Strona 99 z 435
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia Mama forum nie jest od oceniania siebie tylko wspierania. Ważne byś była szczęśliwa i dążyła do celu.

Nie pływaj w jeziorach do 12tc. Bo u nas teraz łatwo o infekcje miejsc intymnych. Może jak będziesz u gina a lubisz pływać to poproś o tabletki z kwasem mlekowym lub coś w stylu iladian. Moj bardzo przestrzega przed takimi kąpieliskami.

2. dzieckozakupy.pl
    w czwartek mam ginekologa i powiem wam że jestem przerażona. myślałam że każda kolejna wizyta będzie łatwiejsza ale powiem wam że jest co raz gorzej, tym bardziej że co dzień słyszę że ktoś stracił ciążę

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ilona, jestem zaskoczona takim ciepłym podejściem I w ogóle na tej patologii traktują mnie jak księżniczkę, a tak bardzo się balam, że potraktują mnie jak ciężar, który zabiera czas... Po prostu mogę cieszyć się swoim stanem i nie jest ze mną tak beznadziejnie, jak wmówiła mi ginekolog na pierwszej wizycie

Nie wykąpałam się - jakiś wędkarz powrzucał na brzeg trupy ryb, brzydziłam się wejść do wody ;P

Byłam kilka razy na basenie, gin nie widział przeciwwskazań, byle nie aquapark i aquaaerobik, bo podskoki i wstrząsy niewskazane. Nie zaproponował też żadnego środka waginalnego.

Dużo spaceruję, średnio 3-4 razy tygodniowo na ponad godzinę. Mieszkam nad pięknym jeziorem, pracuję na pół etatu, więc mam czas, a cudowne okoliczności natury wręcz zachęcają

Martwię się o swój biust, ale jako że zaliczam się do ponadstandardowych rozmiarów, to od zawsze byłam "pod opieką" brafitterki. Warto zainwestować w dobry biustonosz, bo wiotczenie piersi po ciąży nie wynika wcale z karmienia piersią i z samej ciąży, tylko ze źle dobranego biustonosza, który nie podtrzymuje biustu jak należy, a który trochę nam w tym czasie rośnie...

Czytałam, że już trochę zaczynacie rozglądać się za ciuszkami i akcesoriami... my jeszcze nie ruszyliśmy tego tematu. Jeszcze teściowie nawet nie wiedzą jeszcze o tym, że zostaną dziadkami Moi rodzice wiedzą od 6 tygodnia i baaaardzo się cieszą, bo to pierwsze dziecko w rodzinie Nawet kuzynostwo z obu stron bezdzietne, choć dużo starsze ode mnie... Takie czasy, że ludzie coraz później decydują się na rodzicielstwo.

Moja ciąża to wpadka, ale cieszę się, bo być może dla mnie to niepowtarzalna szansa na macierzyństwo Mam 28 lat, czas najwyższy.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Kocia mama witaj ja tez mam problemy z tarczyca, co prawda szybko to wyłapałam, od 2 lat podejrzewałam problemy, skoki TSH ( niby w normie) ale kazdy lekarz to bagatelizował. Co kilka miesiecy robiłam badania, aż zobaczyłam skok i jestem pod opieką endokrynologa. Musisz to kontrolować, będzie dobrze

Kupiłam książke Ani Lewandowskiej "Healthy mama" bardzo fajna

Cwiczycie w ciąży? Ja powoli przymierzam się do zajęć dla ciężarnych, mam krzywy kregosłup, przyda mi się, poza tym latwiej wrócić do formy, zawsze fajnie się troche porozciagac w grupie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ewelkaaa U mnie było kilka basenów i głównie spacery Zamierzam aktywizować fitnessballa - zawsze lubiłam ćwiczenia na piłce, a na YouTube są różne programy ćwiczeń dla ciężarnych Mieszkam w niewielkiej wsi, do miasta niby mam kilkanaście minut, ale od zawsze wolałam ćwiczyć w domu. Poza tym wyglądam jak mały waleń i trochę się wstydzę

Teraz mi to trochę minęło, ale w okolicach 5-8 tygodnia bardzo szybko łapałam zadyszkę i szybko się męczyłam. Serduszko jednak więcej krwi musi pompować Ale im dalej, tym lepiej.

A co myślicie o kulkach gejszy? Ja sobie zasadzam od czasu do czasu na spacer Mięsnie kegla pomagają nam przy porodzie i lepiej się dochodzi do siebie Tylko że ja to wprawiona zawodniczka jestem - mam kulki małe i ciężkie (dostosowane dla kobiet nierodzących), mogę zasuwać w nich bez ograniczeń. Początki były dość trudne, bo potrafiły mi w trakcie marszu wylecieć i musiałam okrakiem dojść do najbliższego ustronnego miejsca, żeby wyjąć

Jacuzzi i rower nie są wskazane przez cały okres ciąży a nie tylko na początku. Ja mam nadzueję nie kupować wózka rok po roku bo kompletnie mi się nie podobają. 2w1 mam tako Moonlight Carbon a soacerowkę mutsy nexo. Mam nadzieje że to wystarczy. Od godziny probuje uśpić dziecko a w zasadzie to czekam az padnie po całym dniu na dworze ale... nie zapowiada się :/

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Wow ile napisałyscie przez te dwa dni!!!

Witam nowe mamy ktore sie ujawniły

Kociamama jestes niezwykła, nie poddajesz sie mimo przykrych doswiadczen z lekarzami! Tak trzymaj

ja od dwoch dni w ogrodzie, synek szczesliwy, dzis uruchomilismy mu basenik, ciagle poznaje cos nowego. Jesli chodzi o wyprawke, bo mój mały jak urodze bedzie mial 1,5 roku, wiec mysle albo o chuscie albo dostawce do wozka, reszte rzeczy mam, jedynie cos rozowego dokupie bo przewiduje corke :P
    We wtorek mam prenatalne i mozeee sie czegos dowiem o plci

Jesli chodzi o cwiczenia to ja mam dyskopatie i poki brzuch nie przeszkadza to cwicze, rwa kulszowa juz mi dokucza przez podnoszenie syna takze mysle ze rozsadne cwiczenia, rower itp, nie zaszkodza Ja jedynie boje sie basenów, bo znam same przypadki ze dziewczyny łapały jakies dziadostwo.

Aaaaa i powoli wraca mi ochota na kawe!!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!

Ja już po ślubie ale się działo!
    W piątek miałam prenatalne. Bąbel ma 5,6 cm i wszystko wskazuje na to, że będzie chłopiec!!

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    w czwartek mam ginekologa i powiem wam że jestem przerażona. myślałam że każda kolejna wizyta będzie łatwiejsza ale powiem wam że jest co raz gorzej, tym bardziej że co dzień słyszę że ktoś stracił ciążę
    Ja idę w środę, i tak chodzę czesto, co 2 tygodnie, wszyscy się dziwią, no ale nie potrafie inaczej, jestem wtedy spokojniejsza... na kilka dni Damy rade!

Co prawda mam detektor tetna, ale to nie to samo. Można mieć problem z ciążą - nie czując tego, i chyba to mnie najbardziej przeraża. Ale odganiam te złe myśli bardzo szybko!

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mandarynkaa Zobacz posta

Aaaaa i powoli wraca mi ochota na kawe!!!!
    Ja od kawy zaczynam dzień, na szczescie mnie nie odrzuciło

Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!

Ja już po ślubie ale się działo!
    W piątek miałam prenatalne. Bąbel ma 5,6 cm i wszystko wskazuje na to, że będzie chłopiec!!
    Same dobre wieści, miałaś udany weekend! Dałaś rade, mieliście poprawiny? Powiem Ci że ślub to jest mega wyzwanie, to jedyna impreza na której nie sciagnelam szpilek, bo już nie czułam nóg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów