę się doczekać mojego usg.

Wczoraj powiedzieliśmy córci, jest zachwycona. Oczywiście uprzedzilismy że mamusia dopiero pójdzie sprawdzić czy dzidzia jest tam na pewno .

Przespalabym dziś cały dzień. A jutro jedziemy na komunię mojej chrzesnicy, jak ten czas leci

Junior Member
    natalia51222

O mnie
    Jestem w ciąży
    U mnie właśnie prywatnie takie terminy w poniedziałek będę obdzwaniać wszystkie przychodnie w mieście, a jak się nie uda to i okoliczne. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku... Cały czas brzuch mnie pobolewa :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów