Strona 11 z 51
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 503

Styczniówki 2018

Senior Member Awatar Natalie
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Jak mija kolejny dzień? U mnie wyszło słoneczko piękne to...wstawię dwa prania

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Pineczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-24 zobacz kalendarz
    Hej U nas też słońce dziś wyszło, infekcja u Kingi przechodzi. Nie ma już gorączki ale katar nadal jest. Jutro mam wolne i planuje dzień sprzątania, choć sil i chęci brak.

U nas też dziś od rana święci slonce Ja dziś jadę do lekarza boje się czy to nie za wczesnie bo okres spóźnia mi się dopiero 2 tyg. Ja w sumie bym poczekają jeszcze ale mąż chce już się upewnić żeby się pochwalić mógł
    A macie założone już karty ciąży?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    U nas też dziś od rana święci slonce Ja dziś jadę do lekarza boje się czy to nie za wczesnie bo okres spóźnia mi się dopiero 2 tyg. Ja w sumie bym poczekają jeszcze ale mąż chce już się upewnić żeby się pochwalić mógł
    A macie założone już karty ciąży?
    na kolejnej wizycie mi założy czyli około 10tc, wg mnie późno bo poprzednio miałam już w 8 tc i 9

Senior Member
    Olusia_84

Mieszka w
    IT
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-19 zobacz kalendarz
    Ja juz mam ale pierwsze usg w 10tc dopiero. Zalozyla mi na podstawie wywiadu

Member Awatar Fasholka
    Mieszka w
    Kraśnik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Na wstępie gratuluje wszystkim. Nieśmiało dołàczam, mieliśmy usg w 7t0d było słychać już serduszko a fasolka miała 7,6 mm. Kolejne badanie na początku 9 tyg. Dodam, ze jestem z tych nietypowych1% kobiet z macicą jednorożną, ale mamy super lekarza i walczymy!

No dziewczyny jestem po wizycie 6t4dzień i serduszko było kartę założę w nast tyg pójdę po wyniki itp.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kloniki super, zazdroszczę bijącego serduszka oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa :-)

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem i będę mamą
    Cytat Zamieszczone przez Fasholka Zobacz posta
    Cześć dziewczyny! Na wstępie gratuluje wszystkim. Nieśmiało dołàczam, mieliśmy usg w 7t0d było słychać już serduszko a fasolka miała 7,6 mm. Kolejne badanie na początku 9 tyg. Dodam, ze jestem z tych nietypowych1% kobiet z macicą jednorożną, ale mamy super lekarza i walczymy!
    no to powodzenia! Mam koleżanę z macicą dwurożną i ma dwoje cudnych dzieci wiec wierzę że i u Ciebie będzie ok!!

Member Awatar Fasholka
    Mieszka w
    Kraśnik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalie Zobacz posta
    no to powodzenia! Mam koleżanę z macicą dwurożną i ma dwoje cudnych dzieci wiec wierzę że i u Ciebie będzie ok!!
    Dziękuje! Jestem dobrej myśli pozdrowienia dla koleżanki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów