Strona 91 z 451
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Ja po usg prenatalnym. Maluch ma 4,6 cm więc ledwo się załapaliśmy na pomiary. Wszystko ładnie, pięknie. zrobilismy mimo wszystko test PAPPA i wyniki do odbioru za tydzień. Płeć nieznana ale ze wskazaniem na chłopca. Jednak mamy się nie przywiązywać
    Z OM 12+3 dni z usg 11+2. Termin przesunął się z 17.12 na 12.12.
    Wreszcie słyszałam serduszko bo dotad nikt mi nie puścił tego cudownego dźwięku
    Jeszcze któraś z dziewczyn miala mieć dziś prenatalne ale niestety nie pamiętam która.
    BliBlaBlue?
    Dlaczego ledwo sie załapaliście? w sensie że za mały?

Ja na prenatalnym byłam tydzień temu, wtedy wiek ciąży z OM 12+4 dni, z usg 13+1 a Maluch miał 6,09 cm więc dużo większy niż Twój Jakiś wielkolud mi rośnie :P

to super że wszystko dobrze, to najważniejsze

Ja chodze prywatnie, USG mam na kazdej wizycie (chodze co 2 tygodnie) Nie wyobrazam sobie nie robić usg, sam fakt ze moge obserwować rozwoj Maluszka, to jedno, ale najwazniejsze że wiem ze po prostu żyje. Mój gin oprócz tego że zawsze puszcza serce, słucha tętna, to patrzy jakie są przepływy żylne, czuje sie bezpiecznie. Widać wody płodowe, łożysko.

Wiem że niektórzy chodzą na nfz i mają usg co kilkanascie tygodni. Chodziłam z martwym płodem 2 tygodnie, i myślę że to po prostu nieodpowiedzialne,ale moze to po prostu ja mam taki uraz.

2. dzieckozakupy.pl
    Ewelka mam podobne odczucia i uważam że usg powinno być na kazdej wizycie. W ogóle to w szoku jestem jak czytam że ginekolog w gabinecie nie ma aparatu do ust i trzeba umawiać się na inny termin

Aniołek 23.12.2016

Member Awatar stasia
    Mieszka w
    pod Kołem ;)
    O mnie
    Jestem mamą dwóch synków, urodzili się 22.05.2012 i 08.03.2014
    Data
    30.05.2012
    A ja kolejny raz startuję z wagą 65-66 kg taka moja norma poprzednio przekraczałam 80 na finiszu, zobaczymy co będzie teraz no, i u nas marzenie o dziewczynce, chociaż wiadomo-najważniejsze, żeby zdrowe i szczęśliwie się urodziło... Zobaczymy jak to wyjdzie, bo ja już po dwóch cesarkach jestem :/ a teraz wizyta we wtorek, zobaczymy jak maleństwo rośnie
    Co byście poleciły na zgagę? Normalnie co bym nie zjadła to albo mam zgagę, albo czuję się jak po solidnym świątecznym obżarstwie... (nawet jak zjem kromkę chleba z masłem) :/ całymi dniami czuję się przepełniona i ciężka, z wyjątkiem momentów kiedy mam "głoda"...
    Miarą Miłości jest miłość bez miary...

Ewelkaaa, bo pomiary robi się od wielkości 4,5 cm więc psim swędem się udało bo poerwszy pomiar malucha to było 4,46 i pani dr sie załamała ale kolejne wychodziły ciut wieksze i średnia to 4,6. W poprzedniej ciazy w 13+3 mija córa tez miala powyżej 6 cm. No szkoda ze nie wyznaczyliśmy tej wizyty ciut pozniej.
    Tez chodze prywatnie i mam usg na każdej wizycie, tylko tak mi sie kiepsko układają wizyty co Ok 4 tyg

stasia na zgagę pomagało mi mleko i mogdały a na uczucie pełności czasem pomaga mi herbata miętowa.

Aniołek 23.12.2016

Dla przykładu: dzis miałam prenatalne a jutro mam zwykła wizytę bo konczy mi sie L4.
    Co do zgagi to mozna ranigast brać lub bardziej naturalnie lyzeczka cukru do buzi, rozpuścić i połknąć

Ja również jestem po prenatalnych, ale nie jestem zadowolona, wszystko badał sprawdzał, na koniec powiedział że nie znalazł kości nosowej i do oceny w 20 tyg , na moje pytanie co w tym wypadku powiedział że poprostu dziecko jest jeszcze małe, więc idę skonsultować to jeszcze z innym lekarzem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    beczułka a kiedy idziesz na kolejne badania?

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Stasia na zgage mi pomagają pestki moreli. Co do pełnosci w żołądku to ja taka odczuwam w popołudnie i wtedy właśnie strasznie wymiotuje nawet po wypiciu wody. Tak jakby żołądek mi nie przyjmował nic.

Beczułka nie rozumie tego lekarza. Gdy coś takiego się dzieje to jest zalecana konsultacja z innymi lekarzami i dalsze badania. Moja Córka tak się układała że cień kręgosłupa padał na serce i dostaliśmy skierowanie do kardiologa (specjalista w badaniu serca płodu)

Zupka chińska za mną chodzi. Ja nie jem takich rzeczy a ślinka mi leci jak widzę w sklepie.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Dziś Mamusie nasz dzień. Życzę Wam byście codziennie czuły się wyjątkowe. W końcu nasze dzieci nas wybrały na swe Mamy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów