Strona 80 z 291
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 2910

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Mnie maluszek w tej ciąży wyjątkowo oszczedza, co prawda mam mdlosci, głównie wieczorami, ale nie wymiotowałam ani razu. Ale wiem że to sie czesto zmienia takze nie ciesze sie na zapas

Ja ide do pracy, a tak mi sie nie chce, pogoda piękna to prawda. Chcielismy gdzies wyskoczyc na weekend ale akurat weekend ma byc deszczowy
    A u nas weekend ma być cieplutki +25 C jupii może będzie grill.

Ja mam lekkie mdłości, ale też nie codziennie, ta ciąża jest zupełnie inna

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, pisze ostatni raz juz. Bylam wczoraj na IP na kontroli i mam umowiony zabieg na 25 maja... ciaza nie rozwinela sie, zarodka nie bylo.. jestem zalamana, nie bylo mi dane widocznie w tym roku zostac drugi raz mama.. Życze Wam zdrowych maluszkow i lekkich porodow, wszystkiego dobrego i dziekuje za wsparcie

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    bardzo mi przykro lorsi, współczuję, trzymaj się

Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta

Jak się czujecie?
    Czy są tu mamusie które nie miały mdłości i wymiotów ?
    Ja tylko mdłości w obu przypadkach. Wymioty pierwszy raz z racji choroby :/ . NA szczęście już mdłości odchodzą w zapomnienie, a może to choroba ich przerosła i po prostu nie zwracam uwagi, bo są gorsze rzeczy .

Przykro mi lorsi, bardzo Ci współczuję. Ale nie załamuj się wszystko jeszcze przed tobą.

Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Współczuję Lorsi. Nie poddawaj się! Trzymam kciuki!

Co do Tsh- kilka tygodni temu miałam badanie i wynik 2,5 czyli górna granica, ale ginekolog powiedział, że mam się na razie nie martwić.

Dzisiaj jestem po drugiej wizycie. Maleństwo rośnie (już całe 3,75cm szczęścia), wszystkie badania idealnie tylko dostałam tabletki na nadciśnienie.

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Lorsi współczuje bardzo Nie poddawaj sie, jeszcze sie uda!

Ja czuje sie coraz lepiej, dzis nawet przyszla mi ochota na kawe! Cale dnie spedzamy na dworze, bo jest cudna pogoda. jutro mam gosci, w weekend urodziny mamy wiec bedzie sie dzialo. Wizyta juz w poniedzialek, wczoraj zrobilam pierwsze zlecone badania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    lorsi bardzo mi przykro trzymaj się i nie załamuj

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Ja tez mam zamiar rodzic SN, chociaż jestem dość "wąska" i troche sie obawiam, ale jeszcze mam duzo czasu
    ewelka ja mam 182 i waze 58. jestem mega waska. ale wymiary miednicy dobre. I pierwsza corke urodzilam w 2h

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    lorsi... sciskam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów